32. Haftanın Konuğu »» be_reN

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
offffff offffffff valla oluyorum yorgunluktan uykusuzluktan :gunes: ben yatmaya gıdıyorum abuuuuu saat 1.30 a gelıyo benım jeyar opcek benı bu gıdısle offfffff zaten bu soruları cvplıyorum cvplıyorum yerınde uruyomudur nedır bı turlu bıtmek bılmedı :alsana: valla dayanamıycam artık duramıyorum ayakta hadyde ben uctum :uc:gorusuruz yarın kaldıgım yerden devam :dertli:

hadı jeyarına gıt sen
nasıls agunduz jeyarın benım

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
heheh acık bıraktıysan gosunu ondandır askom muzık tamamdır hemde enrıque askommmm :teselli: su yıne olmamıs :findik: neyse sag olasın canımcım benım yıne de bıdenesın valla su verenlerın cok olsun

senın askın benım sne ne dıyosun:alsana::alsana: cabuk cık bakım saclarını yolmadan:gelbenimle::alsana:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
vayyyyyyyyyyyy sorularımın hepsini cevaplamadan ceyarın yanına uçtun he:alsana::alsana:

ceza sana bugün hem düğün resmi hem de şu an evdeki halinin resmini bi tane de başka çekildiğin bi resim istiyom:protesto::protesto:

bi kaç soru daha sorayım

üniversite sınavına girdin mi?
neden kazanamadın çalışmadın dimi..?
annenler kaç yaşlarında?
diğer kardeşim de daha küçük olduğuna göre fazla yaşları yok size bi kardeş daha düşünmüyorlar mı:)?
(benim annemle babam da 43 yaşındalar diyorum doğurun bi tane daha:))
evin kaç odalı?
iş arkadaşın eşine asılmış sanırım yanlış anlamadıysem ne oldu peki sonra sen ne yaptın anlatsana:)?
evli olduğunu bilmeden sana bakan çıkma teklif eden filan oldu mu:sok:)?
eşin dese ki ev alıcaz ama 2 odalı ve giriş jat ancak param ona yetiyo sen ne dersin?
orda kiralar ne kadar?heralde istanbul kadar pahalı değildir?
annemler konya ya tura gitmişlerdi resimleri filan gördüm çok güzel bi yer gerçekten.sen de seviyor musun?
neden istanbul u çok seviyorsun?
kardeşin kız mı erkek mi?
ailenin yanına ne kadar zamanda bir gidebiliyorsun?
sence ateşle barut yan yana durur mu:)?
eşin şef olunca sekretiri de olucak mı?:)
olunca kıskanır mısın?
ben de ikizlerim ama fazla kıskanç değilim sen benden daha kıskançsın sanırsam dimi:)?
esse görmeden özelime bikinili bi resminiş yollar mısın?:biyik:
kaç kilosun?
ayakkabı numaran kaç?
kaç bedensin?
boyun kaç?
eşin senden kaç santim uzun ya da kısa?

:kahve::kahve::kahve:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
Evde boş zamanlarında ne yaparsın? kıs o nasıl soru ole herseye bos ol dedıkten sonra solugu burda alıyorum ya:findik:

*Şakayı ve şaka yapmayı sever misin? evet dozunda oldugu surece severım de yaparımda

*Sinirlimisin,sakinmisin? cabuk parlayan bı tıpım oldugu dogru ama sakın degılımdır-zebani

*Dağınık mısın,yoksa tam tersine düzenli misin? ortalardayım dıyelım :findik:

*Çantanden eksik etmediğin bir şey var mı? cuzdanım cakmagım :dertli:makyaj malzemelerım

*Nazara inanırmısın? evet ınanırım

parfüm kullaniyormusun efet:D:D

hangi marka en son kullandıklarımı yazmıstım yafrum

makyaj yaparmısın-

hic lens takttinmi evet

sacini hic cok ama cok kisa kestirdinmi hayır tam oksıne mılım mılım kestırırım kıymetlıdır saclarım-ciko

hayatinda hic unutmadígin bir ceza aldinmi evet aldım bı keresınde babamı cok kızdırmıstım o da tlfonumu :telefon:almıstı:gitme:

hic kafani yardinmi evet cocukken:D:D

kolunu kirdinmi hayır

abinden yada ablalarindan sopa yedinmi abımde ablam da yok:dertli:

hic mini giydinmi evde evet:findik:

*Gözlerin ne renk? koyu kahve

*Kuaföre ne kadar sıklıkla gidersin? onceden haftabırken evlendıkten sonra ayda bıre dustu:gitme:

*Kaç tane ayakkabun var? 15 tane:findik:

*Telefon ile hiç sapığın oldumu? oldu olmaz mı-kizgin

*Delice sevmek sence deli olmakmıdır,yoksa nedir? delılıktır tabıı yaa gozun baska bısı gormuyo kı psıkoya baglıyorsun :findik:

kemer kulanirmisin evet

canta kullanirmisin evet

televizyon izlermisin evet

hangi kanala bakarsın ozel olarak ızledıgım bı yer yok hepsıne bakarım:dertli:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
:aglayan:1-beyaz eşyamı gri eşyamı beyaz-hmm
2-hiç balkon yıkarken düştünmü hayır:D:D
3-düştüysen nıye dikkat etmiyorsun:D:D
4-yemek yerken karşındaki ağzını şapırtatsa ne yaparsın cok sınır olurum hıc sevmem ole seylerı :alsana:
5-limon severmisin ekşi bişey nıye seviyorsunki yok sevmem gereklı oldugu kadar eklerım zaten yemeklere vs.. :dertli:
6-maç seyredermisin oooo hemde nasıl:D:D
7-sence bi eve vitrin lazımmı tabııkı bı evın ozelıkle salonun vazgecılmez bı parcasıdır:findik:
8-en çok sevdiğin mutfak eşyan hangisi rendem :D:D
9-cüzdanında resim taşırmısın evet:dertli:
10-taşıyorsan neden taşıyorsun kendı resımlerım esım ve aılemde herkesın resımlerı vardır:kahve:
11-taşıyorsunda ne oluyo yani cebin paramı doluyo hehe yok onlar para ıcın degıl ozledgımde bakmam ıcın :gitme:
12-hiç yaptığın yemeklerden saç çıktımı yok cıkmadı sımdıye kadar :dertli:
13-kulağında kaç delik var 7 4 solda 3 sagda -kop
14-ışıldakmı mummu mum:D:D
15-hiç kafanda tepsi kırıldımı yuk:findik:
16-hiç ayakkabının topugu kırıldımı evet yaa:(
17-böcüklerden korkarmısın korkma degılde benım kısı tıksıntı :hasta:
18-hiç ağaca çıktınmı efet.:sigara:
19-çıktıysan ne işin vardı ağacın tepesinde elma toplamak ıcın :D:D
20-en sevdiğn smile hangisi:gitme::aglayan::dertli::uyku::kahve: oooo hepsı yaa smıleylerı cok sefıyorum kullanmadan mesaj yazmam :sila:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
mezdeke oynamayı sever misin? ooo hemde nasıl bayılırım:sila:-kop
arkadaşlarla toplanıp evde göbek atar mısınız? evet arada bı yapardık onceden:gitme:
gün yapar mısınız? yok sefmem ole gun fılan ama gecelerı toplanırdık haftada 2 - 3 :(
eşin gece mesaisi yapar mı? hayır
evde yalnız kalmaktan korkar mısın? hayır sevıyorum aslında yalnızlıgı sessızlıgı kendımı dınlemeyı :dertli:
eşin buraya üye olduğunu biliyor mu? evet bılıyor bılmez mı jeyar
giripte neler yazdığını okur mu? hayır hıc yapmaz ole seyler -hmm
okusa tepkin ne olur? kızarım ama yıne de sert bı tepkı vermem sanırım sonucta burda ne yaptıgımı okumasa dahı bılıyor :dertli:
eşinin telefonunu karıştırır mısın? yok karıstırmam onun ozel esyalarını ızınsız kullanmam o da benımkılerı tabııkı ozellerımıze gereklı saygı gostermemız gerektıgıne ınanıyoruz :kahve:
herkes şu dünya da iyi niyetli olduğundan yakınır peki sence kötü niyetli olanlar nerde? bılmem sahı hıc gozukmuyorlar dımı:dil:
ne mezunusun? lıse
eşin ne mezunu? unıversıte
araban var mı? arabamız var:D:D
evin genel temizliğini sen mi yaparsın yardımcı mı tutarsın? ben yaparım ama hafta sonuna denk geldıgınde esımle bırlıkte yaparız:dertli:
makyaj malzemelerinde takıldığın bi marka var mı? genelde avon kullanıyorum ama bı ara catrin harley kullanırdım flormar kullandım bı cogunu denedım sanırım:nesrin:
pazardan giyinir misin yoksa illa marka mı olmalı? yok genelde sebze meyve ıcın bıle pazara gıtmeyız dukkanlardan alısverıs etmeyı daha cok severım
bu ara en çok sevdiğin şarkı hangisi? okadar cok kı:( grıpın durma yagmur alpay funda arar yanarım:(
en sevdiğin sanatçılar hangileri? murat boz soner sarı kabadayı rafet el roman cok var yaa.. uzar gıder bu boyle :findik:
hangi ülkeleri gezdin gördün? daha turkıden dısarı adım atamadım ne yazıkkı -kizgin
en sevdiğin dizi hangisi? samanyolu dızı muzıgı-hmm
aşkı memnunun finalini izledin mi? evet ızledım :dertli:
sence güzelmiydi? dıger topıkde cvp vırdım buna
eşin maçkolik mi? mac ızlemeyı sever ama okadar kolıklık derecesınde degıl:findik:
eşin pc başında çok vakit geçirir mi? benım kadar hayır
geçirse ne dersin? yok bısı dememe gerek yok onunla bırlıkte otururuz zaten genelde pc basına :dertli:
fazladan kli,man var mı? yok :(
bana ödünç verir misin)?-
bahçe işlerinden anlar mısın?hayır
evde canlı çiçeğin var mı? evet:D
face de bahçen var mı? hayır
peki face de kedi besliyo musun?face hesabım yok..:alsana:
evcil hayvanın var mı? evet balıgım kaplumbagam var kusum vardı..:(:aglayan:
hayvanları sever misin? hemde cokkkkkkkkkkkk

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
ön yargılı mısın? hayır tam aksıne ınsanlara karsı her zaman ıyı nıyetlıyımdır ozelıkle yanı tanıstıgım yenı tanımaya basladıklarıma:dertli:
alıngan mısın? bazen:gitme:
birine kırıldığın zaman hemen belli mi edersin yoksa içine mi atarsın? dırek konusmayı secerım anlatırım kırgınlıgımı bellı ederım ıcıme atmam:kahve:
böreği hazır yufkadan mı yoksa kendin açarak mı yapmayı tercih edersin?hazır yufka:findik:
terzilikte sataj yapmışşın kendine kıyafetler diker misin? yok kıs ne terzısı cocuk gelısımı mezunuyum ben anaokulu ve kereslerde calıstım dedım :alsana:
eşinin geçmişini merak edip sorguladın mı hiç?evlenmeden once sevgılıyken bırbırımıze gecmısımızle ılgılı bılmemız gerekenlerı anlatık o yuzden boyle bı merakım yok :dertli:
genel olarak bardağın boş tarafını mı yoksa dolu tarafını mı görürsün? zaman zaman psıkolojıme o ankı durumuma gore degısıyor arada dolu yada bos barrdak bıle gormedıgım oluyo:gul::gul:
gelecekle ilgili bişey öğrenme şansın olsa bu ne olurdu? bılmem hıc dusunmedım sanırım:dusun:
sence aynı anda birden fazla kişiye aşık olunur mu? yok olunmaz :hayir:olunmamalı bı kola ıkı karpuz sıgmaz-kizgin
hiç sarhoş oldun mu? hayır alkol kullanmıyorum :hayir:
eşin sarhoş şekilde eve gelse ne yapardın? almam o da kullanmaz zaten kullanamaz:findik:
sen uyurken odana bi hırsız girdi dolapları karıştırıyor ne yapardın?
sigara içiyor musun? evet:dertli:
kredi kartın var mı? evet-ayse
kartın limitlerini zorlayacak kadar alışveriş yapar mısın yoksa idareli mi kullanırsın? yok ne esımı ne de kendımı zor durumda bırakacak bısı yapmam genelde ıdarelı ve bılınclı alısverıs yapmaya calısırım her ne kadar da zor olsa da :findik:
mutfakta işini en çok kolaylaştıran alet nedir? robotum sanırım

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
evde sonradan aldığın ve ben bu yokken ne yapıyomuşum acaba dediğin bi alet var mı? bılgısayarım:findikim:
hayalindeki ev nasıl? mustakıl bahcelı havuzlu bahcesınde kopecıkler fılan ole sırın bı ev ınsallah
eşinin ailesi sizden devamlı bi maddi destek beklese tepkin ne olurdu? oncelerı ses cıkarmam ama sanırım devemlılık arz ederse cıngar cıkarırım :bitter:
eşinle gün içinde ne kadar haberleşirsin? onceden sık sık konusurduk ama su aralar cok yogun calıstıgı ıcın onun musaıt olma durumuna gore degısıyor:gitme:
kavga ettiğinizde eşyaları kırıp döker misin? yok okadar da degıl:findik:
eşin işten gelince akşamları ne yaparsınız? once yemek yer sonra pcye bakarız bırlıkte daha sonra sarılır yatar fılm ızlerız
kapkaça uğradın mı hiç? hayır:hayir:
evde parti verir misiniz? evlenmeden once evet sımdı hayır:D:D
eşini şımartır mısın? evet dozunu kacırmadan
sence sürekli şüphe duymek erkeleri aldatmaya iter mi? tabııkı ınegın aklına karpuz kabugu getırmek gıbı bısı olur bu :dedikodu:
yakışıklı olmak aldatmayı tetikler mi? olabılır ..:kahve:
eşinin eski kız arkadaşı forumda üye olsa ona nasıl davranırdın? bende dıyorum sorulardan hangısı bam telıme basacak bu soruymus demekkı:hihh:bılmıyorum su an da bısı dıyemıycem o ankı psıkolojıme gore degısır sanırım :dertli: ama oyle bısı oldugunda bence soylemesın bana -kizgin
ne ile epilasyon yaparsın? makınayla :findik:
iç giyimie de dış giyim kadar önem verir misin?oooo dıstan daha cok
sence evliliğin en byük dezavantajı nedir? sureklı bır arada aynı evde olmak aradakı ozlemı kaldırıyor ve evlılıgın monotonlasmasına yol acıyor bana gore:gitme:
durduk yere biri sana vursa ne yaparsın? bende ona vururum-kizginelım armut toplamıyor ya:hihh:
eşinin hangi huyunu değiştirmek isterdin? vurdumduymaz tavırlarını aldırmazlıgını sakınlıgını :cirla:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
telefonunun markası ve modeli ne? nokıa N73:telefon:
davetsiz misafir gelmesi seni rahatsız eder mi? evet eder valla ne yalan solım ev halı bellı olmuyor kı:findik:
gecenin 2sinde yabancı bi numara ısrarla arıyor ne düşünürsün? al bı sapgımız eksıktı dıye dusunurum-kizgin
bi açtın sapıkmış tekkin ne olur? once bı guzelce sayar doker sonra kaparım telı suratına-kizgin
tatil deyince ilk aklına gelen nedir? -
fazla hamur işi yapar mısın? yok pek sayılmaz :dertli:
en çok misafirliğe mi gidersin yoksa çağırır mısın? daha cok gelen oluyor bıze yaa:D:D
en sevdiğin meyve nedir? muz kıvı erık:catalbicak:
giyimde en çok kullandığın renk nedir? sıyah kırmızı beyaz:dertli:
eşinle bi yere giderken onunla uyumlu giyinmek gibi bi takıntın var mı? evet genelde vardır ama bı turlu tutturamayız :D:D
eşine mum ışığında sofralar hazırlar mısın? hazırlamazmıyım :D:D
değişik geceliklere düşkünlüğün var mı? offfff offffff ne sen sor ne ben solım:D:D
coca kola içer misin?
bigün aniden kapını çalsam ben hanımefendiden ilknur desem ne yaparsın? oyyyy valla ne hos surprız oldu gel kıs gel ıcerı derım:D:D
paraşütle uçmaya cesaret edebilir misin? oo hemde nasıl hep hayalımdekı bı aksıyon o olsa keske :findik:
eşine kızdığın zaman senden boşanıcam artık der misin? evlendıgımız ılk zamanlar oldukca fazla sarf etmıstık o cumlelerı bırbırımıze:(ama artık yok:D
yarın uyandığında hayatında olmasını istemediğin şey ne? bır an once tatıl gununun gelmıs olması:gitme:
en sevdiğin abur cubur nedir? kekler bıskuvı
gece uyku tutmazsa ne yaparsın? kalkar alırım kagıdı kalemı elıme karalarım zaten o zaman ya uykum gelır yatarım yada oldugum yerde uyurum:uyku:
fotoğraf çektirmeyi ve çekmeyi sevr misin? evet severım :kupa:
çocuğun büyüdüğünde bi parkın ortasında bi kızla öpüşürken gördün ne yapardın? oyy gozlerımı kaparım once hıc gormemıs gıbı yapar ayrılırım ordan ama aksama eve geldıgınde ıyı bı konusmayı hak eder ulu orta ne oluyos -zebani
nişanlılık dönemin ne kadar sürdü? 9 ay:gitme:
nişanlılık nasıl geçti? askımdan uzak zorlu heyecanlı :D:D
evde yalnızsın gece ve sesler duydun ne yapardın? ısıgı acar otururum :gitme:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
anneler gününde ve babalar gününde hed,ye verir misin? evet verırdım ama artık sadece telle arıyorum :gitme:
arkadaşlarına doğum günlerinde hediye alır mısın? evet alırım
sık sık uçuk çıkar mı dudağında? hayır Allaha cok sukur hıc cıkmadı
forumumuzun radyosunu dinliyo musun? evet dınlıyorum bazen
kapı çalsa ve perişan giyinimli bi kadın bana yiyecek giyecek verir misin ya da para dedi ne yaparsın? oluyor ole arada kapıya gelenı bos cevırmem eger o an ımkanım varsa
peki o kadın eve girmek isterse ne yaparsın? yok almam
hangi kuruyemişleri seversin? soslu mısır cekırdek fındık
kendini bu kadar kısa sürede nasıl sevdirdin bize? bılmem onu sıze sormak lazım:D:findik: harbı sevıyonus mu kıs benı -ciko
buraya üye olmadan önce başka bi forumda üyeliğin var mıydı? vardı:alsana:
eşine masaj yapar mısın? yaparım ellerımın sıhırlı oldugunu soyler jeyar
o sana masaj yapar mı? ıstesem yaparda ben yaptırmam elı cok agır :findik:
evinde jakuzi var mı?yok
sorulardan sıkıldın mı? yok pek sıkılmadım :D:D
şu an üzerinde ne var? askılı bı badı sort:findik:
hayatında içinde kalan keşke şöyle yapabilseydim dediğin ne var? keskelerı sevmem genelde keske demem dedıysem de hatırlamıyorum
nazar boncuğu taşır mısın?-
sana uğurlu geldiğini düşündüğün bi nesne ya da gün sayı gibi şeyler var mı? yok yaa ole batıl ınanclarım yoktur :dertli:
eşin bi tartışma anında sinirle sana bi tokat vurdua ama tamamen haksız tavrın ne olur? ona bır bakıs atar gunlerce benden ozur dılemeden konusmam onunla :eek:lmaz: ve her defasında da basına kakarım -kizgin
en çok hangi çiçeği seversin? orkıde -hmm
seni istemeye geldiklerinde getirdikleri çiçekleri hala saklar mısın? tabııkı sevgılıyken bıle getırdıgı her cıcek evde vıtrının uzerınde kurumus bı sekılde durur-hmm
hatıralara önem verir misin? evet hemde cok :gitme:
hatırası var die atmaya kıyamadığın şeyler var mı? ooo kadar cokkı :findik:
evde işine yaramayan şeyleri bigün lazım olur die saklar mısın yoksa ne yaparsın? yok onları atarım bak ıste :D:
banyodan çıkınca saçlarını kurutur musun ıslak mı bırakırsın? hafıf kuruturum kalanı kendı kurur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar