Ben de anne oldum...

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Kızlar Allah'a şükür 19 şubatta oğlumu kucağıma aldım..o kadar güzel bi duyguymuş ki Allah herkese nasip etsin inşallah...çok zor bi doğum geçirdim..normal doğum yaptım doğumda damar çatlamış çok zorlanmamdan dolayı ve kesik atılmasına rağmen yırtılma da oldu kanamam çok oldu doğumdan sonra dikişlerim oldu..sonra kanama durmayınca tekrar açıldı dikişler bakıldı ama kanama yine durmayınca karnımdan kestiler anca durdurdular kanım 3e kadar düştü kan kaybından gidiyodum hastanedekilerden kızılaydan filan kanlar alındı 26 ünite kan yedim serumlar iğneler..anlatılmaz bi durumdu...bi de benim doğuştan tek böbreğim varmış o ortaya çıktı doktorlar filan şok oldular o kadar kan verildi iyiki iflas etmedi dediler..yoğun bakımda kaldım hastanede 1 hafta kaldım sonra eve geldik ancak kendimi toplamaya başladım...doktorlar ebeler filan bünyen çok sağlammış yaşaman mucize dediler bana...Allah kimseye yaşatmasın inşallah..Herkese kolay doğum nasip etsin....

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Rabbim bebeğine sağlıklı güzel ömürler versin.

Nekadar zor bir doğum geçirmişsin.Rabbim yardım etmiş neyseki.Seni bebeğine bağışlamış.Ömür boyu unutamayacağın bir an olmuş senin için.Çok çok geçmiş olsun :ask:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.513
Allah analı babalı büyütsün ilk_nur bebeğini kucağına almana çok sevindim tebrik ederim bu kadar zorluk yaşamana da üzüldüm Allah seni ailene sevenlerine bağışlamış çok geçmiş olsun bundan sonra hep güzelliklerle karşılaşın inşallah

KCN800B.jpg

duyguuuu

Daimi Üye
Tepki
489
Kızlar Allah'a şükür 19 şubatta oğlumu kucağıma aldım..o kadar güzel bi duyguymuş ki Allah herkese nasip etsin inşallah...çok zor bi doğum geçirdim..normal doğum yaptım doğumda damar çatlamış çok zorlanmamdan dolayı ve kesik atılmasına rağmen yırtılma da oldu kanamam çok oldu doğumdan sonra dikişlerim oldu..sonra kanama durmayınca tekrar açıldı dikişler bakıldı ama kanama yine durmayınca karnımdan kestiler anca durdurdular kanım 3e kadar düştü kan kaybından gidiyodum hastanedekilerden kızılaydan filan kanlar alındı 26 ünite kan yedim serumlar iğneler..anlatılmaz bi durumdu...bi de benim doğuştan tek böbreğim varmış o ortaya çıktı doktorlar filan şok oldular o kadar kan verildi iyiki iflas etmedi dediler..yoğun bakımda kaldım hastanede 1 hafta kaldım sonra eve geldik ancak kendimi toplamaya başladım...doktorlar ebeler filan bünyen çok sağlammış yaşaman mucize dediler bana...Allah kimseye yaşatmasın inşallah..Herkese kolay doğum nasip etsin....

canım çok geçmiş olsun ne mutlu sonunda bebeğin olmuş sağlıklısın atlatmışsın. Bu dünya üzerinde çekilen her dert, en ufak bir baş ağrısı bile bir günahı alır götürürmüş.

Rabbim başka dert tasa vermesin Allah analı babalı büyümesini sağlasın bebeğimizin.

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ilknurcum çok geçmiş olsun canım ,Allah analı babalı büyütmeni nasip etsin bebeğini,zor bir doğum yaşamışsın ama çok şükür şimdi iyisiniz ,Allah korumuş seni canım

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Cok gecmis olsun canim.
Dogumun zor gecmis üzüldüm ama artik hersey geride kaldi.
Yavrun anali babali büyüsün insallah.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.626
İlknur'um çok zor geçmiş çok geçmiş olsun :hhhhhh:
Rabbim anneli babalı büyütsün bebiiişini :bebek:
Hayırlı evlat olur inşallahhhhh

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
En son konustugumuzda çıtırdın kız sen -ciko
Haydı analı babalı saglıkla pırıl pırıl bı gelecege büyüsün insallah :ask:
Çok sevındım vallahı bak kızz kedi yemini sana :kedim:
Anne olmak kolay değil ilknur ama sen bıraz sınırları zorlamıssın bacımmm.
Sana da saglıklı günler dılıyorumm

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Gözün aydın İlknur , ciddi tehlike atlatmışsın , nasıl böbrek konusu farkedilmemiş bugüne kadar inanamadım , keşke seni bu kadar zorlamak yerine , bebeği ve seni riske atmak yerine sezaryen düşünselermiş.
Neyse ki herşey yoluna girmiş tebrik ediyorum :hhhhhh:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hepinize güzel dilekleriniz için teşekkürler:ask::ask::ask::ask::ask::ask:

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
canım çok sevindim allah analı babalı büyütsün.
çok zor olmuş canım ama geride kaldı şimdi bebeğinle çok mutlu olman dileyle:ask:

denizplt

Daimi Üye
Tepki
423
Allah bebisini hayirlisi ile buyutmeyi nasip etsin.bende çok zor doğum yapan bir anneyim.allah büyük bizi ewladimiza ailimize bağışlibor

kuseyen

Daimi Üye
Tepki
2.715
canim benim iyyki kavustun yavruna cok sevindim.insallah bende saglicakla kavusurum oglusuma.tebrik ederrim canim

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Gözün aydin canim benim.
Allah anali babali büyütmeyi nasip etsin insallah
Pasanin adi ne canim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar