Çörekotu Yağı İle Göğüs Büyütme

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:):) bu da bi yöntem:) evet ergenlik dönemindeym ama anneminkiler kücük diye bnmki de oyle olur die endişeleniyorum:)

Bir arkadaşımın annesinin küçücüktü, arkadaşımınkiler büyük. Bu biraz yapı meselesi canım. Bu kadar dert etme :eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hadi bakalım, uamrım faydasını görürsün

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım hemen etki etmez, sabırlı olman lazım :dertli:

ebru-16

Yeni Üye
Tepki
1
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım merhabalar şimdi gelelim konumuza bende çörek otu yagı kullanıyorum ve ewet dogru dolgunluk veriyor 5 dk masaj uyguluyorum ve gelişme var bir tavsiyede sizlere benim kardeşiminkilerde çok ama çok ufaktı benimki gibi :aglayan: o sadece geceleri yatmadan önce bol şekerli su içerdi ben umursamaz gülerdim 70 beden bile diyemezken ve şimdi 85 beden inanın süper bişe olmuş gözlerime inanamadım durumu olmuş olsa dicemki silikon ama malesef dogal sadece bol şekerli su sabırlı ol ve hergece yatmadan iç diyor bana uyguluyorum bu gün daha ilk günüm yazmaya devam edecem olumlu olumsuz deneyelim kızlar şahit oldum en yakınım yani hoşçakalın

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
şekerli su,zararlı değil mi?bol bol demişsiniz bir de.bir de yatmadan önce:dertli:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım merhabalar şimdi gelelim konumuza bende çörek otu yagı kullanıyorum ve ewet dogru dolgunluk veriyor 5 dk masaj uyguluyorum ve gelişme var bir tavsiyede sizlere benim kardeşiminkilerde çok ama çok ufaktı benimki gibi :aglayan: o sadece geceleri yatmadan önce bol şekerli su içerdi ben umursamaz gülerdim 70 beden bile diyemezken ve şimdi 85 beden inanın süper bişe olmuş gözlerime inanamadım durumu olmuş olsa dicemki silikon ama malesef dogal sadece bol şekerli su sabırlı ol ve hergece yatmadan iç diyor bana uyguluyorum bu gün daha ilk günüm yazmaya devam edecem olumlu olumsuz deneyelim kızlar şahit oldum en yakınım yani hoşçakalın

bana pek mantıklı gelmedi ilk defa duyuyorum bu kadar 70 den 85 e çıkartacak kadar etkisi olsaydı şimdiye mucize die heryerde duyulurdu:ates:

beyazkuğu

Yeni Üye
Tepki
4
çörek otunu kullanmaya çalışacağım ama şekerli su mantığını anlayamadım
şeker kilo aldırmazmı,kardeşiniz gelişme çağında olabilir,kiloda almış olabilir,yani başka bir faktörde etkili olmuş olamazmı.Sizin deneyimlerinizi izlemeye devam edeceğim teşekkürler.

iremmm

Yeni Üye
Tepki
1
bi de bol sekerliymiş.. iyi de bol sekeri her gun , ustune bi de uyumadan once icmek zararlı diil mi..:ates:

ebru-16

Yeni Üye
Tepki
1
slm tabiki bende demiştim kardeşime sormuştum haklı çıktım ewet kilo aldı 50 kilodan 54 çıktı ama dedm gibi gögüsler 70 75 den 85 çıktı kızlar bu kesin olmaz olsun derseniz siz bilirsiniz kiloyu sorun etmeyenler deniyebilir

ebru-16

Yeni Üye
Tepki
1
şimdi telde konuştum anlattım ona da yazdıklarınzı okudum onuda üye edecem buraya o daha detaylı anlatır :D ki birde diyorki banyoda gögüslerine koltuk altından başlayıp masaj uygulasınlar ben çok yemek yedigim için kilo aldım diyor şekerli suyu içmeye başladıktan 3 ve 4 gün içinde gögüslerde sızı agrılar olacak diyor kızlar benden demesi ben yapıyorum

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar