Ciğerimiz Yanıyor 24 Yiğidimiz Şehit Düştü

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Sınır ötesi operasyon başladı

Bitlis'in Güroymak İlçesi'nde dün 5 polisin, Hakkari'nin Çukurca İlçesi'nde 24 askerin şehit edilmesinin ardından karadan ve havadan sınır ötesi operasyon başladı.
:ajan::ajan:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Başbakan'ın yurdışı gezisi iptal

Başbakan Tayyip Erdoğan Hakkari'deki saldırıların ardından yurtdışı gezisini iptal etti...

KraLiçe

Daimi Üye
Tepki
3.576
Bi tane adam yok ki başımızda şunlara haddini bildirecek.
Yeter artık bıktık usandık, savaşın gerekiyorsa babamız abilerimiz gerekirse bizler gidelim halledelim şu şerefsizleri. Kendi devletimizde içimiz acıyo hergün kendi topraklarımızda.
Zorunlu göç uygulansın şu adi heriflere topraklarımızdan defolup gitsinler. Gitmeyenler gebertilsin.
Her şehit arkasından aynı şey bu sefer şöyle olcak bu sefer böyle yapcaz hani nerde kim ne yapıyo daha da kötüye gidiyoruz.Lafları bırakın icraata geçin artık!!!
Yüreğimiz yanıyo içimiz kan ağlıyo bunlarda televizyonda gördükçe seviniyorlar...!
Bi tane Atatürk'ün tırnağı olacak bi insan olsa başımızda şu hallere düşmezdik.

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
BAŞBAKANLIKTA TOPLANTI

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Hakkari'deki terör saldırısının ardından Başbakanlık Merkez Bina'ya geldi.
...
Erdoğan'ın ardından, Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve MİT Müsteşarı Hakan Fidan da Başbakanlık Merkez Bina'ya geldiler.

Başbakanlık Merkez Bina'da olağanüstü toplantı başladı.:lala:
inşallah bi sonuca warılır artık!!!:lilav:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Dayanamıyorum elimiz ayağımız kolumuz bağlı oturup göz yummamıza dayanamıyorum.
Gösteriş için 1-2 uçağın bomba atıp sonra kenara çekilmesine dayanamıyorum.
Ne umutlar vardı.
Belki evlenecekler vardı, belki evliler, belki bebek bekleyenler vardı, belki geride bıratktığı yavrular yetim kaldı .
Anneler, Babalar dayanıyor yüreklerin kanları çekilip burun direkleri sızlıyor...
Bizler sadece üzülüp acılarına destek veriyoruz kendimizce...
Ama hiç bir şey yapılmıyor yaaa arkalarından 45 sn haberlerde yayınlamaktan başka unutuluyor yaaa o Anne kuzuları sanki benimde yüreğime her seferinde 1 kurşun sıkılıyor...
Allahım Ailelerine ve yakınlarına sabır versin inşallah.
Şehitlerimizede Allahtan rahmet diliyorum.
Onlar kutsal bir görevde şehit olup cenneti hak ettiler şüphesiz bu genç yaşta arkalarında yaşlı gözler umutsuz yürekler bırakarak...
Benim canımı yakan kalleşce olması... Ve bizim devlet olarak elimizin kolumuzun bağlı olmasıdır.

Allahım Sen büyüksün. Sen herşeyin en doğrusunu bilir ve görürüsün. Bu haksızlıklardan koru... Bu kalleş insanların bizim arkamızdan vurmasını ancak sen engellersin.Sen bize yardım et Ey Rabbim (Amin)

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Dayanamıyorum elimiz ayağımız kolumuz bağlı oturup göz yummamıza dayanamıyorum.
Gösteriş için 1-2 uçağın bomba atıp sonra kenara çekilmesine dayanamıyorum.
Ne umutlar vardı.
Belki evlenecekler vardı, belki evliler, belki bebek bekleyenler vardı, belki geride bıratktığı yavrular yetim kaldı .
Anneler, Babalar dayanıyor yüreklerin kanları çekilip burun direkleri sızlıyor...
Bizler sadece üzülüp acılarına destek veriyoruz kendimizce...
Ama hiç bir şey yapılmıyor yaaa arkalarından 45 sn haberlerde yayınlamaktan başka unutuluyor yaaa o Anne kuzuları sanki benimde yüreğime her seferinde 1 kurşun sıkılıyor...
Allahım Ailelerine ve yakınlarına sabır versin inşallah.
Şehitlerimizede Allahtan rahmet diliyorum.
Onlar kutsal bir görevde şehit olup cenneti hak ettiler şüphesiz bu genç yaşta arkalarında yaşlı gözler umutsuz yürekler bırakarak...
Benim canımı yakan kalleşce olması... Ve bizim devlet olarak elimizin kolumuzun bağlı olmasıdır.

Allahım Sen büyüksün. Sen herşeyin en doğrusunu bilir ve görürüsün. Bu haksızlıklardan koru... Bu kalleş insanların bizim arkamızdan vurmasını ancak sen engellersin.Sen bize yardım et Ey Rabbim (Amin)

Amin :aglayan:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
ben sabah duydum haberi ve şok oldum.pkk artık iyice azıttı.ne olacak bu gidişle bilemiyorum.daha nereye kadar şehit vericek bu vatan, bu analar...Allah şehitlerimize rahmet eylesin,ailelerine de sabır versin.

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Aslında bu illetden kurtulmanın tek yolu var oda güneydoğuyu bombalayıp tamamen yok etmek ama biz onlar gibi vicdansız değilizki orada yaşayan bebekler çocuklar masumlar var işte bizi durduran bu güneydoğudaki zihniyetin çoğu pkkyı destekliyor ama o masumlar elleri kolları bağlıyor işte:uzgun:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Aslında bu illetden kurtulmanın tek yolu var oda güneydoğuyu bombalayıp tamamen yok etmek ama biz onlar gibi vicdansız değilizki orada yaşayan bebekler çocuklar masumlar var işte bizi durduran bu güneydoğudaki zihniyetin çoğu pkkyı destekliyor ama o masumlar elleri kolları bağlıyor işte:uzgun:
evet canım orada herkes pkk lı değil işte.masum insanlarda var bu çözüm değil ama başka çözümde varmı acaba merak ediyorum.çünkü devlet ne yaparsa yapsın başarılı olamıyorlar onlarda daha çok çığrından çıkıyor.resmen kışkırtıyorlar amaçları çok farklı sanki...

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Amaçları elbette çok farklı ama sadece Türkiye de barınmıyorlar ki bu şe............. heryerdeler dış ülkelerde de barınıyorlar elbet var çaresi elbet kökü kurutulacak bu illetin elbet bitecek verdiğimiz şehitler yeterki kararlılık devam etsin Devlet olsun muhalefet olsun birlikde hareket etsin

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
inşallah canım inşallah dediğimiz gibi olur da kökleri kurur.zaten dışarının yardımı olmasa bunlar bu kadar kendilerine güvenemezler.işin içinde ne işler var bilemiyoruzki.Allah buna sebep olanlarıda,bunu yapanlarıda kahretsin.

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Yine yürekler yandı, yine ateş düştüğü yeri yakacak ama bizim de yüreğimiz yanıyor.İnsanlıktan nasibini almamışların yaptığına söylenecek çok şey var ama..............................

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar