Ciğerimiz Yanıyor 24 Yiğidimiz Şehit Düştü

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
Allah rahmet eylesin üzgünüz ölen her canlıya üzüldüğümüz gibi bitse artık olmasa ölümler savaş açlık temennimiz Ama insanoğlu ölümlü olduğunu unutup davasına bakıyor Allah sabırlar versin ailelerine analara bebelerine eşlerine hepimize...

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
Bi tane adam yok ki başımızda şunlara haddini bildirecek.
Yeter artık bıktık usandık, savaşın gerekiyorsa babamız abilerimiz gerekirse bizler gidelim halledelim şu şerefsizleri. Kendi devletimizde içimiz acıyo hergün kendi topraklarımızda.
Zorunlu göç uygulansın şu adi heriflere topraklarımızdan defolup gitsinler. Gitmeyenler gebertilsin.
Her şehit arkasından aynı şey bu sefer şöyle olcak bu sefer böyle yapcaz hani nerde kim ne yapıyo daha da kötüye gidiyoruz.Lafları bırakın icraata geçin artık!!!
Yüreğimiz yanıyo içimiz kan ağlıyo bunlarda televizyonda gördükçe seviniyorlar...!
Bi tane Atatürk'ün tırnağı olacak bi insan olsa başımızda şu hallere düşmezdik.

sana canı gönülden katılıyorum canım :(
benm haberim yoktu avatarlardan yine şehidimiz olduğunu anladım ama 24tane Allahım insan ne diyeceğini bilemiyor bunlara biri dur desin artık hep kuru gürültü laf laf laf......
Kendi oğullarına gelince cürük raporu almayı çok iyi biliyorlar ateş düştüğü yeri yakıyor boş laflara tokuz artık!!!!!

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar