Arama sonuçlarınız

1. ilk_nur

Ben de anne oldum...

hepinize güzel dilekleriniz için teşekkürler:ask::ask::ask::ask::ask::ask:
  2. ilk_nur

Doğurdum

inşallah bi an önce bebeğini kucağına alıp eve gelirsin çok geçmiş olsun Allah acil şifa versin kimseyi o hastanelere düşürmesin :uzgun:
  3. ilk_nur

Hediye dediğin el emeği ister...

satın almayı tercih ederim ben:coffee:
  4. ilk_nur

Ben de anne oldum...

Kızlar Allah'a şükür 19 şubatta oğlumu kucağıma aldım..o kadar güzel bi duyguymuş ki Allah herkese nasip etsin inşallah...çok zor bi doğum geçirdim..normal doğum yaptım doğumda damar çatlamış çok zorlanmamdan dolayı ve kesik atılmasına rağmen yırtılma da oldu kanamam çok oldu doğumdan sonra...
  5. ilk_nur

"Pastalarımız Yarışıyor - 2" Oylaması başladı

hepsi harika hepsini yemek istiyorum
  6. ilk_nur

Çok yeni Kırmızı kına bebekleri magnetli

çok beyendim güzel bi anı olarak kalır
  7. ilk_nur

Sevmeye, Sevilmeye Herkesin ihtiyacı Vardır..! :)

çok tatlı benim de sevilmeye ihtiyacım var bu ara sevgiye ilgiye doymuyorum:huhuu:
  8. ilk_nur

Hamilelikte kaşıntı

kızlar bi kaç gündür göbeğim ve bacaklarım o kadar kaşınıyor ki kendime uysam her yanım kaşınmaktan yara olacak çok fenayım nemlendirici falan sürüyorum devamlı ama çok kısa kesiyor kaşıntıyı...ne yapabilirim fikri olan var mı yoksa uyuz mu oldum:deli:
  9. ilk_nur

2013 İkizlere neler getirecek?

2013’te İkizler değişimlere açık olmalı. Hizmet etmek hayatınızın önemli bir parçası haline gelebilir. Bu durumdan zevk alıp mutlu olmayı becerebilirseniz başarı kaçınılmaz olacak! Bu yıl, İkizler için mutluluğun formülünü bulma yılı...mutluluğun formülü bebek ve ona hizmet etmek demek ki
  10. ilk_nur

Hayatınızda iyiki yapmışım dediğiniz 3 şey nedir?

iyiki annemlerden uzak kalacağım biriyle evlenmemişim iyiki hamile kalmışım iyiki dükkanı açmışık:))
  11. ilk_nur

Çocuklarınıza nasıl hitap edersiniz?

ne güzel ya şimdiki çocuklar çok şanslı
  12. ilk_nur

Bebeklerle nasıl oyun oynanır?

bebeğim doğsa da oynasam ben de onunla:elif::savasciasli:
  13. ilk_nur

14. ilk_nur

15. ilk_nur

Son zamanlarda hiç vakit ayıramıyorum dediğiniz bi uğraşınız var mı?

Son zamanlarda hiç vakit ayıramıyorum dediğiniz bi uğraşınız var mı?
  16. ilk_nur

Oyunumu İstiyorum

oyun bence de çocuk gelişimi için herşeyden önemli ben de çocukken oyun oynamaya bayılırdım hayal gücüm çok genişti:yeniyıl:
  17. ilk_nur

Genis aile mi? Yoksa cekirdek aile mi?

kesinlikle çekirdek aile
  18. ilk_nur

Ilk kadin dogum doktoru randevunuza giderken ne hissettiniz?

ben de ilk bebeğim olmuyor diye gitmiştim bi sorun olmasından çok korkmuştum doktordan çekinmekte cabası insan gerçekten çok utanıyor
  19. ilk_nur

Kendimizi eleştirelim mii?

moralim bozuk olduğunda çok çekilmez oluyorum insanlara karşı yapmacık sevgi gösterileri yapamadığım için soğuk bi insan olduğumu söylerler sevmediğimi hemen belli ediyorum:sılakonda: