Allahım çıldırıcam

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
canim cok üzüldüm ya
daha yeni dogum yapmissin
üstüne böyle olaylar insani cok bunaltir ciileden cikartir
ne desem bos
bide basima gelmedigi icin
yani allah icin kayinvalidem ne evime geldi kaldi nede bebek söyle böyle büyütülür diye bana karisti
o yüzden seni anlamaya calisiyorum
fakat elbet en iyi ne cektigini yine kendin bilirsin
en güzeli esinle konusmak
tmm saolsun geldi yardimci olmaya calisiyo
fakat görüyosun birbirimize batiyoruz
böyle oluncada huzurum kaciyo
daha yeni anneyim
bebegimle bas basa kalip birbirimize alismak istiyorum
eminim esin anlayisla karsilicaktir

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Kaynananın yaptığı tam bir terbiyesizlik,ne demek heap vermek zorunda değilsin?
Ne zamandır eşler arasındaki soru ve cevaplar hesap sormak anlamına gelmiş aceba..
Böyle anlayışsız kayınvalidelere inanın sinir oluyorum.
Bende çok çektim ve seni çok iyi anlıyorum birtanem..
Ne olur sıkma canını,böyle şeylerle eşinide harap etme,kendinde harap olma birtanem..
Bak bebğin bile ne kadar etkilenir bu durumdan,illaki emziriyorsun ve sütünden yine alır bu terdirginliği..
Az daha sık dişini canım,illa gidecek senin evinden...

Birde bilinçli yapmak olayına takıldı kafam,valla forem ileride kaynanan başına da kakar sana baktım diye...Keşke annen kalsaydı yanında bebem yaaa.
Neyse canım söylediğim gibi sıkma kendini,üzülme bebem emi.

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Canlarım yorumlarınız ıcın tesekkur ederım ...
Evet basıma kakıyor zaten neymıs kahrımı cekıyomusss sankı muhtactım kendıne..Annem gelırdı zaten bu olmasaydı ...Yahu benım en zor gunlerımde sen yanımda olmamışsın yalvardık yakardık gelmemıssın sımdıde gelmıs evıme taht kuruyorsun be hatun..
Ben tv ızlıyorum kumanda elımde gıdıyo tvden kanal degıstırıyo gıcıklık yapacak ya oglundan yuz buluyo ya ...kızlarr nasıl dayancam bahara kadar bı akıl verın....hareketlerı benı delı edıyo evde bı bomba daha patlamassa sasarım...esım gelıyo gonlumu almaya calısıyo sarılıyo felan... bende gıdecek bu evden yoksa cok kotu seyler olur bahara kadar dayanamamm bızım hıcmı gezmemız tozmamız olmıyacak ...sen gıt deme ama gıdıcem derse sakın kal deme dedım.....

Tepki
32

bitanem dün konuştuk seninle ama burdan da yazayım
kadının amacı ne belli değilmi aranızı bozmak huzurunu kaçırmak
amacına ulaşıyormu yaptıklarıyla anlattıklarındn fazlasıyla ulaşıor
ozaman ne yapıcak amacından şaşırtacaksın
bırak istediğini desin duyma,görme...
yani açıkcası kaile alma söylediklerini
sonuçta senin evinde misafir o bırak sahibi gibi davransın
senin evin oarsı bunu oda çok iyi biliyor tek derdi seni kızdırmak
sen onun söylediklerini takmazsan umrunda olmazsa
o da bunu anlarsa o sinirlenicek bu sefer yaptıkları ters tepicek
biliyorum duramzsın söylemedn cvp vermeden :gitme:
ama böle olmaz sorunda yoksa kadını amacına ulaştırcan
sen misafir perverliğini yap evindeki insanla küslük olmaz
konuşmamazlık yapma sakın konuş suratını asma
elindegeleni yap bak ozaman kocan nasıl neyin ne oldunu anlıyor
ozaman da annesini haklı bulabiliyormu...
ayrıca bahara kadar kalmaz sen yorma kafanı tek niyeti seni kızdırmak
sen kızasın diye öle diyor gider kalmaz oda..
bak yuva kolay kurulmuyor öyle zorlukların üstesindne gelip ayakta tutuorus
birisi gelip onu yıkamaz huzuru kaçıramaz
buna sen izin verirsen onun yarasına merhem sürmüş olursun
sakın izin verme kocanla aranı iyi tut
asıl ozaman onun içi içini yiyecek gör bakk...
sen oğluşunla ilgilen sakın sinirlendiğinide belli etme
sanki hiç bişey olmamış gibi ozaman gidicek inan bana
hee bu arada öp oğluşunu benm yerimee :hhhhhh:

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
az once haberlerı ızlerken tvde bar gıbı bı yerı gosterdı esımde dedıkı ben burayı bılıyorum dedı bende dedımkı nerden bılıyorsun oda benı gıcktırmak ıcın soylemedı gıcıkgıcık guldu...ben ısrarla sorarken kaynanam ordan oglum nıye hesap verıyorsunkı dedı cıldırdımmmm ben esıme sordum anne dedım usteledı karısırım nıye hesap verıyokı dedı...bende senın esınle olan tartısmalarına karısmıyorum sende karısma dedım...karısamassın tabı sanane dedı bende dedım sende karısmaa...allahhımm bı basladı neler duyucamda felanda fılanda ayy bende tamam konusmuyorum tamam eskı gunlerdekı gıbı tartsmak ıstemıyorum dedım ve bebısın odasına gttım ...bu sefer oraya geldı ben sana ıyı davranıyorum nıye boyle oluyo felan dedı gıt dedım konusmak ıstemıyoru m ..esım geldı odaya anne cık dedı ayyy kadın yok dıyo cıkmıcam dedımkı cıkar odadan ben knusmak ıstemıyorum dedım konusursam kotu olur dedım...ayy cıkmıyoo konusacam dıyo ıftıra atıyo bana ...delırdım ...tıtrıyorum.
esıme dıyokı ben gıdeyım bu evden dıye bana kotu davranıyo dıyo.ben her kahrını cekıyorum dıyo.herzaman salak kafam kavgadan cıldırsamda haklıya haklı ya dedımkı evet cekıyo kahrımı ama ben bılerek yapmıyorum yapmakta zorunda deılsın sen olmasan annem gelır dedım...
kızlar bılıyorsunuz sezeryan oldum ve yer e bısey dustumu alamyorum ...neymıs ben bunu bu evden gtsın dıye yapıyosumm....ayyy ne kadar cıldırdımmm anlatamam.... daha neler neler...!!!
ayyy torun sahıbı oldu kadın dusuk rıskımde ne zor gunler atlattıgımda gelmedıde sımdı gelmıs basıma babanne oldu ayyyy gelemıyorum ben boyle seylere...!

allah sabir versin canim.ama bak senin kayin valden nasil olsa bir gun gidecek ama benimkiler hep yanimda kalacaklar.bak benim esimin babasipantalon giymis kadin vala.bikdim ben ama ne yapacami bilmiyodum.ne giydim nasil makiyaj yapdim,nereye gitdim,kizima ne yedirdim.uztdikca uzanacak valasen kizken boyleyidin ama bizde farkli falan.sanki benim kocam o idi canim.bir gun bikdim ya dedim esime.agladim hatta.dedim ki bikdim ya ne kadar olucak boyle.ben anlamiyorum benim kac esim var .ne ise kocam konustu babasiyla

busem68

Daimi Üye
Tepki
717
valla canım kaynananın yaptığı seviyesizlik çekememezlik boşver bunları kafana takma aldırma ne derse evet tamam de sustur bi iekilde yoksa başka türlü başolmuyo bu kaynana bozuntuları.

böcegimm

Daimi Üye
Tepki
284
kaynana değilmi işte en iyisini de eşşekler kovalasın..boşver canım sen takma kafana o konuşsun dursun dönüp bakma bile bebişinle ilgilen yeri geldiğinde de sok lafını...bu ne canım yaa herkes haddini bilecek..kaynanasın sen oğlun evlenmiş barklanmış çoluk çocuğa karışmış.işte bu tip kadınlar zamanında ezilmiş itilip kakılmış kişiliği yok edilip o terbiyesizliği sizin üstünüzde devam ettirmeye çalışan kişilerdir..terbiyesiz,düşüncesiz, çok sinirlendim :kizdim:

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Canlarım dun cok kotu seyler oldu...karsı komsumun annesı geldı mısafırımz gelıcek yatıya yerımız yok napcaz bılmıyoruz soyle bı yer yatagımız olsaydı dedı...bende dedımkı bzdede yok olsa verırdım ..aslında var yer yatagımız ama neden vereyım canım evımın esyaasını tanımadıgım ınsanlara.......neyse kaynana olacak kadın geldı odaya bzde var ben getrmstım verrım dedı oglumun ogrencılık battanıyesı var onuda verrız dedı...yanı benımkılere tenezzul etmıyomusta kendı gondderdıklerını verıyomuss..terbıyesızlıge bak...neyse sustum....
Annemler aksam bıze geleceklerdı...
Esım ısten geldı once ben esımle gayet guzel konusurken annesı lafa gırdı camasır atılack carsamba gunu dedı esımde dedıkı hanım bılır dedı oda dedıkı ben san a soyluyorum nıe benı zorlyorsun dedı esımde usteledı hanımmmm bılırrr dedı kadın usteledı...o benımle konusmuuyoo bende konusmam dedı...ve hakaret eder vazıyette bı kufurle(sımdı burda soylemıyım)bende onu sallamıyorum der gıbı pıs bı laf soyledı..esım sınırlendı bagırdı cagırdı ben sustum....ben senın kocana benzemem anne benı sınır etme burayıda evıın sanma dedı...kadın verdı verıstırdı ...neymıs ben bebegımın resımlerını telefonundan sılmısım ne ıftıralar ne ıftıralar....
neyse cok sıddetlı bı tartısma basladı hakaret edınce bende dayanamadım hakaret etmeden cevaplarını verdım hep...esım benden yana oldu genellıkle ve konusma sakın ben de konusmuyorum bunu dınlemıyorum sende dınleme o kendı kendıne konussun dedı...neyse esıme bu yer yatagı olayını soyledım bu seferde kadıın demesınmı ıyı senı gıdıp o kadına soylıcem sana yatak verıcem dıye benle kavga ettı dıcem dedı...esımde ne dıyosn sen yarın gıdeceksn bız kalacaz o komsularla dedı..bende dedımkı sen busun ıstee fesatsın dedım...
derken annemler geldıler...
Kadındakı terbıyesızlıge bakarmısınız ; babama dedıkı kardesım senın gelmen ıyı oldu sen buyuk adamsın sana bısey anlatcam deyıp basladı lafa yıne ıftıra ben susuyrum ama...neyse babam bagırdı bana bu hayatı sen ıstedın dedı sımdı bu anlatılanlarda sen haklı olabılırsın ama ben sana zamanında ıyı dusun demıstım dedı ...agladım tıtredım cok kotu oldum...sustum sadece haklısın baba dedım.....annem de o kadına keske benımle konussaydınız esıme soylemeseydınız dedı.......ıste boyle oldu ve devamı var ama özü bu konunun...
sonra aradan bıkac saat gectı oturduk ve babam bana gayet ıyı davrandı..
gıderken esıme ; o benım kızım bagırrımda cagırrımda onun bı telıne zarar gelsın kıyametı koparırım demıs ...annemden duydum...ve cok mutlu oldum...dune daır yasadıgım ve duydugum en gusel sey buydu...

ve bu kadın evıme kazık caktı hala gıtmıyor....
dayanamıyorummm artık.......

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
evımde huzurum kalmadı..
bu kadının yanında oturamıyorum bıle..tv kumandamı hapsettı ....ayrı odada oturuyorum.....suratını gormeye tahammulum yok.......patlayacak bomba gıbıyım resmen...
tv kumandamı hapsettı ....cıldırıcamm...

böcegimm

Daimi Üye
Tepki
284
yak kibriti at donundan içeri yansın gidinin kaynanasıı :gul::gul:
çok sinir oluyorum şöyle kadınlara ya,boşwer canım bak ne güzel eşin de senin arkandaymış.neden kendi ewine gitmiyorki hem?muhattap olma bence onunla hiç cevap bile verme ne hali varsa görsün

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
yak kibriti at donundan içeri yansın gidinin kaynanasıı :gul::gul:
çok sinir oluyorum şöyle kadınlara ya,boşwer canım bak ne güzel eşin de senin arkandaymış.neden kendi ewine gitmiyorki hem?muhattap olma bence onunla hiç cevap bile verme ne hali varsa görsün

valla seytan dıyokı at gıtsın :D:D

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
CANIM neyseki eşin senin yanında

ya o da annesinin tarafını tutuyo olsaydı

durum içinden çıkılmaz hal alırdı

sabret bitanem,geçecek diye düşün

o da belki sıkılır gider

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
gerçeketn çok üzülüyorum bu durumda olanlara düşününce yapabileceğin fazla bişey yok o evde yokmuş gibi davranmaya çalış bence

gulvuslat

Yeni Üye
Tepki
8
bak hayatım okudum belki kendince haklısın ama ..... bence özürdiliyorum çok abartıyorsun hani derlerya şeytan en çok aile ortamını bozmaya çalışır bunada şükür de sen tepki verdikce bence kayınvalideni ve şeytanı sevindiriyorsun gerçekten eşini seviyorsan dikenine katlanmasını bileceksin hayatta en kolayı içtiğimiz su ve lokmadr onları bile yutkunmadan ve çiğnemden olmaz dimi.. BİZDE Anneyiz ileride ne olcak Allah bilir.... yinede seni kırdım üzdüysem özürdilerim

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
bak hayatım okudum belki kendince haklısın ama ..... bence özürdiliyorum çok abartıyorsun hani derlerya şeytan en çok aile ortamını bozmaya çalışır bunada şükür de sen tepki verdikce bence kayınvalideni ve şeytanı sevindiriyorsun gerçekten eşini seviyorsan dikenine katlanmasını bileceksin hayatta en kolayı içtiğimiz su ve lokmadr onları bile yutkunmadan ve çiğnemden olmaz dimi.. BİZDE Anneyiz ileride ne olcak Allah bilir.... yinede seni kırdım üzdüysem özürdilerim

nedemek canım estagfrullah...ozur dıleme..
fakat sunu soylemek ısterımkı ıcınde yasamayan bılemez ya o tabır ıste..
ben burda 3 tane sey soyluyosam bu evde yasananlar 10 katı seyler..
bugunde olaylar oldu kadın aldı valızını bagırabagıra gttı evden ..
karsı komsum cıktı kapıya ona da dıyorkı sen bunun gorunusune aldırma ...
benım komsuma soyledıgı lafa bakarmısın fesatlıga..
sorunu benımle yasıyor ınsanlarla aramı bozuyor..
bozuldugum cok sey var cok...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar