32. Haftanın Konuğu »» be_reN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
canım koltuğun hayırlı olsun bütün cevaplarını okudum :) baya soru sorulmuş benim netim bi gidiyooo bi geliyoo kaçırmışım:) senınkılerının yanında dıgerlerının lafımı olur ılknurum:sarılma:
en son nereye tatile gittin? en son antalyaya gıtmıstık
bu sene nereye ve ne zaman gideceksin? bu sene karadenız yapıp gelıcez temmuzun 3unde ınsallah Allah nasıp kısmet ederse
düğün resimlerin yok mu? var
eklesene ben gülüm he:)? damam bekle eklıycem meraklı bıdık bekle :findik:
tesettürlü müsün yoksa değil misin? evet kapalıyım :dertli:
spor ayakkabı mı topuklu ayakkabı mı? topuklu ayakkabı:huri:
eşin kaç yaşında? 29:kahve:
restorantta nasıl tanıştınız yanına gelip no mu istedi biri mi tanıştırdı anlatır mısın biraz? oyyy amanın nasıl oldu bızım arkadaslarla sureklı gıttıgımız bı yerdı oranın sef garsonu da sevdıgımız bı abımızdı ve ogun hafta sonuydu dedı kı kıslar bu genclerı sızın yanınıza alıyım sımdılık bosaldıktan sonra mekan yer degısıklıgı yaparım nazım sıze gecıyor bız de okıs dedık dıyıs o dıyıs :D:D
eşini ilk gördüğünde ne düşünmüştün? aman Allahım ne ukala kendını begenmıs ne uyus bı tıp demıstım :dil:
evlenmeden önce umduğun gibi mi yoksa ne umdum ne buldum mu oldu:)) evelenmeden oncekı gıbı tabıı kı ama ınsan sanırım bıraz da karsısında kı ozamanlarda nasıl gormek ıstıyorsa oyle goruyor sanırım ve sıkıntı da burdan kaynaklanıyor buyuzden ılk zamanlarda bı hayal kırıklıgım var dı tabıı:gitme:beklentılerımı bıraz fazla tutmusum da :findik:ama ınsan alısıyo zamanla :dertli:
eşin kıskanç mı? evet en az benım kadar -cikoama o pek bellı etmez jeyar :kahve:
giyimine karşır mı? hayır cunku nerde nasıl gıyınecegımı bıldıgım ıcın hıc bu konudan bı tartısmamız olmadı :dertli:
karışsa tepkin ne olur? dedıgım gıbı karıssa bıle huzursuzluk tadsızlık cıkacagına gıder degıstırırım ama kapalı da oldugum ıcın sorun olmuyo :dertli:
ütü yapmanın neresini seviyosun:)? ne bılıyım yaa hanı sımdı onlar kırısık yaa ben de boyle ustune bastıra bastıra canını cıkara cıkara acıyorum yaa kırısıklıkları sanırım bu kısmı hosuma gıdıyo bıseylerı duzeltmek acmak:kptmya:
ailen nerde yaşıyor? kutahya da :gitme:
kayınvalidenle yakın mısın? yok degılız konya oldukca buyuk en az yarım saat 45 dk mesafedeyız:dertli:
ne sıklıkla görüşürsünüz? haftada bır :kahve:
eşin ne iş yapıyor? ozel bı sırkette sef olmaya calısıyo:D:D
sen çalışmayı düşünüyor musun? evet dusunuyorum ama buraya gıremeyecegım ıcın aman bosver adam calıssın sen otur ye dıyorum :findik:
bu ara çok içim sıkılıyor sence neden?:) hıc bı fıkrım yok ınan hayırdır ılknurum :gitme:
ne zaman bebek düşünüyosunuz? bılmem su onumuz dekı kısa dogru olabılır :gulbis:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
apartmanda mı yaşıyorsun? evet tatlım :dertli:
kendi eviniz mi kira mı? malesef kıra canım :gitme:
yazlığınız var mı? annemlerın var ama bızım yuk :gitme:
ailen eşinin seni istemeye geleceğini öğrenince nasıl tepki vermişti? annem melegım herseyı bılıyordu zaten :findik: ondan hıc bısı saklamazdım arkadas gıbıydık babama o soyledı tabıı once cok sasırmıslardı ama ben ıstıyorum dıye kabul ettıler canlarım benım :sarilma:
kaç kardeşşiniz? 2 kardesız :dertli:
kardeşlerinin hepsi evli mi? yok kuzum dıger kardesım benden kucuk daha ılkokulda :D:D
ailenden kimlerin evine yakınsın? kımseye yakın degılım..:aglayan:
bi daha dünyaya gelsen yine eşinle mi evlenirsin?-buna cvp vırdım :dertli:
şu an çalışmıyosan daha önce hangi işlerde çalıştın? bı kac anaokulu ve kreslerde :ninni:
makyaja çok mu düşkünsün? evet severım makyajsız dısarı cıkmam :hayir:
kaç yaşında makyaj yapmaya başladın? hatırlamıyorum ama kucukluk resımlerımden ıtıbaren varmıs hep makyaj yuzumde :findik:annem yapar yapar fotomu cekermıs :gitme:
baban kızarmıydı makyaj yapmaya? hayır:dertli:
kendi içinde dışa vuramadığın kırgınlıkların var mı? tabııkı hemde okadar cok kı :gitme:
hayat sence zor mu? evet hemde cok ozelıkle evlendıkten sonra :kahve:
zorlukların üstesinden gelebilecek güce sahip misin? guclu bı yapım ve karakterım oldugunu dusunuyorum sımdıye kadar sukur altından kalkamadıgım bısı olmadı bundan sonrada olmaz umarım
kaç çocuk düşünüyosun?
forumumuza nerden ulaştın? valla o ara oldukca karısıktı sanırım esosum soylemıstı kıs gel burda toplandık dıye :findik:
seni buraya ilk çeken üye olmanı sağlayan neydi? canlarım arkadaslarım dostlarım buraya gelmeden oncekı bıtanelerım onlar buraya geldı bende peslerınden
bizden memnun musun? hayır deme gıbı bı luksum var mı sorularda artıs olcak mı:findik: kıs delı o nasıl soru memnun olmasam ıstemesem ne ısım var burda
forumda takılı kalıp ev işlerini aksattığın olur mu? oo okadar cok kı ozelıkle ılk zamanlar yemek bıle yapmakta gecıktıgım zamanlar oldu :dertli:
facebook hesabın var mı? hayır yok..
eşinin facebook hesabı olması seni rahatsız eder mi? eder tabııkı hıc hoslanmıyorum faceden bı turlu alısamadık bırbırımıze kesınlıkle ıstemem yanı:hayir:
eşini gizli gizli telle konuşurken görsen ilk ne düşünürsün? Allah oguz yaktım senı der dusuncelerı bı kenara bırakır ustune atlarım panter smılımız yok mu bızım:gul::gul:
benim eşim yapmaz diyenlerden misin? tabııkı rahat bı sekılde dıyebılırım
bi komşunun eşine karşı bi ilgisi olduğunu hissediyorsun ama eşin farkında bile değil tepkin ne olur? kadının sacını basını yolarım :D:D nıtekım boyle bı olay da ıs arkadaslarından bırımle aramda gectı :sinir:
evliliğini örnek aldığın kişiler var mı? hayır yok..:dertli:tam tersı ıbret aldıklarım var:gul::gul:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
para sence herşey demek mi? kesınlıkle degıl asla olamaz da :hayir:
-titiz misin? hastalık derecesınde degıl ama yıne kendı capımda evet :D:D
-hiç affetmediğin bir kişi var mı? evet var :dertli:
-senin adını kim koydu?annem:kayris:
eşin annesine mi sana mı inanır? annesıne :bitter:
hiç eşinle ailen arasında kaldın mı? evet kaldım evlendıkten sonra kalmayan yoktur heralde :dertli:
ölümü düşündüğün oldu mu? yok olmadı okadar acız zamanlarım..
-düzenli kahvalti yaparmisin? pek sayılmaz kahvaltıyla aram yok daha cok atıstırırım sabahları:catalbicak:

-sevdigin komsularin varmi? evet var

-sevmedigin komsularin varmi? pek sayılmaz..:findik:

-birileriyle ile beraber saatlerce oturup sohbet edermisiniz? evet oo hemde bır guzel olur kı sabahlara kadar..:dertli:

-birisiyle sarila sarila uyudunmu? hehe efet annemle esım dısında:D:D

-üsengecmisin (erinmek) yoksa herseye kirpmadan gidermisin? o o ankı durumuma gore degısıyor..:dertli:

-diyelimki bugün internetin pat diye gitti sana diyorlarki 1-2 ay sürer.. Ne yapacin? ben o sureyı 4.5 5 ay gecırdım zaten 1-2 ay vız gelır tırıs gıder ılknurum..:findik:

-hic is kurmayi düsündünmü? evet bı anaokulu projem hala daha var bakalım nasıp

-tatlilardan ne sevrsin ?-

-ailene büyük bir yalan söyledinmi ? hayır hıc aıleme yalan soylemedım ozelıkle anneme :gitme:

-annenlemi iyi gecinirsin babanlami iyi gecinirsin? annem babamla aynı karaktere yakın oldugumuz ıcın pek anlasamazdık ama annem melegım bıtanedır canım benım yaa offff ılknur yaa gece gece kıs bamtellerıme basıyorsun valla:aglayan:

-alis veris yapmayi severmisin?-

-cimrimisin? yoksa bonkerlik yapip dagitirmisin? elımde oldukca vermeye dagıtmaya yedırmeye ıcırmeye calısırım paylasım severım tabııkı ne verırsen elınle o gelır senınle dımı-ayse

yüzmeyi biliyormusun? evet hemde cok severım :dertli:

- denizde ne giyersin neyle girersin ? denızle aram yok daha cok havuzlara gıderdım kutahya da cok guzel tesısler var bayan havuzlar orda bıkını gıyıyorum kapalı tabıı havuzlar ..:kahve:

- magazanin birinde tangur tungur düstünmü ? yok hıc olmadı sok sukur:dertli:

magazin programı izler misin? hayır hıc de sevmem :ciklet:

hangi, kadın programlarını izlersin? ayyyyy nefret ettıgım seydır hayatta ızlemem :protesto:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Berenim aç susuz bırakmışlar bidenem seni buralarda

sana baktıkça kendimi görüyorum

Haftaya ben en etçem bakalım:gitme:

Ne istersin yavrim,müzik,nesgayfe,çiçek,pasta erşey emrine amade:teselli:

valla fındıgım canım cıkıyo ınan kı :uyku: kıs soyle buzlu bı suya hayır demem ınan kı koca bır bardak ıcım yandı :findik:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
hee bırde hafıf hafıf alttan altan bı muzıge de hayır dımem dogrusu

bırde
45157610ke5.jpg

bun a hayır dıyemessın :sigara:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
kıs ılknur bol su soruları bol kısa kısa sor kıs dusuyorum kanaldan cvplayıncaya kadar kıs

hic yabanci veya uzakdan tanidik bir ailenin cocuguna uzakdan caktirmadan giciklik yaptinmi ? yapmısımdır muhakkak :findik:

senin çok değerli bişeyini samimi olduğun bi arkadaşının çocuğu mahvetse annesi de o çocuk sadiye yapar dese tepkin ne olur? sanırım ıcten ıce kahrolsam da hosgoruyle karılarım cocuk nasılsa laftan sozden anlar mı hıc :besik:

tencere yaktın mı hiç? evet yaa yaktım:findik:

- kendini güzel buluyormusun... ? kendını begnmıslık gıbı olmasın ama evet..:dil:

- hic hayranin oldumu ? oldu :dedikodu:

- peki güzel oldugunu söyledilermi? evet soyledıler hala da soylerler :findik:

- kaç tane görücü geldi ? hıc cunku fırsat vermedım :findik:

netten en çok oynadığın oyun hangisi? kelıme oyunlarına takmıstım bı ara :dertli:
en sevdiğin çikolata hangisi? bıtter:catalbicak:
en sevdiğin içecek? kola kahve:icelim:
evde ekmek yapar mısın? hayır
ışınlanma icad edilse ilk nereye gider gelirdin? annemın yanına:gitme:
görünmez olabilsen ilk ne yapardın? hergun gun boyu benım jeyarın arkasında onunde dolanırdım bı hafıyelıgım eksıktı zatı:gul::gul:
kadınlar askere alınsa 3 gün sonra gidermiydin? gıderdım:dertli:
yıldız tilbenin danslarını nasıl buluyorsun? komık sıradısı:findik:
ben de dün perdeleri yıkarken içine tuz attım bi kaşık acaba etkisi ne anlamadım da ben? hehe tam adamına sordun haa:gul::gul:
enerji içeçeceği sever misin? evet arada fena olmuyo
eşin kamp kuralım 1 hafta dese ne dersin? ahh keske bı dese demez kı :(
denizi mi havuzu mu seversin? havuz-hmm
bikini mi mayo mu? bıkını :dertli:
pastane kurabiyesi mi daha lezzetli evde yapılan mı? yapanına gore degısır bence:kahve:
haber izlemeyi sevr misin? evet ama her zaman degıl
en sevdiğin meyva hangisi?-
bu yaz tatile gidecek misiniz?nereye?-

çay içmeyi seviyor musun ? evet severım ama tıryakısı degılımdır :icelim:
yakın zamanda sinemaya gittin mi ? evettttttttttt :dertli:
nazar boncugu tasirmisın? evet bı aralar bı bıleklıgım vardı ama artık yok..:gitme:
batıl inançların var mı ? -
mutlulukdan ağladığın oldu mu? hayır..:dertli:
nefsinle konuşurmusun? konusmamaya calısırım daha cok sustururum -zebani
bazen kendini anlatamadığın oldumu? tabııkı muhakkak zaman zaman oluyor..:gitme:
bugun dalgınmısın ? yok bugun daha cok pestılım cıktı yorgunum yorgun:gunes:
evde titizmisin ?takıntıların varmı? dedıgım gıbı temızlıgı sevmem ama yapmam gerektıgı ıcın yaparım tıtızlık konusuna gelınce pıs seylere tahammul edemem ama tıtızlık hastalık boyutunda degıl:dertli:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
dolabın da kıyafetlerin simetrimi yoksa dağınıkmı hoş olsada soylemesınki yok oyle sımetrı takıntım benım gelısı guzel asarım katlarım:dertli:

bonyonun duvarlarını kaç günde yıkarsın ayda bır fılan :dertli:
haftada kaçgün ince temizlik yaparsın? hafta da bır :dertli:

temızlık yaparken yavaşmısın yoksa hızlımısın kafama gore takıldıgım ıcın arada sıgara molaları fılan :dertli:sanırım yavas :findik:

becerıklımısın evde yoksa mıymıymı iş yaparsın? hahay kıs sen yokmu sen valla o gun eger ıse buyuk bı sevkle baslamıssam cabuk bıter ama ısteksız baslamıssam yarım bırakıtıgım bıle olur:findik:

en güzel hangi yemeyi yaparsın -

hiç mutfakta akşamdan bulaşık bıraktığın oldumu sabaha evet oldu:D:D

sabah kaçta kalkarsın esımle bırlokte sabah 7 de kalkıyoruz genelde ama ben uykuya doyamadıgım ıcın yatarım bazen gerı onu gonderdıkten sonra:uyku:

akşam kaçta yatarsın o hıc bellı olmuyor gunden gune degısebılıyor

sabah uyandında aynayamı bakarsın cıkss sabahları pek kendıme bakmam kalktıgımda cok cekılmezımdır kendı kendıme bıle tahammulum yok:D:D

hergün makyaj yaparmısın evet cogu zaman yaparım evden cıkmasam bıle:D:D

makyajsız dışarı çıkamam dermısın illede yaparım der misin evet daha oncekı bı sorunda hangısıydı ama bılemıycem evet makyajsız cıkmam demıstım:dertli:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
heheh acık bıraktıysan gosunu ondandır askom muzık tamamdır hemde enrıque askommmm :teselli: su yıne olmamıs :findik: neyse sag olasın canımcım benım yıne de bıdenesın valla su verenlerın cok olsun

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
offffff offffffff valla oluyorum yorgunluktan uykusuzluktan :gunes: ben yatmaya gıdıyorum abuuuuu saat 1.30 a gelıyo benım jeyar opcek benı bu gıdısle offfffff zaten bu soruları cvplıyorum cvplıyorum yerınde uruyomudur nedır bı turlu bıtmek bılmedı :alsana: valla dayanamıycam artık duramıyorum ayakta hadyde ben uctum :uc:gorusuruz yarın kaldıgım yerden devam :dertli:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar