32. Haftanın Konuğu »» be_reN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
hamile olduğunda eşine nasıl söylersin? bılmıyorum yaa o okadar cok ısteklı ve sabırsız kı sanırım hemen soylerım :dertli:
hayat felsefen nedir? buna cvp vermnıstım hayatta ya tozu dumana katarsın ya da tozu dumanı yutarsın :dertli:
çocuğun 18 yaşına girince ayrı eve çıkmak istese izin verir misin? tabııkı hayır :hayir:
kız kaçırsa getirse eve kız da garip bi tarz her yanı dövmeli matalci tiplerden... tepkin ne olurdu? bılmıyorum ama hos karsılamam sanırım bırak metlcıyı Allahım gostermesın ole kacırma fılan hangı devırdeyız yaa
eşine nasıl hitap edersin? askım hayatım bıtanem canım kuzum kuzucum cok fazla yaa daha fazla ayrıntı vermıyım:D:D
evini beyeniyor musun? evet hemde cok cok kullanıslı bır ev tıpı :dertli:
baskılı kıyafetleri sever misin? evet severım :findik:
spor yapar mısın? pek sayılmaz :D:D
sabah eşin mi önce uyanır sen mi? genelde o benden once uyanır :uyku:
eşin ev işlerinde yardım eder mi? evet eder -hmm
Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın: valla su psıkolojıyle hıc kımseyı :dertli:
Aşk Acısı Çektin mi tabıı cekmezmıyım :findik:
Resim Yapmayı severmisin hayır ne yazıkkı ole bı becerım yok :gitme:
Sosyalmisin yoksa asosyalmi bılmem ortalarda bısıyım snaırım :findik:
Tuttuğun takım? besıktas dabı :kupa:
En büyük takıntın nedir? -
Giyim tarzın? -
En istikrarlı olduğun konu nedir? kendım odunlerım ve tavızlerım :kahve:
En beğendiğin ve beğenmediğin huyun-
Bir gününüz nasıl geçiyor? benım kalkıyorum esımle bırlıkte kahvaltı yapıyoruz onu gonderıyorum sonra dırek buraya daha sonra kahvaltı ev ıslerı yemek fılan derken aksam oluyo:D:D
Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz, neler yaparsın... genelde dısarı yemek yemeye gıderız merama cıkarız kulesıte alısverıs merkezı var oralara gıdıyoruz burda cok fazla yapacak bısı yok yaa :gitme:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın? cok fazla kıncı oldugumu soylemem ama haklıysam eger kolay kolay unutamıyorum tabııkı bagıslama gıbı bı hakkım yok haddıme degıl ama kolay kolay unutmam yapılan ıyılıgı de kotulugude:dertli:
Yaptığın en büyük çılgınlık? evlenmek :D:D
Bugünlerde en çok duyduğun söz? sureklı annemlerle konustugumuz ıcın senı cok ozledık :gitme:
Evde yokluğunu hissettiğin şey? -
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? -
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? -
Yapmaktan en çok hoşlandığın şey? yayıla yayıla fılm ızlemek :findik:
Şu an olmasını istediğin birşey? aılemın yanımda olması :gitme:
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? annemın yanı:aglayan:
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ? yaprak sarması makarna :D:D
Aşk herşeyi affeder mi? etmez :hayir:
Benzetildiğin biri varmı? yok sanırım :dertli:
Forumda en çok takıldığınız bölüm hangisi ? -
Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden? su aralar cok fazla zaman ayıramıyorum ama onceden uzun bı zaman ayırıyordum :dertli:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
yaz insanı mısın kış insaını mı? ılkbahar
yenilikçi misin geleneksel mi? geneleneklerımden kopmadan yenılıklere acıgım :dertli:
yaşamdan keyif alıyor musun? bazen ..
Alış verişe çıktın, vitrinde bu güne kadar gördüğün en güzel ayakkabı duruyor, ama nerdeyse 1 maaşın.. naparsın? baba evındeyken hıc alacagım bıseyın fıyat etıketıne bakmazdım ama evlenınce ısler degısıyor o ole vıtrın de daha hos duruyor der uzun bı sure bakar daha sonra da bı daha ordan gecmemek uzere ayrılırım :findik:
evliliğinde ilk günki heyecan hala devam ediyor mu? cıksssss :gitme:
herşeyden çabuk sıkılır mısın yoksa zevkini çıkartmaya mı bakarsın? maymun ıstahlı degılım ama herseye de kolay kolay sevmem :dertli:
eşin geldi hadi valizi hazırla bi saat sonra uçak kalkıyor tatile gidiyoruz dedi ne yaparsın? Allah derım hemen ne var ne yok doldururum bavula :findik:
eşin sana doğum gününde hiç beyenmediğin bişey hediye etti ne yaparsın? hıc bı zaman alınan hedıyeyı ne kadar begnmesen hosuma gıtmese dahı ıstersen degıstırelım dedıklerınde bıle kabul etmemısımdır hedıye hedıyedır begenılmıs alınmıs kabul eder hosuma gıtmıs gıbı yaparım :sigara:
yolda gördüğün para isteyen dilencilere tepkin ne oluyor? genelde yanımda bozukluk oldugu zaman bos cevırmemeye calısıyorum
arkadaşının eşini başkasıyla el ele gördün ama onlar seni görmedi ne yapardın? gıder arkadasıma soylerım sonucta dunya halı onun yerıne kendıme koyar eger aynı seyı o gormus olsaydı da bana soylemeseydı cok kırılırdım dıye dusunerek anlatırdım :dedikodu:
ne sıklıkla dışarıda yemek yersiniz? ayda 2 veya 3 oldugu bazen 4 bıle cıktıgı olur
aceleci misin? evet sanırım :findik:
ehliyetin var mı? hayır:(
araba kullanmayı kim öğretti? ılk olarak babam daha sonra esımle pratık yaptık
sence aşkın gözü kör mü? kor hemde cok fazla :dertli:
yolda bi kediyi ezdin yanlışlıkla ne yapardın? ıner en azından yolun kenarına cekerdım olduyse olmedıyse kesın bı veterınere gotururdum :( hayvanlara hıc dayanamam:gitme:
eşine yaptığın en güzel sürpriz neydi? onun ılk dogum gunun de evı suslemıstım kendı ellerımle pasta yapmıstım harıka yemekler mum ısıgında arkada hafıf bı muzık of offffff :dertli:
eşinin yaptığı en güzel sürprzi neydi? yıne dogum gunum de yaptıgı bı surprız dıyım cok ayrıntı vermıyım

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Kendinize ait bir internet sitesi tasarlamaya karar verdin.Hangi tür bir site yapmak isterdin? okey sıtesı olabılır :dusun:
Arkadaş ortamınızda veya çevrenizde size takılmış bir lakap var mı? şeymi dıyen oluyor şeymoş derler şirine derler :dertli:
Bugüne kadar nikah şahidi oldun mu? hayır
İnsanın içine şeytan mı girer yoksa her daim insanın içinde şeytan mı vardır? nefıs dıyelım evet ıcımızde ne yazıkkı:alsana:
Sana karşı zaafı olan veya olduğuna inandığın bir insanı kendi özel işlerinde kullanır mısın? hayır kesınlık :hayir:
2009 yılında seni en çok üzen ve sevindiren olay nedir? okadar cok uzucu olay yasadım kı mutlu oldugum anları hatırlamıyorum bıle ..:gitme:
2010 dan beklentilerin neler? esım ıcın ısın de yukselme ve baska bır sehır beros pırrrrr:uc:
Küresel ısınma hakkındaki düşüncelerin neler? her gecen gun bıraz daha kotuledıgını dusunuyorum mevsımler karıstı herseyın dengesı duzenı bozuldu Rabbım sonumuzu hayır etsın
Bildiğin yabancı diller? ıngılızce.fransızca ıtalyanca ıspanyolca en cok ogrenmek ıstedıgım dıller arasında -hmm
Mankenlikten şarkıcılğa geçenler arasında sesi en iyi olan kim? demet akalın sonra da petek dıncoz
eşin kaç kardeş? 2
eşinin kardeşleriyle aranız nasıl? ehh soyle boyle ne cok soguk ne cok samımı:findik:
ne kadar zamanda bir yemeklii misafir ağırlarsın? bellı olmuyor yaa degısıyor
misafir ağırlamayı sever misin? evet tabııkı :dertli:
evde beyaz eşya markan nedir? arcelık..:eek:
en son evi komple ne zaman temizledin? kıstan cıktıktan sonra :kahve:
bahar temizliği yaptın mı? evet:D:D
en yakın arkadaşınla ne kadar yakınsın? oldukca
saat kullanmayı sever misin? evet hemde cok :kupa:
altın mı gümüş mü seversin? gumus..:findik:
çayını ve kahveni şekerli mi içersin şekersiz mi? sekerlı ıcerım :kahve:
kakaolu mu beyaz krem şanti mi? kakao -hmm
en sevdiğin dondurma markası hangisi? algıda-hmm
günde kaç bardak çay kahve içiyorsun? cay cok fazla degıl en az 2 kupa kahve cok fazla 4-5 bulur :icelim:
bazen tarihleri günleri şaşırdığın olur mu? evet sureklı evde olunca:D:D
sitede olmasa hemen yokluğunu hissettiğin kişiler kimler? esosum fındık sahım nilbüs ariş sen:D:D
sigara kullandın mı hiç?-
ızgara mı yoksa fınrında tavuk mu seversin? tavuk olsun da nasıl olursa olsun her sekılde yerım :catalbicak:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
hiç beyazların içine renkli ya da renklilerin içine beyaz attığın oldu mu? yok olmadı:findik:
peki ne yaptın çamaşırların halini görünce? -
konuk olacağını öğrendiğinde bu kadar soru gelecepğini tahmin etmişmiydin? az cok ama bukadar beklemıyordum :findik:
nickini neye göre seçtin? sevdıgım bı ısımdı :dertli:
hiç çamaşırlarının cebinde para ya da önemli bişey yıkadın mı? yok para degıl de kagıt mendıl fılan unutmuslugum oldu :gitme:
ne oldu peki? hepsını gerı yıkamak zorunda kaldım pamukcuk olmustu hepsı :alsana:
saçlarını en son ne zaman ıkı kulak yaptın? yakın zamanda :D:D
hiç psikoloğa gittin mi? hayır
yumurta sever misin? evet hemde cok -hmm
ne kadar aralıklarla kızartma yersin? hafta da bır :catalbicak:
en son evlilik yıldönümünüzü nasıl kutladınız? daha yenısı gelmedı gelsın ole anlatıyım :D:D
birbirinize hediye aldınız mı? evet :D:
ne aldınız? ben kol dugmesı almıstım o da kocaman bı ayı:D:D ayıları cok sevıyorum da azcık :findik:
sokakta giderken iki kızın saç saça kavga ettiğini gördün naparsın? durur ızlerım :D:D
ütü yapmayı sever misin?evet:findik:
hanımefendi ailesi olarak sana oturmaya gelsek bizi nasıl ağırlarsın? sız bı gelın hele de onu ozaman dusunuruz
eşin kıskanç mıdır? evet
suyu musluktan mı içersiniz hazır mı alırsınız? hazır alıyoruz yada tatlı su cesmelerınden dolduruyoruz :icelim:
evde her an dışarı çıkacak gibi mi giyinirsin yoksa eşofmanla mı gezersin? yok evde genelde sıcak oldugu ıcın sort askılılarla dolasırım dıger turlu sauna gıbı oluyor hos olmuyor :gunes:
gece seksi gecelikler mi giyersin yoksa penye gecelikler mi? hehe gecelık takıntım oldugunu soylemıstım sanırım
eşin saçlarını uzatmak istese ne dersin? uzat tabııkı derım kendını nasıl ıyı hıssedecekse ole yapbılır ama benım kocısıme de yakusur beahhh -hmm
eşin doğum gününü kutlamasa ne dersin? sanırım bırazcık bozulurum ıntıkamım acı olur

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
ceza sana bugün hem düğün resmi hem de şu an evdeki halinin resmini bi tane de başka çekildiğin bi resim istiyom hehe senı uyanık senı :findik:

bi kaç soru daha sorayım

üniversite sınavına girdin mi? evet gırdım
neden kazanamadın çalışmadın dimi..? cok az bı fark 307 benım puanımdı 324 de konya selcuk cocuk gelısımıydı :( aradakı okadar bı puan kaybından dolayı kazanamadım :(
annenler kaç yaşlarında? 39 kucuk evlenınce boyle oluyor ıste:D:D
diğer kardeşim de daha küçük olduğuna göre fazla yaşları yok size bi kardeş daha düşünmüyorlar mı? yok kıs ne kardesı hehe :findik:eek:nlar torun beklıyo artık:dertli:
(benim annemle babam da 43 yaşındalar diyorum doğurun bi tane daha)
evin kaç odalı? 3+1
iş arkadaşın eşine asılmış sanırım yanlış anlamadıysem ne oldu peki sonra sen ne yaptın anlatsana? yok anlatmıyım bosver kalsın o bende:D:D
evli olduğunu bilmeden sana bakan çıkma teklif eden filan oldu mu? yok olmadı :hayir:
eşin dese ki ev alıcaz ama 2 odalı ve giriş jat ancak param ona yetiyo sen ne dersin? yok askım bız az daha para bırıktırelım derım :dertli:
orda kiralar ne kadar?heralde istanbul kadar pahalı değildir? yerıne semtıne evıne gore desgıyor benım evım merkezde olamadıgı halde 400 e oturuyoruz tabıı yer yer degısıyordur :dertli:
annemler konya ya tura gitmişlerdi resimleri filan gördüm çok güzel bi yer gerçekten.sen de seviyor musun? tabııkı sevıyorum sevmezmıyım geldık bı kere :findik: ama tabııkı herkesın kendı memleketı:gitme: buram buram tutuyo valla:aglayan:
neden istanbul u çok seviyorsun? ıstanbula aıt hem anılarım var hemde ıstanbul bı baska yaa ıstanbul sevgısını anlatmam mumkun degıl benım ya asıgım bı cok ınsanın oldugu gıbı-hmm
kardeşin kız mı erkek mi? erkek :dertli:
ailenin yanına ne kadar zamanda bir gidebiliyorsun? bellı olmjuyor degısıyor ama budefa cok fazla oldu:aglayan:
sence ateşle barut yan yana durur mu? cıkss durmaz patlar mazallah :findik:
eşin şef olunca sekretiri de olucak mı? hehe yok ole bı seflık degıl bu sırkette bayan eleman sadece ıkı tane onlarda baska bı bolumde benımkıyle bı alakaları olmuycak
olunca kıskanır mısın?
ben de ikizlerim ama fazla kıskanç değilim sen benden daha kıskançsın sanırsam dimi? benım alcalanımda yukselenımde ıkızler ılknurum ondandır:D:D
esse görmeden özelime bikinili bi resminiş yollar mısın? heehh delıler sızı yaa :dertli:
kaç kilosun?
ayakkabı numaran kaç?
kaç bedensin?
boyun kaç?
bu 4 soruya bı topıkde cvp vermıstım :D:D
eşin senden kaç santim uzun ya da kısa? 15 cm var kıs aramızda:D:D topuklularla kapatıyoruz :findik:eek: daha uzun benden :dertli:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
23-Neden Amerikan Salatası kutusunun üzerinde Türkçe "Amerikan Salatası" yazarken İngilizce "Russian Salad" yazar?

24-Bu salata ABD-Rus ortak yapımı mıdır?

aha ılk cevaplamadın soruları buldum ben gerısının pesıne devam okumaya:uc:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
sımdı kendı sorularıma gelııyım
sorulmamısları soralım bırazda manen tanıyalım
dının hayatındakı yerı?
camı yada turbe zıyaretı sık sık yaparmısın?
esın kuran okumasını bılıyormu?
namaz kılarmı?
berenım cnm pekı sen kuran okumasını bılıyormusun?
bılıyorsan 1 cuz kac dk okuyorsun?
namaz kılıyormusun?
pantalon gıyermısın?
kuran ne sıklıkla okursun bılıyorsan?
en haz etmedıgın ınsan tipi
gelelım nurılık sorulara
canı suıtımde olmak sence bır ayrıcalıkmı?
benım en cok neymı begendınde hurımsın
dıgerhurılerı kıskanıyormusun
saten gecelıklerın varmı ?
varsa ne renkler?
ve kactane
bebeğim seni çok sevıyorummmmmmm canımıniçi
can dostum benım -hmm

H

hüzünden_gelme

Misafir
bende soru sormak ıstedımm:)

Hangi dizileri seyredersin:
hanımefendi.com en çok kimi beğenıyorsun
En çok neyi seversin
Sevdiğin İçin Çiğ Tavuk Yermisin
Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?
kendini 5yıl sonra nerde nasıl görüyorsun ?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
kaç kilosun?
ayakkabı numaran kaç?
kaç bedensin?
boyun kaç?

tüm soruları bitirmişmiş başka topikte yazsanda cebvaplaman lazım:alsana::alsana::alsana::alsana:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar