Bu sene favori diziniz hangisi?

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Mucize Doktor izliyorum ama Sefirin Kızı da izlenir gibime geliyor. Yine de muhakkak her bölümünü izlerim kaçırmam dediğim bir dizim yok şu an
Mucize Doktor'u genelde izliyorum ama o da geçen 2 bölüm çok kötüydü böyle devam ederse ne yaparım bilmem. Sefirin Kızı hiç hoşuma gitmedi ilk bölümden itti beni bir de kurgu ve karakterlerle alakalı inandırıcılık yok insan evet böyle bir şey olmuştur diyemiyor o yüzden izlemeyi bıraktım sadece fragmanlarda ne gördüysem onu biliyorum artık :D Doğduğun Ev Kaderindir ve Yasak Elma'ya önüme çıkarsa izleyecek bir şey de yoksa o zaman göz ucuyla bakıyorum ama yine sıkı sıkı takip ettiğim bir dizi bu sene de olmadı maalesef

mügü

Moderatör
Moderatör
Tepki
8.454
ben bir zamanlar çukurova ve hercai izliyorum

Tepki
36
Kesinlikle Babil... Çok iyi ilerliyor dolandırıcılığı zekice işlemişler. Kesinlikle izlenmesi gereken bir dizii

yarenss

Yeni Üye
Tepki
5
öncelikle yasak elma kesinlikle senaryo konusunda geçen sezona göre aştı gitti, bayıla bayıla izliyorum
bir zamanlar çukurova aynı şekilde heyecanlı gidiyor
mucize doktordan ümitliydim ama birebir bir kore dizisi uyarlaması olduğunu görünce feci soğudum
bir de netten jet sosyeteye bakıyorum arada sırada ama eskisi kadar güldürüp eğlendirmiyor bence.
bu aralar çoğunlukla netflix izliyorum bir de

jessica25

Yeni Üye
Tepki
5
bu aralar acayiiip yeni diziler çıkıyor sürekli her gün pıtır pıtır..
en son sefirin kızına başladım ama çok sevmedim ya.
şimdilik babil fena değil, son 3 bölümdür bakıyorum, bir ufaktan sardı herhalde birce akalay sevdiğim için çok tarz bir kadın değil mi ya asalett

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Özel olarak izlediğim aman bölümünü kaçırmayayım dediğim hiçbir dizi yok bu sene :(

Tepki
18
bu sene en çok netflix dizilerine düştüm malum pandemi dönemi mecuttaki dizilerin çekimlerine ara verilmişti
unorthodox
aşk 101
umbrella academy (özellikle 2. sezonu beni daha da etkiledi)
the crown

Tepki
18
bu sene en çok netflix dizilerine düştüm malum pandemi dönemi mecuttaki dizilerin çekimlerine ara verilmişti
unorthodox
aşk 101
the crown

Tepki
18
unorthodox
aşk 101
the crown
emily in paris

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar