Zayıflatan Sebze Kürü

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cnm nette konu aynen boyleydı foto yktu ama ben yınede bı arastırıyım

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cabbage.jpg

lahana tahmınımce bu ucnku sarı yesıl arası dıyo tarıfte
maydanozda buyuk olanlar degıl ufak ufak yaprakları olan
maydanoz.jpg

burdakı kuuck yapraklarlılar varya yukarda solda onun gıbı

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
esse sağol ben bu ara limon.+elma +tarçın içiyorum. o bitsinde bende deneyeceğim. yaaa yağlarım eridi. göbek kaldı başaramadım göbeği eritmeyi.:kizdim::kizdim::kizdim:

canım limon elma tarçın içiyorum demişsin.o nasıl bi kür tarif edermisin.nasıl içiliyor.birde nekedar kilo verdin bununla.iyiyse bende denerim...

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
dun tum pazarı taradım erkendne gıttımkı en ıyısını secıyım dıye
lahana yı buldum aldım ne cok buyuk ne cok kucuk yesıl sarı arası yaprakları
ama maydanoz ısteıdıgm o ufaklardan bu hafta yoktu bend ene ufagı secmeye calıstım lımonda aldım yarın ıns baslıcam

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
vacgectım yarın yapmaktan sımdı haızlrıyorum kürü bakalım 21 gun nasıl bır sonuc :D

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
Sağlıklı Zayıflamak İçin Beyaz Lahana – Maydanoz – Limon Kürü

Kürleri uygulamadan önce dikkat edilmesi gereken konular:

1.Bu kür için kullanılacak malzemeler, iri yeşil sarımsı lahana, taze maydanoz ve taze sıkılmış limon suyudur.Asla sera lahanalarını (futbol topu büyüklüğünde ve beyaz olanları) kullanmayınız.Maydanozlar da küçük yapraklı ve taze olmalıdır.İri yapraklı olanlar amaca uygun değildir.
2.Bu kürü uygularken tokluk duygunuz da hızlı bir şekilde gelişmektedir.Maydanoz ve limon suyunun beyaz lahana ile kullanımı ruh sağlığını güçlendirir.Bunun önemi şudur; depresif durumda olanlar, sıkıntı ile çok fazla yemek yerler ve kilo alırlar.Onlar için mükemmel bir kürdür.
3.Kür tamamlandıktan sonra, abur cubur yememek şartıyla, verilen kiloların yeniden alınması söz konusu olmayacak ve uzun süre kilonuzu koruyabileceksiniz.
4.Oniki yaş altı çocukların herhangi bir kürü hekimlerine danışmadan uygulamaları kesinlikle önerilmez
5.Aksi belirtilmedikçe aynı anda birden fazla kür uygulanmamalıdır.Herhangi bir kürün uygulanma süresi tamamlanmadan başka bir bitki çayı (yeşil çay, papatya, ıhlamur, adaçayı,…gibi) içilmemelidir.
6.Tüm kürlerin çelik yada emaye kaplarda hazırlanması gerekmektedir.
bu yazıyıda gorunce ılk mesaja ekledım kafam karısıt ben yesıl cay ıcen brıyım 21 gun boyunca ıcmıcekmıym yanı

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
:D ayyyyyyy lahananın kokusu cok tuaf beya icmiştim bi ara 1 hafta boyu sabah aksam limonla ben denemiştim :) ama hiç hosuma gitmedi :hanimdil:

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
buugn 2ye bölüp içtim lahanayı atmayıp dometes rendesıyle harmanladım yedım :D

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
canım limon elma tarçın içiyorum demişsin.o nasıl bi kür tarif edermisin.nasıl içiliyor.birde nekedar kilo verdin bununla.iyiyse bende denerim...

tabiii tarif ederim.
2orta boy elma
2 limon
2 çubuk tarçın
4 top karabiber(çekilmemiş)
1litre suya elmaları,limonu doğrayıp katıyoruz.kabuklarını soymadan.karabiberi,tarçınıda ekleyip yaklaşık 10dk kaynatıp soğumaya bırakıyoruz. sürahiye doldurup ılık ılık ,aç karnına içiyoruz.3 kez.

valla kiloma yansımadı.ama yağlarım belirgin şekilde eridi.(sırtım falan baya sıkılaştı) . 25 gün içmiştim . 2 haftadır da bişey yapmıyordum.
bugün sebze kürüne başladım.

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
bunu ben aylarca ıctım bende ıse yaramamıstı sadece bol bol wc:D
ve lahana kurunde 2.günüm

su.ay

Daimi Üye
Tepki
1.545
benimde lahana kürü bugün ikinci günümdü. tadı beni rahatsız etmiyor bakalım inşallah iyi gider. ben 3 -4 ay önce içmiştim. ozaman 2 kilo falan vermiştim.hedefim 7 kilo .-hmm-hmm

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
2.haftam bitti 3 gun sorna 3. haftama baslıcam
bendekı osnuclar sızı etkıemesın cunku ben cok sıkılastım cok kg verdım
bırsam sen naptın bıttımı 3.haftan? sendekı sonuclar herkese ornek olur

Tepki
31
merhabalar
arkadaşlar zayıflamak amaçlı ne tür kür kullanıyorsunuz. ne yiyerek içerek zayıfladınız
tarif edermisiniz

Tepki
31
Sağlıklı Zayıflamak İçin Beyaz Lahana – Maydanoz – Limon Kürü

Kürleri uygulamadan önce dikkat edilmesi gereken konular:

1.Bu kür için kullanılacak malzemeler, iri yeşil sarımsı lahana, taze maydanoz ve taze sıkılmış limon suyudur.Asla sera lahanalarını (futbol topu büyüklüğünde ve beyaz olanları) kullanmayınız.Maydanozlar da küçük yapraklı ve taze olmalıdır.İri yapraklı olanlar amaca uygun değildir.
2.Bu kürü uygularken tokluk duygunuz da hızlı bir şekilde gelişmektedir.Maydanoz ve limon suyunun beyaz lahana ile kullanımı ruh sağlığını güçlendirir.Bunun önemi şudur; depresif durumda olanlar, sıkıntı ile çok fazla yemek yerler ve kilo alırlar.Onlar için mükemmel bir kürdür.
3.Kür tamamlandıktan sonra, abur cubur yememek şartıyla, verilen kiloların yeniden alınması söz konusu olmayacak ve uzun süre kilonuzu koruyabileceksiniz.
4.Oniki yaş altı çocukların herhangi bir kürü hekimlerine danışmadan uygulamaları kesinlikle önerilmez
5.Aksi belirtilmedikçe aynı anda birden fazla kür uygulanmamalıdır.Herhangi bir kürün uygulanma süresi tamamlanmadan başka bir bitki çayı (yeşil çay, papatya, ıhlamur, adaçayı,…gibi) içilmemelidir.
6.Tüm kürlerin çelik yada emaye kaplarda hazırlanması gerekmektedir.
bu yazıyıda gorunce ılk mesaja ekledım kafam karısıt ben yesıl cay ıcen brıyım 21 gun boyunca ıcmıcekmıym yanı

canımcım tam anlayamadım. zayıflamak için maydanoz lahana ve limon karışımı mı içiyorsun? gerçekten zayıflatıyormu. nasıl hazırlayacaz.
daha önce lahana çorbası denedim ama içemedim kokusu ve tadı çok kötüydü.
bu yazdığın lahana çorbasından farklı birşeymi

OP
Es_se

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
cnm bu lahana kurunde uygulanması gereken maddler ılk safyadakı mesajımda lahana kuru nasıl hazırlanıyo aynen yazıyo cnm

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar