Bebegim gitti

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Canım bana da aynısını dedi doktor. En azından hamile kalabiliyorsun buna sevin -hmm

Ben 2009 Temmuz'da kürtaj oldum. 2010 Ekim'de de hamile kaldım; ama biz hemen çalışmalara başlamadık. Biraz zaman verdik kendimize, öyle başladık. Stres yapma, endişe de duyma hemen olmayacak diye. :sarilma:

Dualarım seninle.:eek:pucuk:

Sagol canim benim. Insallah birdahakine hersey iyi olur.:ates:
Icimde öyle bir bosluk var ki, hala hamile olmadigima inanamiyorum. Lilipe cetvelimi silmeye kiyamiyorum. :uzgün: :mendil:

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Arkadaslar, hepinize cok tesekür ederim. Iyi günde de kötü günde de yanimdasiniz.
Cok tesekür ederim. Hepinizi cok seviyorum.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canımsın ya :sarilma::sarilma:

Allah bir dahaki sefere inan sağlıklı bir evlat verecek ve kucağına alacaksın. -hmm

Dualarım seninle canım. :sarilma:

RanaLal

Aktif Üye
Tepki
119
Merhaba Arkadaslar,
yaklasik bir haftadir baglanamadim. Gecen hafta Doktor da Terminimiz vardi. Ilk defa esim de geldi, o da bebegimizle ultrasonda tanisacakdi, doktor bakdi bakdi, aslinda ekrani karanlik görünce bende hissettim biseylerin yolunda olmadigini. Ve sonra da Doktor "üzgünüm, kalp atisi yok, düsük" dedi. Sok olduk esimde bende :sok:. Ben aglamaya basladim. Sonra Doktor bizi hastaneye gönderdi. Bir gün hastanedeydim. Kürtaj yapildi. Yaklasik 3 gün agladim.:aglayan::eek:lmaz::uzgun::sinifsinif: Simdi daha iyiyim, ama hala aklim almiyor, hic beklemedim. Ve hic bir agrim, sancim, kanamam da olmadi. Gercekten cok üzüldüm. Bu hafta yavrum 12. haftada olacakdi :aglayan: :uzgun:

Allah sabır versin canım. bende 10. haftasında kaybettim aynı şekide. ve üçüzlerim olcaktı. herşey nasip kısmet. vardır elbette herşeyde bi hayır..

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
Canım ne desem yetersiz kalacak ve seni teselli etmeyecek :(
başın sağolsun :(:(
diyecek başka hiç bir şey bulamıyorum :(

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
cnm allah sabır versin sana ama bundada hayır vardır de rabbim mutlaka bi bebek daha verir.şunu düşün ya kucağına alsaydın görseydin de böle bişi yaşasaydın allah korusun demi.
sabret dua et rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin isteyen herkese inşallah

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Allah sabır versin canım. bende 10. haftasında kaybettim aynı şekide. ve üçüzlerim olcaktı. herşey nasip kısmet. vardır elbette herşeyde bi hayır..

Sagol canim benim, Allah sabir versin. Insallah en kisa zamanda seninde burda hamis haberini aliriz. Allah tüm isteyenlere nasib etsin insallah..

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
cnm allah sabır versin sana ama bundada hayır vardır de rabbim mutlaka bi bebek daha verir.şunu düşün ya kucağına alsaydın görseydin de böle bişi yaşasaydın allah korusun demi.
sabret dua et rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlat versin isteyen herkese inşallah
Sagol canim benim.

Evet Allah korusun, Allah kimseye vermesin. Düsüncesi bile korkunc:ayk:
Insallah en kisa zamanda yine olur.

yeşil_nar

Yeni Üye
Tepki
5
çok geçmiş olsun canım, allah sana 2. hamileleğinde bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah. sen umutsuzluğa kapılma yeter ki herşey gönlünce olurr umarım.

H

Hera

Misafir
çok üzüldüm allah büyüktür tekrar hamile kalısın inşallah bu acılarını unutursun tatlım..

foto_burcu

Aktif Üye
Tepki
137
Canııım üzülme aynı şey 6 ay önce benimde başıma geldi.Benimki de 7 haftalıkmış,bilmiyordum ben halen adet olacam diye bekliyordum.Birşeyler olduğunu hissediyordum da ne olduğunu anlayamamıştım.Son 3 gün gözlerim bile görmüyor ağzıma su bile alamıyordum,yataktan kalkamıyordum.Eşimde şehirdışına işe gitmişti.Zor zoruna drya gittim dr kalp atışı yok dedi tomografiye gönderdi.Hemen hastaneye yatırdılar beni.Meğer ölmüş içimde de zehirliyormuş beni.Hemen serum taktılar o hafiften rahatlatmıştı beni.Sonra sunu sancıyla 3 gün yattım öyle baktılar ki kanama yine yok kurtaj yaptılar.Halen atlatamadım o şoku ama bak bugün hamile olduğumu öğrendim çok sevinçliyim.Seninde olur ama üzülme .Olsaydı demek ki sakat olacaktı öyle olması daha mı iyi olacaktı

OP
Trend

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Kizlar tesekür ederim. Evet gercekten cok zor bir dönemdi. Nerdeyse iki hafta agladim. Allah kimseye yasatmasin. Su an yine hamileyim Ama büyük bir korku icindeyim, sürekli her hizli hareketimde acaba bisey oldumu her en kücük seyde korkuyorum birsey olacak diye. Rabbim tamamina erdirsin insallah, hayirlisiyla saglikla kucagima almayi da nasip etsin insallah
@Fotoburcu: Canim yasadiklarin cok kötü. Allah korusun daha kötü olabilirdi, bereket hemen anlayip da hastaneye gitmissin. Yine hamis oldugunu yazmissin, cok sevindim bitanem, Allah tamamina erdirsin. Kac haftalik oldun?

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Kizlar tesekür ederim. Evet gercekten cok zor bir dönemdi. Nerdeyse iki hafta agladim. Allah kimseye yasatmasin. Su an yine hamileyim Ama büyük bir korku icindeyim, sürekli her hizli hareketimde acaba bisey oldumu her en kücük seyde korkuyorum birsey olacak diye. Rabbim tamamina erdirsin insallah, hayirlisiyla saglikla kucagima almayi da nasip etsin insallah
@Fotoburcu: Canim yasadiklarin cok kötü. Allah korusun daha kötü olabilirdi, bereket hemen anlayip da hastaneye gitmissin. Yine hamis oldugunu yazmissin, cok sevindim bitanem, Allah tamamina erdirsin. Kac haftalik oldun?

tebrik ederim canım allah tamamına erdirsin
o kötü günleri birdaha yaşatmasın

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630

çok sevindim canım senin adına rabbim kucagınızada almayı nasip etsin,rabbim o kötü günleri bir daha yaşatmasın..amin..
kaç haftalık oldun kıss:huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar