Ağda yaparken canı yanan hanımların dikkatine;EMLA Krem

nilgün

Aktif Üye
Tepki
68
ağda yaparken canı yanan bayanlar benım size bir önerim var sağlık karnelerınize yazdırın emla diye anestezi alıyorsunuz bunu yapacanız bölgeye uyguluyorsunuz bir saat bekleyın sonra işleme gecebılırsınız hiç bır yan etkısı yoktur ben bir yıldır kullanıyorum vede kıllarda eksılme oluyor deneyın

ARKADAŞIM 3SENEDİR KULLANIYORUM VE ÇOK RAHAT EMLA SAYESİNDE KORKUSUZCA İŞLEMİMİ YAPTIRABİLİYORUM:)

aminenur

Aktif Üye
Tepki
73
arkadaslar bende aldim emlayi burada recetesiz alinabiliyor aynen yesilin dedigi gibi surdukten sonra 1 saat bekledim ve makine ile temizlendim gercekten ise yariyor aci hissetmiyosunuz. deriniz uyusup kaliyor, bende cok hafif bir yanma olu oda ic taraflarda søylemesi ayip gecti hemen oda. tavsiye ederim herkese kesinlikle bende.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
fiyatı ne kadar bu kremin arkadaşlar

birde pudrayı ağdayı sürmeden öncemi sürüyosunuz yardımcı olabilecek var mı kızlar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Arkadaşım kullandı ve hiçbir faydasını görmedi :kahve:

AYSEN

Üye
Tepki
47
tşk paylaşım için ben daha önce duymuştum aldım fakat ya ben uygulayamadım olmadı uyuşma falan olmadı sen nasıl uyguluyorsun içinden bantlar çıkıyor onlarla sürdüğün alanı kapatıyormusun olduğu gibi duruyor kullanmıyorum tarif edersen bi daha denemek istiyorum

OP
yeşil

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
selamün aleyküm bacım ben bunu 2 yıl kullandım çokta faydasını gördüm işleme başlamadan önce bölgeye sürüyorsun 2 saat bekledıkten sonra uygulamaya geçıyorsun içindeki kağıtları ciddiye almayın onları kullanmıyorsunuz kolay gelsin

Tepki
914
ben epilasyon aleti kullanıyorum çok da memnunum ...zaten acı eşiğim yüksek olduğu için dayanabiliyorum alışkınım yani ..kendi işimi kendim görüyorum ..zaten bacaklarımı almıyorum ..gerisine de alıştım artık :kptmya:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar