Çörekotu Yağı İle Göğüs Büyütme

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
ben bunu geçen hafta 4-5 gün yaptım. sonra üşendim. gece odam poğaça gibi kokuyordu.:gul::gul::gul::gul:

sabah kalkınca dolgunluk oluyordu. ama üşendim bıraktım. küç e devam yaniiii.;);)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Su.ay'cım faydası oluyor yani değil mi? Dolgunluk olduğunu söylemişsin:utandim:

Kedijik canım benim umarım işe yarar arkadaşında:eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tweetycim,

Su.ay arkadaşımız kullanmış çörekotu yağını. İstersen onunla bir konuş-ayse

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tweetycim,

Su.ay arkadaşımız kullanmış çörekotu yağını. İstersen onunla bir konuş-ayse

Ben genelde aktarlardan bu markanın ürünlerini alıyorum. Bu markanınkini alabilirsin canım.

COREK-OTU-YAGI__19349303_0.jpg

tatlı tweety

Yeni Üye
Tepki
3
Su.ay sen hangi çörek otu yagı kulandın bana bi resimini göstersen yater bulurum inşllah gercekmii gögüs büyürümü çok çeşitleri varda bana yardımcı olurumusun ve kokuyoru dedin bununda bi caresi varmı iyise hemen alıcam ne gerekirse yapıcam bana yardımcı olurumusun lütfen bekliyorum cnm

G

guzelcem

Misafir
ben bunu kullanırsam eminim ki dışarı fırlar:dil::dusun: düşünmem lazım:dil: emeğinize sağlık.

G

guzelcem

Misafir
gece yatarken sürdüm inanın göğüslerim daha çok dolgun oldu hatda şaşırdım eyvah dedim:))) devam sürmeye dedim kendi kendime:)))çok teşekkürler canısı yararlı bilgi:dil:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
gece yatarken sürdüm inanın göğüslerim daha çok dolgun oldu hatda şaşırdım eyvah dedim:))) devam sürmeye dedim kendi kendime:)))çok teşekkürler canısı yararlı bilgi:dil:

Canım gerçek mi söylüyorsun :D

Peki yağ kalıyor mu tende? Malum sabah direk giyinim işe gittiğimden güzel olmaz tende yağın kalışı:(

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
allah allah pek mümkün gelmedi ama sonuçta o zaman herkes yağla büyütürdü nasıl bilinmedi bu zamana kadar
gerçi benim zaten küçük değilde alırsam denerim yinede:)

G

guzelcem

Misafir
canlarım telaşlanmayın, yağı gece yatmadan önce yedire yedire masaj yaparak sürün,sabah kalktığınızda şişliği fark ediceksiniz ayrıca kesinlikle yağ kalmıyor çünkü emiyor yağı göğüsler düzenli ve aynı saatde sürün kokusuda asla kalmıyor tenimde maşaallah kalmadı mis gibi kokuyor:)))

tatlı tweety

Yeni Üye
Tepki
3
canlarım telaşlanmayın, yağı gece yatmadan önce yedire yedire masaj yaparak sürün,sabah kalktığınızda şişliği fark ediceksiniz ayrıca kesinlikle yağ kalmıyor çünkü emiyor yağı göğüsler düzenli ve aynı saatde sürün kokusuda asla kalmıyor tenimde maşaallah kalmadı mis gibi kokuyor:)))

çok tşkler cnm kesin deniyicem

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar