Cinsiyet belirleme hakkında sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inş tam gün 18 haziran dediler ama 3 aşşa 5 yukarı olur heralde sizler yinede çok tecrübelisiniz ben ilk kızımı düşününce çok acıyorum şimdi sanki ilk defa hamilelik yaşıyomuş gibiyim

Hıı bu arada doğum şeklim normal epuduralle

Amin inş. cümlemizin..

Benimde SAT'a göre 10 Temmuz gözüküyor. Bakalım ne zaman gelir bilmiyorum. Bana da doktorum normal dedi. Bende korkuyorum normal doğumdan:) Alıştırmaya çalıştırıyorum kendimi normale:)))

tazmanya

Daimi Üye
Tepki
433
Amin inş. cümlemizin..

Benimde SAT'a göre 10 Temmuz gözüküyor. Bakalım ne zaman gelir bilmiyorum. Bana da doktorum normal dedi. Bende korkuyorum normal doğumdan:) Alıştırmaya çalıştırıyorum kendimi normale:)))

en sağlıklısı normal cnm . izmirlisin sanırım nerde düşünüyorsun dogumunu

yaprakkk

Daimi Üye
Tepki
351
Amin inş. cümlemizin..

Epudural gibi bi şansımız var hiç korkma bence imkan olursa yaptır seyrederek yap doğumunu çok keyifli oluyo

iyi cnm senden naber
Nolsun iyyim bende sadece fazlaca sıkılıyorum kimseyi göremeyince geçmişi okumayı özledim yaa okadar şikayet ederdimm

BerniL

Daimi Üye
Tepki
1.377
neyse yaprakcım kızlar sıze hayırlı geceler yemek hazırlamaya gıdıyom gorusuruz sonra ..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Epudural gibi bi şansımız var hiç korkma bence imkan olursa yaptır seyrederek yap doğumunu çok keyifli oluyo

Nolsun iyyim bende sadece fazlaca sıkılıyorum kimseyi göremeyince geçmişi okumayı özledim yaa okadar şikayet ederdimm

İnşallah epidural yaptıracağım canım. Bu kadar imkanımız varken yaptırmamak olmaz zaten :cokkomik:

evt cnm izmirliyim kent hastanesi süper bi hastane kesinlikle endişe etme. benim kızımın dr da orda buket hnm çok memnunuz ilgiden.

Süper -ciko Bizde senden faydalanırız artık canım çocuk doktoru konusunda. :elis: Genel olarak bende çok memnunum zaten hastaneden, pahalı; ama gerçekten hakediyor. -ayse

yaprakkk

Daimi Üye
Tepki
351
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar