2010 yılında hamile kalmak isteyenler.. Haydi birlikte bu yola başkoyalım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bu arada acaba doktora gitmeden folik asit kullanmaya başlansa ne olur zaten her halükarda vermiyolar mı? bi de acaba kilo yapıyo mu:sok

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Sorma ya, bende de aynı şey mevcut :kptmya:

Bir heves ediyorum birde kötü şeyler duyunca korkuyorum. En güzeli okumamak :kptmya:

Destek olacağımız kesin zaten kuzum

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bu arada acaba doktora gitmeden folik asit kullanmaya başlansa ne olur zaten her halükarda vermiyolar mı? bi de acaba kilo yapıyo mu:sok

Canım folik asit kullanman lazım, istersen eczaneye git; ama bence doktora da git; çünkü evlendin 1 sene oldu ya da olacak smear testi falan yaptırt :eek:

Bende kilo yapmamıştı canım:eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Canım folik asit kullanman lazım, istersen eczaneye git; ama bence doktora da git; çünkü evlendin 1 sene oldu ya da olacak smear testi falan yaptırt :eek:

Bende kilo yapmamıştı canım:eek:

haklısın canım da bizim burda kadın doğumcu yok kastamonuya gitmem lazım o yüzden test yapıp hamile olduğumu görünce giderim die düşündüm:ates:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
valla ya forumda aynı anda ne kadar kişi hamile kalırsa o kadar güzel olacak bıcır var şimdilik kesin isteyen sen ben fındık var ama onun da neti gidecek:((

Süper süper

Fındıkta gitmez umarım :ates:

haklısın canım da bizim burda kadın doğumcu yok kastamonuya gitmem lazım o yüzden test yapıp hamile olduğumu görünce giderim die düşündüm:ates:

Canıms en bilirsin; ama geçte kalma. :eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
yok fazla geç kalmıcam inşallah:))belki folik asit alabilirim bilmiyorum hamile kalır mıyım onu da bilmiyorum hemen olmaz gibi geliyo ama hevesliyim de

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Ben geldim, tüm kontrollerim tamam :hulya:

Sadece diş randevum kaldı, o da Cumartesi gününe inşallah :uc:

Bu arada bu folik asidi verdi doktorum kızlar. Folic Plus günde 3 tane zor olur diye, bunu verdi :panter:

Fiyatı 19,95 :eek:

Markası GNC, eczanelerde vardır :eek: İlknur sitesine girip bak, Kastamonu'da var mı diye kuzum :hhhhhh:

thumbnail.asp

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hımm tamam o zaman uygunmuş ben daha pahalıdır die düşünüyodum da ondan sordum:sok

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ama günde 3 tane alırım diyorsan, Folic Plus var, o da 8,50 mu neydi.:kahve:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
hımm tamam o zaman uygunmuş ben daha pahalıdır die düşünüyodum da ondan sordum:sok

Canımcım zaten günde 1 taneden içinde 100 tane var, 100 gün kullancan :eek: Bu da 3 aya geliyor zaten. Diğer ucuz olan içinde 90 tane var günde 3 tane alcan. Her türlü GNC daha ii :eek:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
yok be 3 tane alana kadar unuturum ben onu zaten çok öyle düzenli şekilde hap kullanamam hiç 1 tane olursa daha mantıklı

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
çok sağol canım eczaneye sormalı inşallah vardır telefonuma yazdım markasını bunu herkes kullanabilir yani bişey olmaz hamileler için dimi

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Evet canımcım, hamileler ve hamile kalmayı planlayanlar için. Bak Kastamınu'da buldum satan yer;

YENİ BİNİCİ ECZANESİ
AdresSırrıgür. NO:14 KASTAMONU İl/ilçeKastamonu / MERKEZ Telefon0366 212 63 00 Faks0366 212 63 00

İstersen ara sen, yollasınlar sana. Ya da aldırt birine :eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Özelliği de bunlar canım;

Hamilelik döneminde tüm temel besin maddelerinden yeterince ve düzenli olarak alınmalıdır. Çünkü anne karnındaki bebeğin sağlıklı gelişimi ve sağlıklı olarak doğması annenin dengeli ve yeterli beslenmesi ile mümkündür. Hamilelikte folik asit anne sağlığını korurken doğumsal rahatsızlıkların oluşma riskini azaltmaya yardımcı olabilir.Folik asit suda çözünen B grubu vitaminlerindendir. Kırmızı kan hücreleri oluşumu için gereklidir ve hamilelik döneminde ihtiyaç artmaktadır. Bebeğin bedensel sağlığı için destekleyicidir.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
valla ya forumda aynı anda ne kadar kişi hamile kalırsa o kadar güzel olacak bıcır var şimdilik kesin isteyen sen ben fındık var ama onun da neti gidecek:((

:dertli::dertli::dertli::dertli: Sorma İlknurum:dertli:

Süper süper

Fındıkta gitmez umarım :ates:

Canıms en bilirsin; ama geçte kalma. :eek:

Malesef Ariş garanti kasım sonu aralık başı bağlantı süremiz bitiyor gidiyorum,bir mucize olsa da kendimiz vınn alabilsek ne iyi olurdu:dertli:

Ama borçlar varken zor:dertli:

Bu arada bizim bebek çalışmaları askıda şu an kızlar,kızım için istiyoduk ama zaten seneye okula başlayacak,zor olur ikisiyle ilgilenmem gözümde büyüyo düşününce:dertli:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Özelliği de bunlar canım;

Hamilelik döneminde tüm temel besin maddelerinden yeterince ve düzenli olarak alınmalıdır. Çünkü anne karnındaki bebeğin sağlıklı gelişimi ve sağlıklı olarak doğması annenin dengeli ve yeterli beslenmesi ile mümkündür. Hamilelikte folik asit anne sağlığını korurken doğumsal rahatsızlıkların oluşma riskini azaltmaya yardımcı olabilir.Folik asit suda çözünen B grubu vitaminlerindendir. Kırmızı kan hücreleri oluşumu için gereklidir ve hamilelik döneminde ihtiyaç artmaktadır. Bebeğin bedensel sağlığı için destekleyicidir.

Ariş ben küçük tüpler halinde şurup gibi bişey içiyodum,erçi kansızlıkta vardı bende

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar