Ağda yaparken canı yanan hanımların dikkatine;EMLA Krem

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Yok Canim, asla riske atmam. Haklisin canim hic düsünmedim. Allah korusun.

R

Rosie

Misafir
çarşamba-perşembe günü almayı düşünüyorum ben de.umarım işe yarar:acep:

Tepki
64
Bende duydum ama güvenemedim sonuçta ilaç tıbbi durumlarda kullanıyor epilasyonda kullanılması amacı dışında kullanıma giriyor ki uzun süre kullanmanın yan etkisi olabilir. En iyisi bir uzmana danışarak kullanmak.

R

Rosie

Misafir
eczaneye gittim emla alıcam ne kadar diye.55 tl dedi ben de vazgeçip tam çıkarken ağda için mi kullanacaksınız dedi evet dedim :D başka bir jel gibi bir şey verdi çocuklar sünnet olmadan sürüyorlarmış uyuşturması için bugün denedim işe yaramadı.kendimi kasa kasa yaptırdım yani ağdamı ama çok rahatladım :deli:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
55 tlmi:zonk::zonk:
bence en iyisi agdaciya gitmek ben izmirdeyken gitmistim cok rahattim:lilav:

R

Rosie

Misafir
55 tlmi:zonk::zonk:
bence en iyisi agdaciya gitmek ben izmirdeyken gitmistim cok rahattim:lilav:

55 i duyunca ben de ":zonk:" oldum canım :D zaten ben de kuaföre gidiyorum ama 0 acı için denedim işe yaramadı kuaförü dellendire dellendire bitirdik ağda işini :cokkomik:

Tepki
62
merhebe ben birşey merak ediyorum. emla krem aldım fakat içinde yapışkanlı kağıtlar da var onlar ne için anlam veremedim. bir de kremi direk sürüp bekliyor muyuz başka bir işlem yok mu yapmamız gereken?

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
merhebe ben birşey merak ediyorum. emla krem aldım fakat içinde yapışkanlı kağıtlar da var onlar ne için anlam veremedim. bir de kremi direk sürüp bekliyor muyuz başka bir işlem yok mu yapmamız gereken?

ben 2 kere denedim işe yaramadı o yapışkanları kullanmana gerek yok kremi sürüyosun ve bildiğimiz streçle kaplıyorsun hava almaması için sonrada bekliyorsun uyuşmasını benim bildiğim böyle dene bakalım paylaş bizimle ama sonucunu

Tepki
62
teşekkür ederim çünkü ona boşuna para verdiğimi düşünmeye başlamıştım :)
deneyeceğim en kısa zamanda paylaşırım sonucunu:evet:

maavera

Aktif Üye
Tepki
240
bu emla kremi bende duydum almayı düşündüm pahalı olduğu için vazgeçtim. Daha sonra baktım olmayacak almam lazım dedim ama ne kadar sağlıklı bi şey olduğunu bilmediğim için cesaret edemedim :(

cerenimo41

Daimi Üye
Tepki
688
uyuşturucu kremler zararlıymış kızlar çünki kıl köklerindede sinirler varmış ağdadan önce bebek pudrası sürün hem yapış yapış olmaz hemde fazla acı çekmezsiniz

Pınar32

Yeni Üye
Tepki
0
ben bugün emla değil ama başka bir krem aldım kolumun altında biraz denedm ama hiç bişey olmadı:mad:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar