Ciğerimiz Yanıyor 24 Yiğidimiz Şehit Düştü

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Çukurca’daki saldırıda 24 askerin şehit düştüğü öğrenildi

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde teröristler gece saatlerinde çok sayıda yere silahlı saldırı gerçekleştirdi. Çatışmalarda 21 güvenlik görevlisinin şehit düştüğü öğrenildi.
Hakkari’ye bağlı Çukurca ilçesinin Keklikdere bölgesinde 18, Çukurca ilçe merkezinde de 3 güvenlik görevlisinin şehit olduğu bildirildi. Teröristler tarafından gece saatlerinde emniyet ve jandarma binalarına yönelik gerçekleştirilen saldırıların bilançosu sabah saatlerinde ortaya çıktı. Gece saatlerinde başlayan saldırılarda polis ya da asker olduğu belirtilmeksizin 21 güvenlik görevlisinin şehit olduğu belirtildi.

Burdaki taburumuzdan arkadaşlarımın eşleride Çukurcada görev yapıyorlar Rabbim hepsinin yardımcısı olsun içim yanıyor içim kan ağlıyor

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Allahım yine mi.24 genç fidan daha..
Allahım aillerinin yardımcısı olsun.Allah rahmet eylesin..çok üzülüyorum bu haberlere. şu yaratıkların kökünü kurutamadılar.

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Kızlar tutamıyorum kendimi ağlıyorum yazık değilmi o giden canlara yazık değilmi o anaların yüreğine 24 genç fidan allahım annelerin yüreği nasıl dayancak bu acıya nezaman bitecek bu

Nalletle kınıyorum sizi şe....... kö.......... yazıkki bu kelimeyi bile noktalayarak söyliyebiliyorum o adilere

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
24 değil kaç 24 gencecik fidan gibi kardeşlerimiz,abilerimiz şehit oldu :uzgun: ve daha kimbilir niceleri şehit olucak :uzgun: :uzgun: Hiç sanmıyorum ama inşallah en kısa zamanda şu terör laneti son bulur :uzgun: İnşallah birileri ayaklanır ve kökünü kuruturlar.

OP
sıladayım

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
İnşallah canım inşallah Arkadaşlarımın eşleri Çukurca ya geçici göreve gitmişlerdi ve aileleri şuan hiç bir haber alamıyormuş azönce konuştum arkadaşlarımla inşallah onlarada birşey olmamışdır hepsinin çocukları var yaaaaaaa:uzgun::uzgun::uzgun:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
Gül: "İntikamı çok büyük olacak”

Cumhurbaşkanı Gül 24 askerin şehit olduğu hain saldırı sonrası yaptığı ilk değerlendirmede “Bu saldırıların intikamı çok büyük olacaktır” dedi.
...
İşte Gül’ün yaptığı açıklamadan satır başları:

Bu saldırıların intikamı çok büyük olacaktır ve misliyle alınacaktır. Silahla bir yere varılmayacağını eninde sonunda göreceklerdir. Bunlara yataklık edenler de derslerini çıkartmalı ve neticelerine katlanmaları gerekir.

Türkiye azimli kararlı bir şekilde bu terörle sonuna kadar mücadele edecektir. Bu terör karşısında hiçbir şekilde sarsılmayacaktır. Bir kez da bütün şehitlerimiz Allah’tan rahmet diliyorum.

Komutanlarımız bölgeye intikal etmişlerdi. Bu mücadelenin uzun soluklu bir mücadele olduğunu herkes bilmelidir. Bu konudaki kararlılığımız kesindir. Terör ile netice alacaklarını düşünen varsa büyük bir yanılgı içindedirler.

Kendi halkımızın hak ve hukukunu korumak başka bir şeydir, terörle kararlı bir şekilde mücadele etmek ise devletimizin kararıdır.:lala:

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Hiçbişey yapmıyolar. Hiçbişey yapmıyolar !!! Bu 24 yiğidin şehit olması mı gerekliydi harekat için !!! Allah larından bulsunlar ne bu dünyada ne ahirette bunu yapanların da bunun olmasına izin verenlerinde gülmesin yüzleri !!! :aglayan:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
ya kaç kez dediler artık harekata başlayacağız diye ama ortada hiç bişey yok bi mücadeledir gidiyor bakalm sonu nereye gidecek wardır umarım düşündükleri bişey:lilav:

IsheNuR

Daimi Üye
Tepki
1.116
TSK Kuzey Irak'a girdi

Haber ajansı Routers Türk askerlerinin Irak sınırını geçtiğini duyurdu...

Türk Silahlı Kuvvetleri saldırıyı gerçekleştiren hainleri takip ediyor. Teröristleri takip eden Mehmetçik Kuzey Irak girdi...

herşeyi böyle medyaya yayarlarsa biraz zor alt ederler o ş.......i bu nasıl bi iş yaa:lala:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar