Allahım çıldırıcam

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
aaa gitti mi boşver öyle ya da böyle evde huzurunu kaçıracağına çekmiş gitmiş:)))) gözün aydın

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
seni cok ama cok iyy anliyorum.benim oz halam ama oda bana cok cekdirdi.bana hamilelikde cekdirdiklerini hic bir zaman onlara helal etmem.ne guzelki esin seni destekliyo

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
ne eşini nede annesinin yaptığıyla ilgilenme bütün düşüncelerini çocuğuna yoğunlaştır ve zamanını çocuğuna ve kendine harca unutma bunlar geçici şeyler önemli olan kendi sağlığın sağlık olmazsa mücadelede olmaz şimdi sen doğum depresyonu yaşıyorsundur gün gelir bunlara gülersin bebeğini mutlluk içinde büyütmeni dilerim
:gulcicek:

dilruba

Aktif Üye
Tepki
184
hem hiç bişey yapmazlar hemde her şeye karışırlar.Bende bi operasyon geçirdim öyle ele gelir gibi geldi geçmiş olsun dedi gitti ... Hastaneye bile gelmedi. Dilerim Allahtan aynı duruma düşsün

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
canim önce gecmis olsun bebegini güle güle büyüt.tesadüfen gördüm ve cildirdim,hayret anlamiyorum neden böyle bende kaynanayim yedi yildir gelinimle anne kiz gibiyiz.allah bozmasin,kendi kaynanamlada öyleydim yakin zamanda kaybettim nur icinde yatsin iki güne bir arar duasini alirdim,bu kötülük niye bana sorarsan baska cocuk yapma güzelim önce esini iyice tani anladigim kadariyla esin anne sözüne bakiyor hemen herseye hazir gibi insallah da olmaz.hakkinda hayirlisi olsun insallah saglicakla kal.güzel haberlerini bekliyorum.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar