Ağda yaparken canı yanan hanımların dikkatine;EMLA Krem

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
ağda yaparken canı yanan bayanlar benım size bir önerim var sağlık karnelerınize yazdırın emla diye anestezi alıyorsunuz bunu yapacanız bölgeye uyguluyorsunuz bir saat bekleyın sonra işleme gecebılırsınız hiç bır yan etkısı yoktur ben bir yıldır kullanıyorum vede kıllarda eksılme oluyor deneyın

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ağda yaparken canı yanan bayanlar benım size bir önerim var sağlık karnelerınize yazdırın emla diye anestezi alıyorsunuz bunu yapacanız bölgeye uyguluyorsunuz bir saat bekleyın sonra işleme gecebılırsınız hiç bır yan etkısı yoktur ben bir yıldır kullanıyorum vede kıllarda eksılme oluyor deneyın

Emla ismi değilmi canım,evet ağda evde yapıldığı zaman bir kabus oluyor:cirla:..Hele birde yorulduğunamı yanacaksın yoksa canının acıdığınamı?
Tamam şeker bunu öğrenmem iyi oldu.Bende alayım bakalım, deneyelim bakalım..
Bu arada krem demiştin dimi canım:gunes:

OP
yeşil

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
cnm ben bunu bir yıldır denıyorum sağlık ocada yazdırıyorum sezeryanla doğum yaptım dıyorum doktorum tavsıye ettı dedım yazdı
sizde uydurun bir yalan alın varya harıka hiç bişi anlamıyorsun insan acı duymadımı mutlu oluyor

Rüya

Daimi Üye
Tepki
1.128
evet ağda yapmak biraz uğraştırıyor ama bende ağda yapılcak yere önce pudra döküyorum sonra alıyorum oraları ozamanda pek acı duymuyosun

OP
yeşil

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
cnm eyer alabılırsenız bu işlemı yaptıktan sonra sakın suyla yıkamayın en az bır saat sonra işlem bıttımı e vıtamınlı yağ suruyorsunuz bebe yağıda olabılır ondan sonra pudrayı suruyorsunuz pudrayla masaj yaparak sonra yanı bır saat sonra yıkayın

peri_kizi

Daimi Üye
Tepki
292
ayyyy cok tsk ederim valla agdada canim cok aciyoooooooo benim yaaaa
sirf bu yuzden korkulu ruyam halien geldi, bunu yazman cok iyi oldu cnm, tr ye gidicem 1 ay sonra, orda alirim artik, kendim hic yapmdim belkide bu sayede yapmaya baslarim :)
coooooooooook tsk lerrrrr yesil :)

munise

Daimi Üye
Tepki
365
Hehangi bi alerjik durum gerçekleşebiliyormu ciltte kızarıklık veya kaşıntı gibi eğer yoksa en kısa sürede alayım.önerin için teşekkürler canım.

ELDA

Daimi Üye
Tepki
4.389
arkadaşlar ben karınca yumurtası yagı kullanıyorum hem agdada acımıyor hem agda süresi uzuyor hemde tüyleriniz zamanla azalıyor tavsiye ederim...

iReM

Daimi Üye
Tepki
539
arkadaşlar ben karınca yumurtası yagı kullanıyorum hem agdada acımıyor hem agda süresi uzuyor hemde tüyleriniz zamanla azalıyor tavsiye ederim...

Evet canım sana katılıyorum.Bende FOLLEX kullanıyorum.1 aydır kullanmama rağmen tüylerim okadar azaldıki inanamazsınız...Üstelik ayda bir kere ağda yapıyorum ve 1 kere yapmama rağmen tüyler ağdaya gelimiyor.Yani uzaması gecikiyor.Tavsiye ederim.Üstelik bikini bölgesinde bile kullanabilirsinz.O kadar güneli.Zaten sağlık bakanlığından onaylı ;)

Tepki
55
emlayı bende yazdırdım ama kremin satışının kalktıgı söylendi siz hala kullanıyomusunuz başka eczanelere bakayımmı başka bi alternatif varsa onuda yazın lütfen kabus gibi evde agda yapmak

OP
yeşil

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
cnm ben ümranıyede oturuyorum vd alabılıyorum evet cnm ağda yapmak kabus gibi cnm ben bakim pazartesı eczaneye sorayımkı gercekten kalktımı satışı sana yazarım burdan ama sanmıyorum çunku bayan kuaforlerde bunu kullanıyor

G

guzelcem

Misafir
çok teşekkürler bacım. emeğine sağlık. ben hamileyim kullanmamda bir sakınca olurmu? bilgilendirirseniz çok sevinirim.

OP
yeşil

yeşil

Daimi Üye
Tepki
903
cnm ben kullanıyorum emlayı bir yıldır ama yan etkısını gormedım sanada tavsıye ederım suruyorsun bir saat bekledıkten sonra işleme başlıyosun cnm yapabılırsın inşlh

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar