Akşam neler yedik haydi bakalım pamuk eller klavyeye:)

Tepki
68
slm valla zuzucum ben aksam yediklerimi siralayim önce tavuk yaninda yogurt soslu paprika biberi ve yaninda kakao sonrada sürme peyniri ekmege sürdüm üzerinede börtlen receli tabi biyandanda tursu kirintilari yedim aman allahim ne mide varmis bende bunlari karistirarak yeme sebebim sanirim bunalimda olmamdan kaynaklaniyor okurken miden bulanmasin ama ben okurken kendi kendime bööööögggyyyy diyorum pes bana :lululu:

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
slm valla zuzucum ben aksam yediklerimi siralayim önce tavuk yaninda yogurt soslu paprika biberi ve yaninda kakao sonrada sürme peyniri ekmege sürdüm üzerinede börtlen receli tabi biyandanda tursu kirintilari yedim aman allahim ne mide varmis bende bunlari karistirarak yeme sebebim sanirim bunalimda olmamdan kaynaklaniyor okurken miden bulanmasin ama ben okurken kendi kendime bööööögggyyyy diyorum pes bana :lululu:

kız bu nasıl menü okurken midem bulandı:kptmya: ALLAH iyiliğini vere amma güldüm heeee maşallah kaç kilosun bakayım

Tepki
68
bacim 3 yil öncesi 95 lerdeydim esimden ayrildim sorunlardan dolayi kilo verdim isder isdemes 70 kilodayim valla ay senin konuna yazana kadar bende farkinda degildim nasil yedim nereme yedim bu arap corbasi gibi menüyü hayallah midemi bozmasa barii bunlar ama en azindan gülmüssün allah herzaman güldürsün ins :kokos:

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
bacim 3 yil öncesi 95 lerdeydim esimden ayrildim sorunlardan dolayi kilo verdim isder isdemes 70 kilodayim valla ay senin konuna yazana kadar bende farkinda degildim nasil yedim nereme yedim bu arap corbasi gibi menüyü hayallah midemi bozmasa barii bunlar ama en azindan gülmüssün allah herzaman güldürsün ins :kokos:

eşinden ayrılmana üzüldüm...neyse bırakalım üzücü şeyleri evet beni çok güldürdün okurken dedim nasıl yani ya bunları hepsini aynı anadamı yedi diye:kptmya:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bende kusur kalmayım hemen yazayım:kokos:
ciğer kavurdum
birde yanında erişteli makarna:kahve:

OP
zuzu44

zuzu44

Daimi Üye
Tepki
8.684
attachment.php

işte biraz önce yedim bende:D

Ekli dosyalar

• pilav.jpg
    pilav.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 184
G

guzelcem

Misafir
Bende fırında folyoya sarılmış alabalık içine tereyağı ve kaşar koydum sardım fırında pişirdim pamuk gibi olmuşdu, eşim canımmmm ellerine sağlık dedi yanınada patates salatası :) bugün öğlen kocayaylaya gitdik alabalık tesislerinden taze canlı aldık sağolsunlar beş kuruş almadılar ne zaman gitsek adamcağız almıyor ALLAH işini gücünü rast getirsin....

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Yarın kesin mercimekli bulgur pilavı yapacağım canım istedi görünce.ben şu anda çayımla tahinli kurabiyelerimi yiyorum Hülyaya duyurulur

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
o kadar canım istediki nerdeyse şimdi yapacağım.Epeydir yapmıyorum çünkü s.g. bulguru sevmez

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
et suyuna şehriye çorbsı bol limonlu grip oldumda biraz patates kızartması ve tavuk şinitzel yedim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar