Anne Olanlar ve Anne Adayları Burası da Bizim Mekanımız Olsun :)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Hoşgeldin Flamingocum Sen yolu yarılamışsın canım :ninni:

Yandın o zaman Aslıcım :sila: Bizimkide aynıydı ultrasonda, halen de aynı :cokkomik:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Maşallahhh, cinsiyet belli değildir sanırım daha. 2-3 haftaya belli olur :ask:

Bende Şekerpara'ye katılıyorum, 7/24 uyu -kop Ah keşke birde o uykuların depolaması olsada dilediğimiz zaman raftan çıkarıp kullansak :hihi:

aslinda belli olurmus ama arkasina dondu durdu o yuzden gostermedi 2 hafta sonra gosterir dedi doktor bakalim sabretcez 2 hafta :D
kizlar korkutmayin beni simdiden cok mu uykusuz kaldiniz noldu hayirdir?

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
aslinda belli olurmus ama arkasina dondu durdu o yuzden gostermedi 2 hafta sonra gosterir dedi doktor bakalim sabretcez 2 hafta :D
kizlar korkutmayin beni simdiden cok mu uykusuz kaldiniz noldu hayirdir?

Bak sen utangaç şey :ask:

Ya tabii eskisi gibi çok uyuyamıyorsun canım maalesef :ates:

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Aman aslım :cokkomik: Arina ile dediğimizi uygulamaya koyun hemen kızlar.Ne yemek ne temizlik.Bırakın hepsini gitsin.Herşey dört dörtlük olsun uğraştım hep o dönemde ama pişmanım pişman ... Ahh bilememişim o rahat günlerimin kıymetini :cokkomik:

Flamingom sanada tavsiyem bu yönde canım

Şaka bi yana anne olmak öyle güzel bir duyguki

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Şimdi temizlik nedir ki? Evi .ohhh götürüyor :evet: Dikey süpürge aldım artık onunla süpürüyorum hergün evi, öyle koca süpürge tutmak haftada 1 ancak :durbun:

Yemekte eşimin yardımıyla ancaaa Y da bizimkini mama sandalyesine oturtuyorum öyle :evet:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
yok ben tavsiyenizi sonuna kadar dinliyorum merak etmeyin arkadaslar hatta cocuk benim biraz asagidaymis cok ayakta da kalmamam gerekiyomus bol bol dinleniyorum evime dondugumde de zaten esimle anlastik yardimci alcaz hafta da 2-3 gun :D
hamileligin tum nimetlerinden yararlaniyorum ne de olsa sonra da cocuk benim tum nimetlerimden yararlancak :cokkomik::cokkomik::cokkomik:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Aaaa çok dikkat et ve mümkünse hep yat canm. İnşallah sağlıkla alırsın kucağına. :ninni:

Kızlar ben kaçıyorum, oğlum mızıklanıyor ve de altına yaptı sanırım odamız mis gibi koktu. :cokkomik:

Görüşürüz :ask:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
kıss şeker zaten ben iş güç yapamıyorum düşük riskimden dolayı,bol bol uyuyorum merak etme biliyorum bunlar benim rahat güzel günlerim dermişim..:utan:
arina eksikler hiç bitmiyor canım cumartesi muayehanede randevum var çıkıştada eşimle bişeyler daha bakıp alacaz bebişe..en büyük eksiğim beşik ona karar veremiyorum nasıl bişey alsam diye..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar