90'dan geriye doğru...

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460
Kas romatizması bende de var, geçmişte çok ağır şekilde yaşadım, geçen bir romatizma bunu doktor söyledi bilgin olsun. Geçmişte öylesine sırtım dahi ağrırdıki, o an sert yere sırt üstü yatmasam kesilmezdi. Ne kadar ortak noktamız var öyle, ilginç, burcun nedir özel olmazsa, ben koç. En hafif spor yürüyüş diye biliyorum ben, evde dahi yapılabilir yürüyüş.

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Kas romatizması bende de var, geçmişte çok ağır şekilde yaşadım, geçen bir romatizma bunu doktor söyledi bilgin olsun. Geçmişte öylesine sırtım dahi ağrırdıki, o an sert yere sırt üstü yatmasam kesilmezdi. Ne kadar ortak noktamız var öyle, ilginç, burcun nedir özel olmazsa, ben koç. En hafif spor yürüyüş diye biliyorum ben, evde dahi yapılabilir yürüyüş.
Kova burcuyum benimde sırtımda agrı var ama tümor varmış ondanmış agrı bana yürüyüş yasak

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Geçmiş olsun bu arada Rabbim şifa versin

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
Kilo bu hastalıgı zorlaştırıyormuş malesef :/

Yolcu.__

Daimi Üye
Tepki
460
Ben geldim :p
Anne karınca bugün çarşambaya girdik, bugün itibariyle başlayalım mı günlük 11dk spora, 1haftalık yapalım şimdilik. Ben başlayabilirim, tamam dersen sende başlayalım. Günlük yapıp yapmadığımızı yazarız buraya, haftanın bitiminde ne kadar başarılı olduğumuzu da yazarız inş.
İşte 7/7 yada 7/2gibi:)
Bende nete telden giriyorum, pc varda arızalı, telden yazmak biraz zor oluyor ama yinede iyi.
@mügü istersen sende katıl:) günde sadece 11dk, şimdilik sadece 1haftalık başlıyoruz, yürüyüş en hafifi, sen bilirsin tabiki yinede. Ben çarşamba itibariyle başlamaya hazırım anne karınca da hazırsa bu çarşamba başlarız, hergün yapıp yapmadığımızı bildiririz.

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Benim ilaçlar ve dogumlar dan kaldı 53 kiloydum 8 yıl içinde 97 e kadar çıktım şimdi 86 kiloyum

kuşumm ben 2 cocuk doğurdum 58 kiloyla ne hamilelikte ne öncesi ne sonrası gram almadım ya sonra :D doğumkontrol hapları yüzünden 6 ayda 30 kilo aldım sonrada durmadı o kilo alma ne yaptıysam şimdi mi ? eşimin vefatından sonra verdiğim 20 kilo sonrası 96 kilo yum ama sorun etmem öncelikle kendinle barışık olman lazım kiloya gelene dek dert o kadar cokki kafaya takacak dedi bana yaptı bana diye gecirirsen hayatını hiç birşeyden tat alamazsın vay efendim bana şişman diyeceklermiş desinler efendim gidip kimsenin sofrasına oturmuyorum kimsenin ekmeğine ortak olmuyorum bu da benim sorunum el ağzına bakan karısını tez boşar demiş atalar nur içinde yatalar ömür kısa bir varmış bir yokmuş deyip geciriyoruz birde bunları dert edersek kendimize hayat iyice yaşanmaz hale gelir belki size göre yanlış düşünüyor olabilirim ama bana göre böyle ;)

OP
Sol yanım

Sol yanım

Artık herkes gibisin
Tepki
1.035
kuşumm ben 2 cocuk doğurdum 58 kiloyla ne hamilelikte ne öncesi ne sonrası gram almadım ya sonra :D doğumkontrol hapları yüzünden 6 ayda 30 kilo aldım sonrada durmadı o kilo alma ne yaptıysam şimdi mi ? eşimin vefatından sonra verdiğim 20 kilo sonrası 96 kilo yum ama sorun etmem öncelikle kendinle barışık olman lazım kiloya gelene dek dert o kadar cokki kafaya takacak dedi bana yaptı bana diye gecirirsen hayatını hiç birşeyden tat alamazsın vay efendim bana şişman diyeceklermiş desinler efendim gidip kimsenin sofrasına oturmuyorum kimsenin ekmeğine ortak olmuyorum bu da benim sorunum el ağzına bakan karısını tez boşar demiş atalar nur içinde yatalar ömür kısa bir varmış bir yokmuş deyip geciriyoruz birde bunları dert edersek kendimize hayat iyice yaşanmaz hale gelir belki size göre yanlış düşünüyor olabilirim ama bana göre böyle ;)
Saglıgım için vermem gerekiyor abla son 5 yıldır zaten kilo sorunum var hiçde takmadım ama dizlere yük biniyor kilo ver dedi dr mecbur yani birazda benim için

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar