Başardım mı şimdi ben :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Sen muhteşem bir detaysın hippom:denizkizi::denizkizi::denizkizi::denizkizi::denizkizi::denizkizi:
Başarını, bilincini gönülden tebrik ediyorum:mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis:
Kendi başarının yanında birçok arkadaşına attığın destek ise paha biçilemez:kalp::kalp::kalp::kalp::kalp::kalp::kalp::kalp:
Sağlıkla koruyacağından şüphem yok selvi boylum:zipla::zipla::zipla::zipla::zipla:
Ayy kuzum çok teşekkür ederim :)

Seninde maşallahın var cnm.. inş hep beraber koruruzzz.. hadi sende yaz başarı hikayeni :zipla:

YasminellA

Daimi Üye
Tepki
1.982
:tripppp:bu başlığın altına yazılabilecek en kötü yorumu yazmışsın. Tebrikler!

ooo senin sayende mi? bak ben bunu bilmiyordum biz de boşuna kader birliği yaptık birlikte yol aldık diyormuşuz :kriz:

ne tavsiyeler verdin tatlım?

önerilerin nelerdi? spor diyet falan? merak ettim okuyanlar öğrensin etkin büyükmüş herkes yararlansın:heyecan:

yaşam koçluğu da yapıyor musun hippo dışında birilerine flan? bu potansiyeli gördüm sende :bayik:
Şakayı siz gerçek sandınız herhalde

YasminellA

Daimi Üye
Tepki
1.982
:tripppp:bu başlığın altına yazılabilecek en kötü yorumu yazmışsın. Tebrikler!

ooo senin sayende mi? bak ben bunu bilmiyordum biz de boşuna kader birliği yaptık birlikte yol aldık diyormuşuz :kriz:

ne tavsiyeler verdin tatlım?

önerilerin nelerdi? spor diyet falan? merak ettim okuyanlar öğrensin etkin büyükmüş herkes yararlansın:heyecan:

yaşam koçluğu da yapıyor musun hippo dışında birilerine flan? bu potansiyeli gördüm sende :bayik:
Bu arada biz birbirimize çok destek verdik hep biribirimizi gazladık beraber kahvaltılar yemekler yedik (diyet kahvaltıları)birlikte sporlar yaptık öneriler veremem ama biz birlikte yaşadık canım biribirimize zayıflama fotoları gönderdik bu arada yukarıda benim adımı etiketlemişti @hippocan evinde tartıldım diye burada bukadar şakalaştık hepinizin hoşuna gitti birtek bunda nedense tepki gördüm anlamadım bizim aramızı kimse bozamaz biz 7 senedir elti değil bacı olduk birbirimize hep destek verdik beraber güldük beraber ağladık belki de işin sırrı Budur

Miu

I'm a nice girl. JUST dont push the bitch button!
Tepki
54.300
Şakayı siz gerçek sandınız herhalde
herşeyin bir sınırı vardır.. ve her insanın da haddi olmalıdır.

Bu arada biz birbirimize çok destek verdik hep biribirimizi gazladık beraber kahvaltılar yemekler yedik (diyet kahvaltıları)birlikte sporlar yaptık öneriler veremem ama biz birlikte yaşadık canım biribirimize zayıflama fotoları gönderdik bu arada yukarıda benim adımı etiketlemişti @hippocan evinde tartıldım diye burada bukadar şakalaştık hepinizin hoşuna gitti birtek bunda nedense tepki gördüm anlamadım bizim aramızı kimse bozamaz biz 7 senedir elti değil bacı olduk birbirimize hep destek verdik beraber güldük beraber ağladık belki de işin sırrı Budur

neyin kafası? güzel kafalar:eek:

Miu

Tepki
54.300
Ben şimdiye kadar şaka yaptım hoşunuza gidiyordu şimdimi bana sınır haddini bil diyorsun ben sizin kafanızı anlamıyorum
Dev hizmetim :heyecan: şimdi anlayabilirsin.. ama belki, kesin değil.. belki.. Çünkü senin tartı gibi sihirli değil bu.. kullanmayı bilmen gerekiyor.. azcık çalıştıracaksın.. ancak o zaman işe yarıyor :165:

beyin.png

YasminellA

Daimi Üye
Tepki
1.982
O
:neydiya:anlaman yönünde bir beklentimiz yok da zaten yasmin.. herşeyin yeri, zamanı, oluru vardır.. erşey olması gerektiği yerde güzeldir.. şaka da ..
sizin yaptığınız ne şu anda niye uğaraşıyorsun yani ne gereği var resimler filan kendini belli ettin sana söylecek laflar var ama Benim yapım değil canım hemen bir insana hakaret etmek kırmak tebrik ederim kısa zamanda belli ettin kendini a.e.o

Miu

Tepki
54.300
O

sizin yaptığınız ne şu anda niye uğaraşıyorsun yani ne gereği var resimler filan kendini belli ettin sana söylecek laflar var ama Benim yapım değil canım hemen bir insana hakaret etmek kırmak tebrik ederim kısa zamanda belli ettin kendini a.e.o

Gitmeeeee:agla:çok çabuk pes ettin ama:agla:

Senin gibi bir insanı kaybettim mi ben yani şimdi :krktm:

Allahım başıma bu da mı gelecektiii:uzgnm:

Gitme kız bu acıya dayanamam ben:agla:

Öptüm bay gömdüm say :hrkbuya:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar