Cinsiyet belirleme hakkında sohbet

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

flora

Üye
Tepki
14
----------------
Amin inşallah herkesin gönlündeki gerçek olur..Maydonoz kürü için farklı tarifler var..Biri blendr cekmek diğeri kaynatmayla ilgili hangisi doğru benim tercihim limon sıkıp yemek ama...
--------------------
slm maviboncuk
ben öle çiğ çiğ yiyordum çok severim yeşilliğin her cinsini ama kaynatılan da olur bence blendır bana biraz kötü gibi geldi düşününce ıyyy:ayk:

flora

Üye
Tepki
14
evet istiyor ama ben bir şey denemeden aceleye getirmek istemiyorum en azından yöntem denedim içim rahat olsun istiyorum eşim acelecidir korkuyorum ondan şimdii :sim3:

flora

Üye
Tepki
14
arkadaşlar size iyi sohbetler şimdilik çıkıyorum görüşmek dilğiyle belki ilerleyen saatlerde herkese iyi akşamlarr

barış

Aktif Üye
Tepki
155
benim bildiğim potasyum ağırlıklı beslenmek ağırlıkla eşin beslenecek tuzlu gıdalar et soda muz karpuz tüketilecek vs netten bu gıdaları genişletebilirsin eşine keçi boynuzu kürü yap bide yumurtlama günü veya sonrası tek ilişki ilişkiden 1saat önce falan karbonatlı duş şimdilik sadece bunları biliyorum inşaallah faydalı olmuştur.barış

sagol canım bu gün ömer çelakıl pogramında söyledi erkek çocuk isteyen bol turşu tüketsin tuzu artırsın dedi kız isteyen süt ürünlerini bal tüketsin dedi

flora

Üye
Tepki
14
aslinda soyle desek arastirildi ama surekli yazanlara ozellikle gonderildi
giden arkadaslarda mecburiyetten gitti sizde paylasimlarinizi arttirin haskena yardimci olur

gittiklerine çok üzüldüm inşaallh hepsi dileğine kavuşur.sağlık olsun nasibim de varsa bende öğrenirim inşaallah vesile olanlardan Allah razı olsun tüm kalbimlee

flora

Üye
Tepki
14
iyi sohbetler kızlar çıkıyorum ben erken kalkmam lazım alışkanlık yapıyor burası tanımadığım insanlarsınız ama iyi bir elektrik alıyorum bu sayfadan :sirin:

OP
F

fıstıkım

Misafir
hayırlı geceler yaprak nasılsın ne olacak böyle canım alışmıştım buraya

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar