Bebegim gitti

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
çok sevindim 2. hamileliğinize.Umarım sorunsuz en güzel şekliyle buzor ama güzel dönemi anlatırsınız.benim bulantılarım çokolmuştu bu dönemde oyüzden zor diyorum.çalışırken bunları yaşamak dahada zor.

Güzel haberlerinizi paylaşırsınız.bebeğinize iyi bakın :lilav:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Kizlar tesekür ederim. Evet gercekten cok zor bir dönemdi. Nerdeyse iki hafta agladim. Allah kimseye yasatmasin. Su an yine hamileyim Ama büyük bir korku icindeyim, sürekli her hizli hareketimde acaba bisey oldumu her en kücük seyde korkuyorum birsey olacak diye. Rabbim tamamina erdirsin insallah, hayirlisiyla saglikla kucagima almayi da nasip etsin insallah
@Fotoburcu: Canim yasadiklarin cok kötü. Allah korusun daha kötü olabilirdi, bereket hemen anlayip da hastaneye gitmissin. Yine hamis oldugunu yazmissin, cok sevindim bitanem, Allah tamamina erdirsin. Kac haftalik oldun?

Canim allahim hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin insallah

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
af edersin canm simdi gordum ben ve cok uzuldum.ne deyeceyimi bilemiyorum.ama uzulme canim.kismet canim.allahim ne hayirlisiysa onu yapsin insallah.insallah hayirli bir deli kanli dogurursun.

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
çok sevindim 2. hamileliğinize.Umarım sorunsuz en güzel şekliyle buzor ama güzel dönemi anlatırsınız.benim bulantılarım çokolmuştu bu dönemde oyüzden zor diyorum.çalışırken bunları yaşamak dahada zor.

Güzel haberlerinizi paylaşırsınız.bebeğinize iyi bakın :lilav:

Cok tesekkür ederim Canim. Bende calisiyorum, en zor olan, sabah 5.30 da kalkiyorum ve bu -zaten hep zor geliyordu da- bana bu aralar daha da zor geliyor, bitürlü kalkamiyorum sabahlari cok zorlaniyorum. Ilk basta migde bulantisi oldu ama cok sükür artik sabahlari migde bulantisi yok ama (affedersiniz) kabizlik var bir de migde yanmasi:(

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501

Cok tesekkür ederim Canim. Bende calisiyorum, en zor olan, sabah 5.30 da kalkiyorum ve bu -zaten hep zor geliyordu da- bana bu aralar daha da zor geliyor, bitürlü kalkamiyorum sabahlari cok zorlaniyorum. Ilk basta migde bulantisi oldu ama cok sükür artik sabahlari migde bulantisi yok ama (affedersiniz) kabizlik var bir de migde yanmasi:(

Allah yardımcın olsun :( çalışırken bu sorunları yaşamak çok daha zor.Dediğin gibi uykun olur ama sabahın köründe kalkman gerekir.Hoş sen çok daha erken kalkıyorsun.5.30 çok erken değilmi canım?

bebeğine ve kendine iyi bak.Çok yorma kendini.Fırsat buldukça yat dinlen.ben çok pişmanım.hamileykende boş durmak ne bilmezdim.temizlik,ütü o bu derken hafta sonu iki günüm geçip giderdi.titizlik yapıcazya.heryerimiz tertemiz olucak,eşime en güzel yemekleri yapıcam ... şimdi bin pişmanım ogünlerde bol bol uyumadığıma,yatıp dinlenmediğime.şimdi istesemde bıcırım izin vermiyor.sabahın köründe hafta sonu demeden ayaktayız :) + geceleri de uykusuzum :(

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Allah yardımcın olsun :( çalışırken bu sorunları yaşamak çok daha zor.Dediğin gibi uykun olur ama sabahın köründe kalkman gerekir.Hoş sen çok daha erken kalkıyorsun.5.30 çok erken değilmi canım?

bebeğine ve kendine iyi bak.Çok yorma kendini.Fırsat buldukça yat dinlen.ben çok pişmanım.hamileykende boş durmak ne bilmezdim.temizlik,ütü o bu derken hafta sonu iki günüm geçip giderdi.titizlik yapıcazya.heryerimiz tertemiz olucak,eşime en güzel yemekleri yapıcam ... şimdi bin pişmanım ogünlerde bol bol uyumadığıma,yatıp dinlenmediğime.şimdi istesemde bıcırım izin vermiyor.sabahın köründe hafta sonu demeden ayaktayız :) + geceleri de uykusuzum :(

Evet Canim, 5.30 gercekten cok erken. Senelerden beri bu saatde kalkiyorum ama inan hala alisamadim. Hele bu sabah kalkmak yine öyle zor geldi ki anlatamam.

Allah bagislasin Canim, kac yasinda bicirin? kiz mi oglan mi?oy oy sabahin köründe mi uyandiriyor. :besik:

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ilk sayfada mesajını okudum canım ve şimdi de diğer sayfaları ,şunu düşündüm insan bir anda çok mutlu olup bazende çok mutsuz olabiliyor ,yaşadıkça herşeyi görüyoruz .o kadar üzüntüden sonra mutlu olmana, yeniden bebeğinin olacağına çok sevindim canım ,rabbim sizi nazarlardan saklasın allaha emanet:utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar