Akşam neler yedik haydi bakalım pamuk eller klavyeye:)

G

guzelcem

Misafir
Bu akşam 7:35 gibi misafirlerim vardı bekar polis memurları eşimle karar verdik yemeğe davet etdik sağolsunlar geldiler bende leziz yemek tatlı çorba ALLAH bereket versin, ekşili sulu köfte-fırında güveç kuru fasulye - pilav-2 çeşit salata yapdım-yine 2 çeşit tatlı yapdım şekerpare tatlısı -fırında güveç sütlaç yapdım çok lezzetli oldu, humus-közlenmiş kırmızı biber yapdım hepsi ayrı ayrı çok teşekkür etdiler, helal -hoş olsun ALLAH bereketini veriyor, çok yoruldum ama değer. Yarında gündüz öğlen 2 gibi misafirlerim var en az 12 kişi yaprak sardım şeker ve tahin koyucam hazır yufkanın içine ocakda pişircem çok güzel oluyor, inciciğimin tarinini beğendim yapdım pişmaniyeli hindistan cevizli kurabiyeden yaparım patates salatası ALLAH bereket versin mucuks hepinize

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
bu aksam kizim ve kendim icin ozel sehriye corbasi yaptim,ve afiyetle yedik,,yanlizca ikimiz,,,cunku bizden baska sehriye corbasini seven yok,,,

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bu akşam yani şimdi gidip
öğlenden kalan karnıyarık pilavı
yeni pişirdiğim kabak yemeğini sarmısaklı yoğurt eşliğinde yiyecem:cikolata:

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
dun canim,biber kizartmasi cekti,ama yiyemedim nedense,canim istemedi bi turlu,oylece dolapta duruyo,,,,

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
spagetti, köfte bu aralar ekmek yemiyorum.. tatile gidecez eşimle ne kadar verirsem kar diyorum....:1::1::1::1::1:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar