Akşam neler yedik haydi bakalım pamuk eller klavyeye:)

H

Hera

Misafir
Oooff ben hiç söylemiyim yaa Çiğ Köfte şu anda cipsin tüm çeşitlerinden kemirmekteyim yavaş yavaşşş demek istiyorum kendime boğulacaksın yavaaaaşşş demek istiyorummmmmm :yandanyandan::yandanyandan:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Oooff ben hiç söylemiyim yaa Çiğ Köfte şu anda cipsin tüm çeşitlerinden kemirmekteyim yavaş yavaşşş demek istiyorum kendime boğulacaksın yavaaaaşşş demek istiyorummmmmm :yandanyandan::yandanyandan:

heram maaşallah çiğköfteye ne kadar düşkünsün:cokkomik:dikkat et bak çoğu zarar.ben senede 2-3 kere yiyorum ancak çünkü yapan yok.memleketime gidicemde annem yapıcakta yiyicem.eşimde yapmayı bilmiyor ama çok seviyoruz.

H

Hera

Misafir
heram maaşallah çiğköfteye ne kadar düşkünsün:cokkomik:dikkat et bak çoğu zarar.ben senede 2-3 kere yiyorum ancak çünkü yapan yok.memleketime gidicemde annem yapıcakta yiyicem.eşimde yapmayı bilmiyor ama çok seviyoruz.

Tatlişkom kıyamam ya anenen ne güzel yapıyordur ellerine sağlık bizde doğulu filan yok hepimiz egeliyiz Eşim yemek yapmayı çok sever yemeyide tabi ben seviyorum diye yapıyor 3 te 1 i kadar et girdiği için acıyla da bol yoğurdu için içime sinerek yiyorum ama elbette Allah korusun dikkatli olmak ta yarar var Fısıtğım çok çok haklısın naoıyım ya çok seviyorum kışın çiğ köğfte yiii

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Tatlişkom kıyamam ya anenen ne güzel yapıyordur ellerine sağlık bizde doğulu filan yok hepimiz egeliyiz Eşim yemek yapmayı çok sever yemeyide tabi ben seviyorum diye yapıyor 3 te 1 i kadar et girdiği için acıyla da bol yoğurdu için içime sinerek yiyorum ama elbette Allah korusun dikkatli olmak ta yarar var Fısıtğım çok çok haklısın naoıyım ya çok seviyorum kışın çiğ köğfte yiii
evet annem çok güzel yapıyor canım.zaten herkesin yaptığıda yenmiyor.bende çok seviyorum valla doğulu olmaya gerek yok damak zevkyle alakalı tamamen.sanada afiyet bal şeker olsun tatlım...

mes32

Daimi Üye
Tepki
1.200
valla bugün herşey girdi yani mideme tost,poğaça,yumurta,kısır,kola...:D

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901

Canım nasıl yapıyorsunuz çiğ köfteyi ben belçika'da yaşıyorum burada çiğ köfte çok zor bulunuyor ama pek de güvenemediğim için alamıyorum.İzmir'e gittikçe yiyiordum ama baya özlediiiimmmm.
tarifini yazıverir misin foruma ?

ben de biraz önce tarhana çorbası,patates kızartması ,izmir köfte ve salata yedim. biraz midem yatışsın sakızlı muhallebi var :2:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Analı kuzulu peynirli makarna yoğurt ve dünden imam bayıldı vardı
bu akşamki menüde ama ben sadece analı kuzuludan yedim :durbun::durbun:

H

Hera

Misafir
Bir şey yemedim geç kahvaltı yaptım sadece eşimin yaptığı yoğurttan yedim bir kase kadar oda beni tok tut tu zaten

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
patlıcanl közlü iskender yedim ayıptır söylemesi:sevindirikasli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar