Allahım çıldırıcam

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
az once haberlerı ızlerken tvde bar gıbı bı yerı gosterdı esımde dedıkı ben burayı bılıyorum dedı bende dedımkı nerden bılıyorsun oda benı gıcktırmak ıcın soylemedı gıcıkgıcık guldu...ben ısrarla sorarken kaynanam ordan oglum nıye hesap verıyorsunkı dedı cıldırdımmmm ben esıme sordum anne dedım usteledı karısırım nıye hesap verıyokı dedı...bende senın esınle olan tartısmalarına karısmıyorum sende karısma dedım...karısamassın tabı sanane dedı bende dedım sende karısmaa...allahhımm bı basladı neler duyucamda felanda fılanda ayy bende tamam konusmuyorum tamam eskı gunlerdekı gıbı tartsmak ıstemıyorum dedım ve bebısın odasına gttım ...bu sefer oraya geldı ben sana ıyı davranıyorum nıye boyle oluyo felan dedı gıt dedım konusmak ıstemıyoru m ..esım geldı odaya anne cık dedı ayyy kadın yok dıyo cıkmıcam dedımkı cıkar odadan ben knusmak ıstemıyorum dedım konusursam kotu olur dedım...ayy cıkmıyoo konusacam dıyo ıftıra atıyo bana ...delırdım ...tıtrıyorum.
esıme dıyokı ben gıdeyım bu evden dıye bana kotu davranıyo dıyo.ben her kahrını cekıyorum dıyo.herzaman salak kafam kavgadan cıldırsamda haklıya haklı ya dedımkı evet cekıyo kahrımı ama ben bılerek yapmıyorum yapmakta zorunda deılsın sen olmasan annem gelır dedım...
kızlar bılıyorsunuz sezeryan oldum ve yer e bısey dustumu alamyorum ...neymıs ben bunu bu evden gtsın dıye yapıyosumm....ayyy ne kadar cıldırdımmm anlatamam.... daha neler neler...!!!
ayyy torun sahıbı oldu kadın dusuk rıskımde ne zor gunler atlattıgımda gelmedıde sımdı gelmıs basıma babanne oldu ayyyy gelemıyorum ben boyle seylere...!

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cnm ne desem senı daha gazlarım cunku bende kayınvalıdeme fena gıcıgım bır cok konuda cok cızgıyı asıyo bıde uveyy sabret sus bosver nasılsa temellı sende degıl gıdıcek esınle aranda mesafe olmasın ondna dolayı bu cok onemlı cnm bıde uzulursne sutun kesılır:(

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
valla zor bir durum. buna benzer durumu ablamda yaşıyor. avukat çalışyor. ikiz kızları var. 1 yaşında. birde 5 yaşında bir kızı var. mecburen bazı şeyleri görmemeye çalışıyor. kayınvalidesi de yanlarında kalıyor. bazen karışıyormuş bazı konuşmalarına. sonra karışma deyince susuyor.ama alıştılar şimdi. ablama kalsa git der ama sabrediyor. çünkü annemde rahatsız. neyse Rabbim yardımcın olsun.

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
ya bende cok seye susuyorummm laflarınaaa felann...
sabretmeye calsıyorum ama oyle zorluyorum kendımı offf...
yok bacım ne gıtmesı hatun bahra kadar burdayım dıyooooo :kizdim:vallaa kavga ederm ben bu kadınla yasamk cokk zorrr...kendı kocası bıle torununu 3 gun gordu kactı ...ınanılmaz garıp bı kadın tarıfı zor..sımdıde gelmıs konusuyo benle hem kocamla aramı bozdu hemdee gelıyo konuusyoo :kizdim:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
kız bahara kada r yanındamı offfffffffff
ozman esınle guzelce konus
sen daha yenı dogum yaptın saglıgın herseyden onemlı
ya annesıyle konuusn yada annesı gıtsın baska bırı baksın sana
yuzde yuz haksız dahı olsan dogum yapmıs bırıne cok dıkkatlı olmak gerek:kizdim:
sımdı ben kızdım yaaaaaaaaaa

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
kız bahara kada r yanındamı offfffffffff
ozman esınle guzelce konus
sen daha yenı dogum yaptın saglıgın herseyden onemlı
ya annesıyle konuusn yada annesı gıtsın baska bırı baksın sana
yuzde yuz haksız dahı olsan dogum yapmıs bırıne cok dıkkatlı olmak gerek:kizdim:
sımdı ben kızdım yaaaaaaaaaa

yok valla yokkk napcam bılmıyorum...
kadınn cok duzenbaz....
bu kadın benım evıme nezaman gelse yemın ederım evımden soguyorum bı ınsan bu kadar gıcık olamaz..
gecen senlerde geldı evıme yıne kavgalı ayrıldı bızden ...bısure konusmadık sımdı cok dıkkat edeyım dıyorum ama yok dayanamıyorum artık ...esımlede konusmuyorum suan digeriylede konusmıcam..

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
esm dıyokı bu kadın bu evden gıderse benım annemden baskası gıremezmıs kapıyı kapatırmıs bende ozman banada kapatırsın dedım... ya annesı herseyden bı haber ne kdar kıyemete bındı...yaa herseyını her kahrını ceken ben annesı kadar bencıl degılım herkesten cok dusunuyorum kendısını .... annesı cok bencıldır dogruduzgun kendısınden baskasını dusunmezz onun bogazından oglu olmadan hersey gecer ama benım gecmez amaa neden bukadar kıymetlı anlayamıyorum..benım annem bıle esımı kendı annesınden cok dusunuyo amaa nıyee boylee .yaa yapamıyorum artık yapamıyorum bebegımde varr elım kolum baglı...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
esınle konusmazsan onu kendınden uzak tutarsın oda annesıne megıl ederkı
senı bu ıstne tek cekıp cıkartabılcek esın
ama erkekler kokune kıbrıt suyu
yuzde yuz haksızolsa bıle
kendı aılesı yınede susarlar:kizdim:

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
esm dıyokı bu kadın bu evden gıderse benım annemden baskası gıremezmıs kapıyı kapatırmıs bende ozman banada kapatırsın dedım... ya annesı herseyden bı haber ne kdar kıyemete bındı...yaa herseyını her kahrını ceken ben annesı kadar bencıl degılım herkesten cok dusunuyorum kendısını .... annesı cok bencıldır dogruduzgun kendısınden baskasını dusunmezz onun bogazından oglu olmadan hersey gecer ama benım gecmez amaa neden bukadar kıymetlı anlayamıyorum..benım annem bıle esımı kendı annesınden cok dusunuyo amaa nıyee boylee .yaa yapamıyorum artık yapamıyorum bebegımde varr elım kolum baglı...

allah kolaylık versin canım sabır

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
esınle konusmazsan onu kendınden uzak tutarsın oda annesıne megıl ederkı
senı bu ıstne tek cekıp cıkartabılcek esın
ama erkekler kokune kıbrıt suyu
yuzde yuz haksızolsa bıle
kendı aılesı yınede susarlar:kizdim:

canım o kadar cok konustumkı anlamıyor..
annesı haklı.....annesı geldı makınanaya hergun camasır attı bulasık makınasına hergun attı ve makına bombos...utu saatlerce calısır...off dusuncesız kadın....konusmak ıstemıyorum bu basıt konuları ama off ıcım yandı artık.. dedımkı haytım bak fatura cok geldımı sakın bana sorma annen cok makına calıstıro dedım guzelce..ama dıyorkıı beyfendı hastaneden geldık olur okadar ...dun faturala r geldı yukluce..ayy bana soylemedıgı kalmadıı...annesıne saygımdan yıne sustum gızlıce soyledım ben senı uyarmıstım dedım ..ama anlamıyorr..ben gelemıyorum artık...ayyy valla sogudum esımden gercektn sevgıye daır hıcbısey hıssetmıyorum dogumdan bu yana...soguttrdu saolsun...

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
üzülme canım ya hepimiz bu tür olaylarla karşılaştık
farklı olarak tabi
ne kadar yakınlılık gösterirsen göster bildiklerinden şaşmıyorlar
takma kafaya ama eşinle yine ayrıntılı şekilde konuş canım

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
üzülme canım ya hepimiz bu tür olaylarla karşılaştık
farklı olarak tabi
ne kadar yakınlılık gösterirsen göster bildiklerinden şaşmıyorlar
takma kafaya ama eşinle yine ayrıntılı şekilde konuş canım

gormek ıstemıyorr...kabul etmıyor...ve ben artık dayanamıyorum ...bu kadını karsımd a evımde gormek ıstemıyorum ne yapıcam bılmıyorum...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
forever esınden soguma soyle nırmal lohusalık ve sonrası 6 ay kada r kadın annelıge adapte olamıyokı eslıge adapte olsun esındne soguma degılde gecıcı bı duygu yasıyosun eger kesınle konusmak kayınvalıdenle konusmak ısıne yaramıyosa sabır cek gecıcek bugunler dıye dusun

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
forever esınden soguma soyle nırmal lohusalık ve sonrası 6 ay kada r kadın annelıge adapte olamıyokı eslıge adapte olsun esındne soguma degılde gecıcı bı duygu yasıyosun eger kesınle konusmak kayınvalıdenle konusmak ısıne yaramıyosa sabır cek gecıcek bugunler dıye dusun

bende es seye katılıyorum.ablam çok kötü günler geçirdi ama şimdi iyiler. kaınvalidesine alıştı. oda eşiyle ikizlerin doğumunda çok atışlar.kavga ettiler. hatt büyük kızı ozaman 3 yaşındaydı. odadan atardı. ondan soğudğunu söylerdi. bizde ara ara yanımıza alırdık bizde kalırdı. eşi napalım sabredecksin derdi. valla atışa atışa 1.5 yıl geçti. hatta bir kere ablam annesine bağırmış ta eşide kızmış , epey küs durmuşlar. şimdi çok şükür iyiler hatta yaşadıklarını analtıp biribirne dahada sıkı sarılıyorlar.dua ederim senin içinde ablama çok dua ettik. sabır diledik. rabbim yardımcın olsun.

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
bende es seye katılıyorum.ablam çok kötü günler geçirdi ama şimdi iyiler. kaınvalidesine alıştı. oda eşiyle ikizlerin doğumunda çok atışlar.kavga ettiler. hatt büyük kızı ozaman 3 yaşındaydı. odadan atardı. ondan soğudğunu söylerdi. bizde ara ara yanımıza alırdık bizde kalırdı. eşi napalım sabredecksin derdi. valla atışa atışa 1.5 yıl geçti. hatta bir kere ablam annesine bağırmış ta eşide kızmış , epey küs durmuşlar. şimdi çok şükür iyiler hatta yaşadıklarını analtıp biribirne dahada sıkı sarılıyorlar.dua ederim senin içinde ablama çok dua ettik. sabır diledik. rabbim yardımcın olsun.

canım haklısın fakat bu kadın nezaman bu eve gelse bız hep boyleyız...herseye karısıyor ama herseye....bırde bahara kadar burdayım dıyo ben dayanamamm bu yuvada yıkılır eger oyle olursa...cunku esımde annesını savunuyo ve ben buna dayanamıyorum helekı bahara kadar hıc dayanamammm ...ve sımdı polıtıka yapıyor benımle konusuyor gulerek...ogluyla sohbet edıyorlar ama ben konusmyorum konusmıycagımda..off bıktım ya bıktım bu yasımda genc yasımda nler geldı basımaa...yeter ya bende ınsanım ...en cok dusunen benım neden boyle oluyo...hayat ne gamsızmıs yaa :(

berceste

Daimi Üye
Tepki
1.830
canım yeni doğum yapmışsın şu an en duygusal dönemındesın sıkma güzel canını kendıne bi uğraş bul kitap oku eglencelı bı program izle yada fılm olmadı bebişinle uyu yanı kafanı dağıt bak sen üzülürsen sütünüde etkıler bu olay yazık deılmı sana kımse için canını sıkmaya değmez canım

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
haklısın canım ama gercektn lohusalıkla alakası yok bunu dıyecegınızı dusunmustum ama gercektn yok oncekı zamanlarda bu kadın hep canımı sıkıyordu zaten ....esım geldı yanıma gonlumu almaya calısıyo bundan sonra bırsey derse ben verırım cevabını dıyo ama ben hala sınırlıyım...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar