Bebegim gitti

Tepki
72
cok üzüldüm. cok gecmis olsun :( sen morelini yüksek tut vardir bundada bi hayir , insallah bir daha böyle birsey olmaz. Allah yardimcin olsun

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım benim inan seni şuan çok iyi anlıyorum. Bende ilk gebeliğimi boş gebelik nedeniyle sonlandırmıştım. O şoku, şokun verdiği üzüntü ve ağlamayı çok; ama çok iyi bilirim.:sim3::sim3:

Bende aynı endişeleri taşıdım; hala da taşıyorum.. Ama ben inanıyorum ki sende 2. hamileliğinde yavrunu kucağına alacaksın.

Tekrardan çok geçmiş olsun canım. En kısa sürede yavruna kavuşman dileğiyle

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
:sim3::sim3:ay canım ya çok üzüldüm başın sagolsun
rabbimin vardır bir bildigi üzülme güzelim inşallah en yakın zamanda yeniden hamile kalır saglıklı bir şekilde kucagın alırsın gülüm:bebecik

Canim benim, cok sagol. Insallah hayirlisiyla en kisa zamanda..

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
geçmiş olsun trend..zor bir durumgerçekten ama hiç üzülme gönlünü ferah tut..Bunda da vardır bir hayır ..herşey çocuk değil ki ...beli de bu çocuk hakkında hayırlısı değildir ..hakkında hayırlı olan belki onu kaybetmendi ..mevlam neylerse güzel eyler ..ALLAHın her hayrında bir şer ,her şerrinde bir hayır vardır hep böyle düşün....
belki de çok daha hayırlı bir zamanda yeniden evladın olacak inş..-hmm-hmm bizim bir arkadşa da senin gibydi 6 ay bekledi sonra yine hamile kaldı ve hep iikide ozaman öyle olmuş daha evliliğimiz oturmamıştı şimdi olması daha ii oldu herşey rayına oturdu RABBİM herşeyin zamanını biliyor demişti ..seninkini de biliyor emin ol ..

Sagol canim benim. Haklisin, belki de böylesi daha hayirliydi. Belki saglikli degildi. Insallah en kisa zamanda tekrar hamile kalirim ve hayirlisiyla saglikla yavrumuzu kucagimiza almak nasib olur. *amin*:mendil:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
benimde ilk cocuk oyle oldu canim,ama uzulme bak simdi2 tane dunya tatlisi kizim var.llah sanada veerir senide sevindirir insallah

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Çok geçmiş olsun trend, sen iyi ol da bebek inşallah yine olur üzme kendini.

Sagol canim, allaha cok sükür hic bir rahatsizligim yok. Ama iste hic beklemiyordum, hala biraz sokundayim. Ama Allaha cok sükür daha iyiyim.

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
canım yaa üzülme desem de olmıycak biliyorum..herşeyde bir hayır vardır..çoküzüldğm canım benim çok geçmiş olsun..

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Canısı çok geçmiş olsun, senin yaşadıklarını bende 10 kasım günü yaşadım seni çok iyi anlıyorum:( sana birşey olmamış RABBİME sonsuz şükür et:bebecik kendini üzme canısı RABBİMİN dediği olur, sağlığına kavuşunca tekrar bir bebişiniz olur hayırlısıyla ALLAHIMA EMANET OL...

Güzelcem, cok sagol canim, umarim en kisa zamanda tekrar hamile haberimizi bildiririz sitedeki arkadaslarimiza, ve umarim yüce tanrim bu aciyi tekrar yasatmaz ikimize, hickimseye. Hayirlisiyla kucagimiza da almak nasib olur yavrularimizi*amin*

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
oy çok üzüldüm canım ...başın sağolsun gerçekten çok zordur anlıyorum seni ...
Herşey iyi olacak merak etme :dertli:

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Canım benim inan seni şuan çok iyi anlıyorum. Bende ilk gebeliğimi boş gebelik nedeniyle sonlandırmıştım. O şoku, şokun verdiği üzüntü ve ağlamayı çok; ama çok iyi bilirim.:sim3::sim3:

Bende aynı endişeleri taşıdım; hala da taşıyorum.. Ama ben inanıyorum ki sende 2. hamileliğinde yavrunu kucağına alacaksın.

Tekrardan çok geçmiş olsun canım. En kısa sürede yavruna kavuşman dileğiyle

Arinacim, sagol güzelim. Insallah dedigin gibi olur. Doktor da dedi, ilk gebeliginde düsük yapan kadinlarda genelde ikinci hamilelik iyi oluyormus. Hayirlisi olsun canim. Insallah en kisa zamanda yine hamile kalirim. Sen ilk inden sonra ne kadar bekledin?
Canim, endiselenme, dualarim seninle, hayirlsisiyla bebisini saglikla kucagina da alirsin insallah. *amin*

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Arinacim, sagol güzelim. Insallah dedigin gibi olur. Doktor da dedi, ilk gebeliginde düsük yapan kadinlarda genelde ikinci hamilelik iyi oluyormus. Hayirlisi olsun canim. Insallah en kisa zamanda yine hamile kalirim. Sen ilk inden sonra ne kadar bekledin?
Canim, endiselenme, dualarim seninle, hayirlsisiyla bebisini saglikla kucagina da alirsin insallah. *amin*

Canım bana da aynısını dedi doktor. En azından hamile kalabiliyorsun buna sevin -hmm

Ben 2009 Temmuz'da kürtaj oldum. 2010 Ekim'de de hamile kaldım; ama biz hemen çalışmalara başlamadık. Biraz zaman verdik kendimize, öyle başladık. Stres yapma, endişe de duyma hemen olmayacak diye. :sarilma:

Dualarım seninle.:eek:pucuk:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar