Adını Feriha Koydum -Emir'in Yolu (Showtv)

OP
nk83

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.537
feriha154.jpg

trans.gif

Adını Feriha Koydum

trans.gif

Türü: Yerli Dizi
Tarih-Saat: 08.04.2011 20:00

trans.gif

Emir ve Halil’in karşı karşıya gelmesi ile zor anlar yaşayan Feriha, Emir’den uzak durma savaşı verirken, Emir peşini bırakmaz. Zehra’nın nişana engel olma çabasıyla Şerife’ye gitmesi ise geri teper. Zehra’nın söylediklerini gurur meselesi yapan Şerife’nin alınganlığı, Rıza ve Zehra arasındaki gerilimi yükseltir. Koray ve Cansu’nun sanal arkadaşlıkları ilerlerken, Emir’le arası iyice gerilen Hande ise teselliyi Koray’da arar. Huzursuz günler geçiren Rıza’nın yüzünü bankadan gelen iyi haber güldürür. Rıza ve Veysel, nakliye şirketi kurmak için ilk adımı atar. Öte yandan Feriha’ya yaptıkları yüzünden çelişkili duygular içinde olan Cansu bozulan sinirlerinin etkisiyle büyük bir açık verir. Zehra, vargücüyle Rıza’yı verdiği karardan vazgeçirmeye çalışırken, anne kızı bekleyen sürpriz tüm dengeleri alt üst edecektir. Adını Feriha Koydum onüçüncü bölümü ile 8 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
41802_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-04-22 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
ADINI FERİHA KOYDUM
EMİR HANDE’DEN HESAP SORUYOR !

Feriha, Halil’le nişanlanırken hap tuzağı gerçeği ile yüzyüze gelen Emir, Hande’den hesap sorar. Emir’i tamamen kaybeden Hande’nin toparlanması kolay olmayacaktır. İzlediği görüntülerden sonra Feriha’dan şimdiye kadar dileyemediği tüm özürleri dilemek isteyen Emir’in sürprizi tüm okulda çok konuşulacaktır. Artık parmağında bir yüzük taşıyan Feriha için ise eski defterlerin de Emir’e duyduğu büyük aşkın da bir anlamı kalmamıştır. Halil, yüzükleri takmalarına karşın Feriha’nın soğuk tavırlarının sıkıntısını yaşarken Mehmet ise Seher’e iyice kapılmaya başlar. Aysun, uzun zamandır yüzleşmekten kaçtığı hastalığı ile yüzleşir. Aldığı kararın altında her geçen gün daha çok ezilen Zehra, karışık duygular içinde kararını sorgularken Feriha nişanlandığını Emir’den daha ne kadar gizleyebilecektir?

Adını Feriha Koydum onbeşinci bölümü ile 22 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
41963_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-04-29 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
ADINI FERİHA KOYDUM
EMİR FERİHA’NIN PEŞİNİ BIRAKIYOR MU?

Feriha, nişan yüzüğünü gözden çıkarmak zorunda kalır. Yüzüğü kaybettiğini söylemesi Halil’i çok rahatsız ederken evde de gerilime neden olur. Feriha’nın yüzükle ilgili yalan söylediğini anlayan Zehra, hem nişanın geleceği hem de kızının gizli gerçekleri ile ilgili huzursuzdur.
Feriha’nın direncini kırmaya kararlı olan Emir’in hamlesi, Feriha ve Emir’i bir kez daha karşı karşıya getirir. Ancak bu kez yaşananlar, Emir’in Feriha’ya olan tutumunu değiştirecektir.

Cansu’nun büyük bir hayali bir anda gerçek olurken, Sanem ise geçmişten gelen sıradışı bir dostla yıllar sonra bir araya gelmenin heyecanını yaşar.

Öte yandan, Hande’nin kimseye haber vermeden ortadan kaybolmasıyla Koray ve Emir arasındaki ipler gerilir. Emir, Hande’den gelen haberle harekete geçmek zorunda kalırken, gecenin karanlığında yaşanacaklar gizli kalmış gerçekleri aydınlatmak üzeredir.

Adını Feriha Koydum onaltıncı bölümü ile 29 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
images

Tarih: 2011-05-06 TV : Showtv Saat: 20:00 Tür:Yerli Dİzi

Kaza geçiren Emir ve Hande’nin durumu ağırdır. Haberi alan herkes endişe ile hastaneye koşarken, büyük bir şok yaşayan Feriha tam anlamıyla yıkılır. Kaza haberine tanık olan Rıza ve Mehmet’in tepkileri ise saklı bir gerçeği daha gün yüzüne çıkarır. Mehmet’in çarptığı arabanın sahibinin Emir olduğunu öğrenen Zehra karışık duygular içindedir. Emir’i kaybetme korkusu ile çılgına dönen Feriha, ne olursa olsun Emir’in yanında olmaya kararlıdır. Ev ve hastane arasında gizlice mekik dokuması ise kolay olmaz. Öte yandan internetten kazayı öğrenen ve Emir için çok endişelenen Cansu’nun davranışları giderek kontrolden çıkmaktadır. Haldun, kızının takıntılı iç dünyası ile yüzleşirken, Zehra da Cansu yüzünden zor durumda kalır. Emir’i kaybetme korkusu ile sonunda kalbinin sesini dinlemeye başlayan Feriha’nın tavırları Halil’le olan tansiyonu yükseltir. Nişanı bozmaya kararlı olan Feriha, Halil’le karşı karşıya geldiğinde yaşananlar şaşırtıcı olacaktır.

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
42297_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-05-13 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
ADINI FERİHA KOYDUM
FERİHA EMİR’E KAVUŞUYOR !
Halil’le yaşadığı dehşet anlarından sonra, Feriha nişandan kurtulmayı başarır. Yaptıkları yüzünden vicdan azabı duyan Halil, Feriha ile anlaşamadıklarını söyleyerek nişanı bozduklarını ilan eder. Feriha ve Emir için, artık yaraları sarıp aşklarına sahip çıkma zamanı gelmiştir. Koray, yaşadıklarının ardından kabuğuna çekilen Hande’nin yanında olurken, Emir ve Feriha da desteğe ihtiyacı olan Hande’ye doğru elele bir adım atar. Ancak, Hande’ye yaptıkları ziyarette Zehra ile karşılaşmak, anne kız için incitici olur. Kızının içinde olduğu dünya ile yüzleşen Zehra, karışık duygular içindedir. Mutluluğu yalanlarla gölgelenen Feriha, büyük itiraf için cesaretini toplaması gerektiğinin farkındadır. Öte yandan Mehmet, bozulan nişanın ardından Halil’in dükkanından ayrılmak ister. Mehmet’i dükkanda kalmaya ikna eden Halil, ayrılık acısıyla başetmekte giderek zorlanmaktadır. Feriha ve Emir kaybettikleri mutluluğa kavuşmanın sarhoşluğunu yaşarken, Emir’e gelen beklenmedik bir teklif aşkları için yeni bir tehdit haline gelir.
Adını Feriha Koydum onsekizinci bölümü ile 13 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
42489_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-05-20 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
ADINI FERİHA KOYDUM
FERİHA VE EMİR’E İHANET OYUNU !

Defilede zor anlar yaşayan Feriha, Emir’le aralarındaki dünya farkının etkisinde, dünyalarını birleştiren yalanlardan kurtulma cesaretini giderek yitirmektedir. Zehra ile konuşmasından sonra içindeki umut kırıntılarını da tüketen Halil Feriha’yı geri kazanmak için yeni bir hamle yapar. Ancak, Halil’in hamlesi ile Feriha’nın en büyük kabuslarından biri gerçek olur. Halil ve Emir, kaçınılmaz şekilde karşı karşıya gelir. Öte yandan, defileden pekçok soru işareti ile ayrılan Cansu, istediği cevapların Feriha’da olduğundan emindir. İki eski arkadaşın yüzleşmesi ise sürprizlerle doludur. Kazadan beri durulmuş olan Hande, Koray’ın doğum gününü Emir’le aralarındaki buzları eritmek için bir fırsata çevirmek ister. Bu sırada, Günce’nin Hande’ye saldırmak için eski defterlerin kapağını aralaması, Hande’ye artık umudu kestiği yarım kalmış bir oyunu hatırlatacaktır. Koray’ın doğum günü, dengelerin altüst olacağı bir güne dönüşür.
Adını Feriha Koydum ondokuzuncu bölümü ile 20 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv ekranlarında sizlerle olacak…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
42991_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-06-10 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
ADINI FERİHA KOYDUM
YALANLAR SU ÜZERİNE ÇIKIYOR !
Feriha, hiç olmadığı kadar güçlü bir kararlılıkla Emir’e tüm yalanları itiraf etmeye hazırken yaşananlar herkesi allak bullak eder. Mehmet’in hastanelik olması ve verdiği ifadede Emir’i suçlaması gidişatı bir kez daha değiştirir. Oğlunun başına gelenlerden Emir’i sorumlu tutan Zehra öfkeliyken, Feriha ise Emir’e olan inancını bir an için kaybetmez. Feriha’nın olanlara rağmen aşkının arkasında olması ise Zehra için affedilemez. İki ateş arasında kalan Feriha, zor günlerinde Emir’e destek olmaya çalışırken Ünal’ın attığı yanlış bir adımla şüpheleri üzerine çekmesi aşıklar için yeni bir zorlu sınav haline gelir. Öte yandan, Feriha teknedeki temizlik işine tam gaz devam ederken Levent’le aralarında geçenlerden sonra allak bullak olan Sanem, duyguları ve mantığı arasında kalmıştır.
Feriha ve Sanem’in yolu teknede kesiştiğinde ise bütün yalanlar su yüzüne çıkar. Bütün gerçekler Emir ve Feriha’yı bir arada gören, dahası bir anda kendini Feriha’nın annesi konumunda bulan Sanem’in dilinin ucundadır.
Adını Feriha Koydum yirmiikinci bölümü ile 10 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
43138_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-06-17 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
ADINI FERİHA KOYDUM
SANEM YALANLARA ORTAK OLURKEN, FERİHA BÜYÜK İTİRAFA HAZIRLANIYOR

Teknede karşılıklı olarak büyük şok yaşayan Feriha ve Sanem, sessiz bir anlaşma yapmak zorunda kalmıştır. Sanem, büyük bir korku ile yalanlara ortak olurken sahte anne kızın yüzleşmesi her ikisi için de ağır olur. Mehmet, kendisini dövdürenin Feyyaz çıkması ile neye uğradığını şaşırırken, şikayetçi olmaması Rıza ve Zehra’yı kızdırır. Mehmet, Feyyaz ve Seher’le ilgili gerçeklerin peşindeyken Zehra ise Seher’i hedefine almıştır. Yaşananlardan sonra teknede çalışmak istemeyen Feriha, Levent’le konuşmaya gider ancak Levent’in tavrı şaşırtıcı olacaktır. Yaşadıkları gerilimler yüzünden aşklarının tadını çıkaramadıkları konusunda hemfikir olan aşıklar, Feriha’nın sürprizi ile özel bir gece geçirirken Feriha artık yalanların sonuna geldiğinin farkındadır.
Feriha sonunda Emir’e tüm gerçekleri itiraf etmek için cesaretini toplarken Emir ise bambaşka bir kararlılık içinde Feriha’ya unutamayacağı bir sürpriz hazırlar. Öte yandan, Zehra’yı temizliğe gittiği esrarengiz konakta büyük bir tehlike beklemektedir.
Adını Feriha Koydum yirmiüçüncü bölümü ile 17 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
İlk yayınlandığında perşembe günüydüya ondan öyle dedi :)

H

Hera

Misafir
Çok sıkıcı yaaa iki saat te bakıyolar ediyolar birbirlelrine cevap yok hep ters her şey ve Klasik bayıcı izlemiyorum :böö::böö::böö:

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
43292_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-06-24 TV : SHOW TV Saat: 20:00Tür:Yerli Dizi

SEZON FİNALİ
ADINI FERİHA KOYDUM
FERİHA’DAN EMİR’E İTİRAF MEKTUBU !
Emir’in evlenme teklifi ile neye uğradığını şaşıran Feriha, adım adım yolun sonuna geldiğinin farkındadır. Emir ise Feriha’nın kararsızlığının sebeplerini öğrenmeye kararlıdır. Emir’in Feriha’ya evlenme teklifi etmesi Hande için yıkıcı olurken Ünal ve Aysun da oldukça erken olan bu teklif karşısında panikler. Gizemli konaktaki büyük kumpası ortaya çıkartan Zehra’nın gösterdiği cesaret karşılıksız kalmaz ve aile biraz da olsa borç girdabında bir soluk alır. Öte yandan Halil’in Feriha’yı rahatsız etmesi Mehmet ve Halil arasında büyük gerilime neden olur. Halil’in Feriha’yı kaçırdığını öğrenen Mehmet çılgına döner ve Halil’den hesap sorup işi bırakır. Mehmet’in işten ayrılması ile huzursuz olan Seher, kendini güvende hissetmek için Mehmet’ten ilişkileri adına somut bir adım beklemektedir.
Feriha ile paylaştığı sırrın ağırlığı altında ezilen Sanem ise hayatı ile ilgili önemli bir karar verme aşamasındadır. Öte yandan hayat, herkese yeni sürprizler hazırlamıştır. Gerçekleri, Emir’in gözlerine bakarak söyleyemeyeceğini anlayan Feriha ise Emir’e bütün yalanları ve gerçekleri itiraf ettiği bir mektup yazar.
Adını Feriha Koydum sezon finali ile 24 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok klasik bir senaryo ama ben beğenerek izliyorum.Bunca dizi içinde tek akşamını beklediğim bu dizi var.Bu sezonda nasıl olur bilemem.Umarım izleyecilerini kaybetmezler :cee

OP
nk83

nk83

Admin
Tepki
83.537
44895_adini-feriha-koydum.jpg

Adını Feriha Koydum

Tarih: 2011-09-09 TV : SHOW TV Saat: 20:00 Tür:Yerli Dizi

YENİ BÖLÜM
ADINI FERİHA KOYDUM
ADINI FERİHA KOYDUM SÜRPRİZLERLE DOLU YENİ BÖLÜMÜYLE BAŞLARKEN, YALANLAR KİMİN DİLİNİN UCUNDA?

Emir ve Feriha’nın annelerinin başucunda geçirdikleri zor günlerin ardından 3 ay geçer. Korkunç günleri geride bırakan aşıklar, zorunlu ayrılıktan sonra büyük bir özlemle kavuşurken Feriha sadece Emir’e değil, yalanlara da sarılır. Özlemin ve duygularının etkisinde bir kez daha korkularına esir olan Feriha’nın düşünebildiği tek şey Emir’in okuyamadığı itiraf mektubudur.
Yaşadığı ölüm kalım savaşının etkilerine teslim olmamaya direnen Zehra ise Feriha ve Mehmet’in giderek karışmakta olan hayatları için endişelidir. Sözlendiğini ailesinden saklayan Mehmet’in, Seher’i aile ile kaynaştırma çabası Rıza ve Zehra’yı adeta alarma geçirir.
Tatil döneminin bitmesiyle, Cansu, Sanem, Hande ve Koray da hayatlarında yeni gelişmelerle İstanbul’a dönerken hayat herkes için sürprizler hazırlamaktadır. Uzun bir aradan sonra bir araya gelen Emir ve arkadaşlarının planladıkları yaza veda partisi Feriha’yı Levent’e karşı zor durumda bırakır. Ancak sürprizlerle dolu tekne gezisinde zor durumda kalacak tek kişi Feriha olmayacaktır.
Öte yandan, Emir’in elini tutup gerçeklere sırtını dönen Feriha, hâlâ Emir’in odasında bir yerlerde olan mektubu bulmak için her yolu denerken mektup beklenmedik bir ismin eline geçer. Feriha’nın korku ile sarıldığı yalanlar artık bir başkasının dilinin ucundadır.
Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 9 Eylül Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar