Başardım mı şimdi ben :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Terinin her damlasında kocaman bi emek var helal olsun kuzum.neler çektiğine nelere dayandığına nasıl bi azim gösterdiğine hepimiz şahit olduk.Bu senin başarın:mavis::mavis::mavis::mavis::mavis:
Saol cnm benim.. tıpkı senin gibi... sende büyük bir emekle zayıfladın.. hadi yaz artık hikayeni :huri:

Miu

I'm a nice girl. JUST dont push the bitch button!
Tepki
54.300
Benim tartım olmasa hiçte vermezdim ben sebeb oldum teşekkür etmene gerek o günü hiç unutmuyorum tartıldıktan sonra kaça kaça aşağı inmiştin
:tripppp:bu başlığın altına yazılabilecek en kötü yorumu yazmışsın. Tebrikler!
Tabi çıkartıcam benim sayemde zayıfladın :bayrak:

ooo senin sayende mi? bak ben bunu bilmiyordum biz de boşuna kader birliği yaptık birlikte yol aldık diyormuşuz :kriz:

ne tavsiyeler verdin tatlım?

önerilerin nelerdi? spor diyet falan? merak ettim okuyanlar öğrensin etkin büyükmüş herkes yararlansın:heyecan:

yaşam koçluğu da yapıyor musun hippo dışında birilerine flan? bu potansiyeli gördüm sende :bayik:

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
@hippocan hipom yaaaa ben bunu şimdi okuyorum :oklava::oklava::oklava::oklava::oklava:

gözlerim dolarak ve yer yer gülümseyerek okudum başarı hikayeni :nazar::nazar::nazar: evet başardın canım :papatya:sen artık fıstık gibi,manken gibi,daş gibi iki çocuk annesisin :gezme: :huri:
karar vermişsin ve uygulamışsın.burda yazarken 1 sayfacık süren hikayen ne meşakkatli yollardan geçtiğini biliyoruz.ve sen yılmadın,bebeğim var,misafirim var,hastayım demeden hem sporunu hem diyetini mükemmel bi şekilde sürdürdün.gurur duyuyorum azminle :tatlim::tatlim::tatlim:

günün birinde bana da başarı hikayesi yazmak nasip olursa,baş kahramanım sen olacaksın :öpücük:hippoma iyikime teşekkürlerimle diye başlayacak hikayem :mavis::mavis::mavis:

OP
hiçkimse

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
@hippocan hipom yaaaa ben bunu şimdi okuyorum :oklava::oklava::oklava::oklava::oklava:

gözlerim dolarak ve yer yer gülümseyerek okudum başarı hikayeni :nazar::nazar::nazar: evet başardın canım :papatya:sen artık fıstık gibi,manken gibi,daş gibi iki çocuk annesisin :gezme: :huri:
karar vermişsin ve uygulamışsın.burda yazarken 1 sayfacık süren hikayen ne meşakkatli yollardan geçtiğini biliyoruz.ve sen yılmadın,bebeğim var,misafirim var,hastayım demeden hem sporunu hem diyetini mükemmel bi şekilde sürdürdün.gurur duyuyorum azminle :tatlim::tatlim::tatlim:

günün birinde bana da başarı hikayesi yazmak nasip olursa,baş kahramanım sen olacaksın :öpücük:hippoma iyikime teşekkürlerimle diye başlayacak hikayem :mavis::mavis::mavis:
Yaa cnm benim :)

Cafede paylaştım ama denk gelmedin galiba ;)

Allah hepinizden razı olsun... isteyen herkese nasip etsin :)

Ben kendim zayıflayınca herkes zayıflasın istiyorum ela.. o yüzden kilomdan şikayetçiyim diye kimden duysam hemen yardım etmek istiyorum.. o da zayıflasın mutlu olsun istiyorum :)

Hayat paylaşınca güzel :tatlim:

Elalis

ANAJET
Tepki
50.197
Yaa cnm benim :)

Cafede paylaştım ama denk gelmedin galiba ;)

Allah hepinizden razı olsun... isteyen herkese nasip etsin :)

Ben kendim zayıflayınca herkes zayıflasın istiyorum ela.. o yüzden kilomdan şikayetçiyim diye kimden duysam hemen yardım etmek istiyorum.. o da zayıflasın mutlu olsun istiyorum :)

Hayat paylaşınca güzel :tatlim:
kız görmüştüm de unuttum o_O
senin güzel kalbini yerimmm :öpücük:

igdedali

❤️FERİŞTAHLAR❤️ ❤TELLİOĞLU LÜTFÜ ❤
Tepki
19.308
Sen muhteşem bir detaysın hippom:denizkizi::denizkizi::denizkizi::denizkizi::denizkizi::denizkizi:
Başarını, bilincini gönülden tebrik ediyorum:mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis::mavis:
Kendi başarının yanında birçok arkadaşına attığın destek ise paha biçilemez:kalp::kalp::kalp::kalp::kalp::kalp::kalp::kalp:
Sağlıkla koruyacağından şüphem yok selvi boylum:zipla::zipla::zipla::zipla::zipla:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar