Anne Olanlar ve Anne Adayları Burası da Bizim Mekanımız Olsun :)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
:cokkomik: Bilirim o kokuyu.Lavanta kokular halt yer o kokunun yanında.Allam ya :cokkomik:

Bende çıkıyorum kızlar.Aslım bol bol dinlen ozaman.Çok öpüyorum hepinizi.İnşallah sende flamingoda sağlıklı sıhhatli bebeklerinizi kucağınıza alırsınız :ask:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
cok sagol canimcim tavsiyelerinizi uyguluyorum sonuna kadar da devam merak etme gorusmek uzere canim...

flamingo ablacim sanada hayirli alisverisler ben daha baslamadim hicbirseye erken diye baslamaktanda korkuyorum hayirlisi bakalim

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Of bele kadar yine yaw Pohlu kıyafet yıkamaktan fenalık geldi :cokkomik: Birde kokusu cabası tabii :lululu:

Flamingocum ben beşik almadım, Ikea'dan beyaz bir karyola ve Mothercare park yatak aldım o kadar :semsiye:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
aslıcım senin için daha erken canım bende ilk geçen ay bişeyler aldım bebeğime çok fazla bişey almıyacam annem ve kayınvalidem bir sürü almış ..bebeğimin herşeyi tamam anlayacagın hayırlı sağlıklı bi şekilde kucagımıza alalımda gerisi gelir zaten..
Arina bende beşik ve karyolada karar veremedim..hele şu ayıda bi atlatırsam bakcaz artık..

balböceği

Daimi Üye
Tepki
386
bende anneyim ve anne olmaktan da çok çok mutluyum :)
Allah herkese nasip etsin inşallah :ask:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
Benim de 3 yaşında oğlum var
Annelik çok güzel br duygu rabbim herkese yaşatsın bu duyguyu
Aslıcım hamileyken benimde bebek çok aşağıdaydı hatta ultrasonla dr baktı bebek yok dedi:cokkomik:
şimdi gülüyorum ama ozaman çok ağlamıştım dr dış gebelik olabilir demişti sonra alttan muayene ettikten sonra anladıki bebek aşağıdaymış:cokkomik:
ama 6 ayımdan sonra çok zorlandım çok fazla hareket edemyordum bu yüzden çok şiştim gören bebek ikiz mi diyordu:cokkomik:
İnşallah senin hamilelğin daha rahat geçer:utan:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
sagol canim benim de devamli yatmam gerekiyomus suan mide bulantilariyla basim dertte biraz da agrilarim var kasiklarimda doktor bebek asagida oldugu icin normal dedi insallah senin gibi agir gecirmem gulum simdi bile bazen agrilar dayanilmaz olabiliyo 6. aydan sonra daha da zorlasmaz insallah

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
bende geldim kızlar5 yaşında oğlum var eskiler bilir zaten
anne olmak hem zor hemde çok güzel
büyüdükçe dertleride büyüyormuş çok doğru
bebeği olanlar sakın uykuyu yorgunluğu dert etmeyin bunlar iyi günleriniz:ninni:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hoşgeldiniz hepinizzz :ninni::ninni:

Ben benim canavarı uyuttum :) Birazdan yatarım, yoksa yarına zombi gibi dolaşma olasılığım çok yüksek.Yarın görüşürüz kızlar :heyo:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
sagol canim benim de devamli yatmam gerekiyomus suan mide bulantilariyla basim dertte biraz da agrilarim var kasiklarimda doktor bebek asagida oldugu icin normal dedi insallah senin gibi agir gecirmem gulum simdi bile bazen agrilar dayanilmaz olabiliyo 6. aydan sonra daha da zorlasmaz insallah

Kasıklarda ağrı olur bebek büyüdükçe daha çok olur hele birde tekmelediği zaman gör birde:cokkomik:
Hereketli bebekse birde:evet:
Korkma canım allah izniyle alırsın bebeğini kucağına ağrı sızı hepsi unutulur:huhuu:

pervin86

Daimi Üye
Tepki
1.104
kızlar bende geldim bir anne adayı olarak 8+5 günlük hamileyim ve bu günlerim çok kötü geçiyor çalıştığım için dinlenmek haram mide bulantısı ve ağzımdaki tatda cabası ve poşetle yatıyorum 7/24 midem bulanıyor ne temizliği 2 hafta olucak süpürmedim eşim yapıyo sağolsun kaynanama gidiyorum ara sıra yemeğe uyku uyuyamıyorum siz hangi arada uyuyonuz ya

yat diyosunuz uyuyun diyosunuz çok güzel diyonuzda çalışanlar ne yapsın :(:acep:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hoşgeldin Lilicimmm

Pervincim çalışanlarda akşam gelince yatsın bence :) Ben hemen işten gelip yemek yiyip sızıyordum zatennn:evet:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım leblebi ye bol bol. İyi geliyor. Birde sık beslenmeye dikkat et çok aç kalınca bende bulantı yaşıyordum :( Birde süt içmek iyi geliyor canım.

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Rica ederim canım, inşallah iyi gelir mide bulantılarına.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Bende geldim süpermiş burasını hep aktif tutalım yaaa...
Pervincim benimde ilk günlerim çok güzel geçmişti 5. aydan sonra ağrılarım ve risklerim oluştu umarım sende sonrasında rahat edersin tatlım.

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Ah kızlar o mide bulantısını tam 5 ay çektim.Çekmecemde ayrı leblebi,evde ayrı leblebi,çantamda ayrı leblebi paketi olurdu.Yanımdam hiç eksik edemezdim.Bol bol tuzlu çizi yerdim birde.Okadar çok yiyiyordumki nefret etmiştim ikisinden.5.aydan sonra 8.aya kadar annemden yeni doğmuş kadar huzurlu ve mutlu hisesediyordum kendimi.9.aya girince karnımın şişmesi,gerginliği,doğuma son zamanlar kala gece uykusuzluklarım,soldan sağa zor dönmeler başladı ve güzel bir sonla bitti hamilelik dönemi.

Allah sizlerede nasip etsin inşallah kızlar.Hamileyken dert ayrı,doğduktan sonra ayrı,bebeklikten çıktıktan sonra ayrı ... Her yaşın her dönemin zorlukları ayrı oluyor.Allah yeterki sağlık,mutluluk versin

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
ayyy hamilelik döneminiözlüyo insan hele bebek kıpırtısını benim ilk 3 aY midem bulanırdı.her sabah istifra edrdim kahvaltıyı devamLI :utan:eşim hazırladı.çünkümutfağa giremezdim.çok güzel bi duygu hamilelik.RABBİM OLMAYANLARA İSTEYENLERE VERSİN.AMİİİİİNN.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar