2010 yılında hamile kalmak isteyenler.. Haydi birlikte bu yola başkoyalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
:dertli::dertli::dertli::dertli: Sorma İlknurum:dertli:

Malesef Ariş garanti kasım sonu aralık başı bağlantı süremiz bitiyor gidiyorum,bir mucize olsa da kendimiz vınn alabilsek ne iyi olurdu:dertli:

Ama borçlar varken zor:dertli:

Bu arada bizim bebek çalışmaları askıda şu an kızlar,kızım için istiyoduk ama zaten seneye okula başlayacak,zor olur ikisiyle ilgilenmem gözümde büyüyo düşününce:dertli:

Canım benim gerçekten kesin mi:dertli: Umarım bir mucize olur dediğin gibi:dusun:

Bence de askıya almakla en mantıklısını yapmışsınız canım :eek: Zaten borçlarınız varken üstüne üstlükte Ceren'in okul masrafları da olacakken zorlanırdınız :eek: Yine de herşeyin hayırlısı bacım

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım benim gerçekten kesin mi:dertli: Umarım bir mucize olur dediğin gibi:dusun:

Bence de askıya almakla en mantıklısını yapmışsınız canım :eek: Zaten borçlarınız varken üstüne üstlükte Ceren'in okul masrafları da olacakken zorlanırdınız :eek: Yine de herşeyin hayırlısı bacım

Canım dediğim gibi üstteki komşuda tel vardı onla ortaktı bağlantımız,o teli iptal edip vınn alıcakmış,e bizim de şu an vınn a geçebilecek durumumuz yok malesef,ilerde ne olur bilmem tabi:dertli:

Ceren okula başlayınca onla rahat rahat ilgilenmek istiyorum belki ilerde ama şimdi zamanı değil sanırım

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
stres yapmamakta çok zor arişim ben daha hamile kalmadan doğum korkusuna kapıldım:))

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Fındığım hayırlısı canımcım

İlknurum sorma bende de var aynısından:D:D

Mavişim darısı başına kuzum:D

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Senden bekliyoruz şekerim:gul:

Ben çalışıyorum inşallah en geç ekim 10. kadar güzel haber veriririm :D
Tabi allah kismet ederse hayırlısıyla :D

bu arada neden benden bekliyorsunuz kİ ben tek yaşamak istemiyorum bu duyguları sende şey et çabuk :gul:beraber paylaşalım duygularımızı burda tamammı :D

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Erken belirtiler;

Adet gecikmesi,
Göğüs uçlarında hassasiyet,
Akıntı...

Bunlar en erken belirtiler:D Var mı sende :)

Ayrıca adet geciktikten 1-2 hafta içinde test yaparsın belli olur. Eğer idrarda çıkmazsa kanda Beta HCG hormonuna baktıracaksın :eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ben çalışıyorum inşallah en geç ekim 10. kadar güzel haber veriririm :D
Tabi allah kismet ederse hayırlısıyla :D

bu arada neden benden bekliyorsunuz kİ ben tek yaşamak istemiyorum bu duyguları sende şey et çabuk :gul:beraber paylaşalım duygularımızı burda tamammı :D

Eh bende o dönemlerde vericem sanıyorum bu haberi:D:D Böylelikle aynı dönem hamişleri olacağız sanırım:kptmya:

Allah nasip ederse tabii

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ya bidiyorum hamileyimdir bi diyorum değilimdir beklemek çok zor 2 hafta sonra test yapsam kesin sonuç alırım ama sabırsızım duramıyorum yerimde:gitme:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar