Zayıflama Yarışması/ 2.TAKIM

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Bizimkini babasi istedi
Daha 2 aylik cnm ama huysuz :) dun kollarim koptu
Bugunde gelecek :aglyrmngaa:
abla çabuk pes ettirdi erkek bebek zor valla

Valla ninnide bosuna dememisler uyusunda buyusun diye :p normal bir spor degil ki yaptigi kondisyon saglam firsat var ama degerlendirmiyor benim o kadar spor yapma firsatim olsa ohooo simdiye hedefe ulasmistim :acpsnr:
Kas oranı yüksektir yoksa 110 kgda 85 90 gibi duruyor spora borçlu ama işte dur diyemiyor
Bgmce ne güzelde demiş asıl senin ne işin var bizde :koptum: o değilde şimdide ilk sizin gruba girmişim hemen kaçıp geldim buraya

hahahaha

Ben anlamadım ki giriyim bi vakıyım dedim kaptan sonra tolumu buldum geldim buarakara. İyi firmiş bu arada boynuma su takmak :koptum:

Vavvvv ne güzel bi menü olmuşş bu tebrik eserim canm
Okulda olur ya boynuna takar anneler bide kaybolmasın diye etiket yaparlar öyle yapcam sana
Ben geldim

Hastaneden geldim, Öğle yemeğimi yedim, yorgunluk kahvemi içiyorum şimdi

Siz napıyorsun
Anam seni biran önce evercem ben yine doktorlardaymis kız teyzelere gitme genç doktoelara görün :huri:
Kızlar dısarı cıktım arkadaslarımla bulusmaya ölcem uykuda. Yolda yürürken bile uyukluyorum neyim düştü acaba bem son 1 haftadır böyleyim geçen halk kütüphanesinde uyuyakalmıskm hor hor
Demirin mi düştü yoksa
Astım kontrolüm vardı, ilaçlar etki etmeyince bir göreyim dedi doktor teyze. Baştan bir sürü tetkik verdim, yine bir sürü ilaç , bakalım pazartesi çıkacakmış sonuçlarım.

Afiyet olsun tatlım, iyi hatırlattın ben günlerdir meyve yemiyorum bugün ben de yiyeyim portakal bugün :):)
:kalp:
Tabikide kar ediyorum zararin neresinden donersen kardir bi kere 3 gun kendimi tuttum o luppoyu yememek icin bu bile benim icin bir kardir 1 lokma 1 lokmadir.ayrica patatesi ekmek arasi hicbir zaman yemedim:haha:canimciklarimmmm madem oyle ben diyet yapmadan bu kadar spor yapiyorsam siz diyet yaptiginiz halde neden spor yapamiyosunuz :öp:
Valla benimde diyetim budur 18 kiloyu hem spor yaparak hemde kacamaklarla verdim kendimi taniyorum birseyden mahrum kalinca o bana daha cezbedici geliyor strese giriyorum buda bana kilo olarak donuyo ki cogunlukla herkeste bu durum boyle neyse hadi siz beni gecinde gorelim 1800 küsürdüm bu hafta 2.yle aramda 800 puan vardi hadi hodri meydan fistigim yiyorsamda sporumuda ihmal etmiyorum 1.5 kilo verdim bu hafta ideal degil midir sizce??haha:kaalp:
Kız İrem senin kas Oranın yüksek onda hem fikiriz bende de öyle diyetisyen sporcumuzun diye soruyor ama işte durum boğazı tutmakta daha sıki görünüyorsun evet ama yinede siskoyuz daha çocuk vs yok ohoo yol uzun bu bebekler varya 2 yaşına kadar spor bile yaptırmoyor gece yarısı yaptığımi bilirim sessiz sessiz uykusuzluk ayrı dert ahh ahhh altın çağların oyalanma bitir bu işi
Selam kızlar dişçide beklerken geleyim dedim
Dün öyle yorgundumki menü bilem yazmadım akşam
Menülere beni etiketleyin sporları hesaplayım cuma günü sonuçları paylaşırım
Geçmiş olsun bugün ne yaptılar dişe
Dünki menü
Sabah 9-10 arası
2 yumurta
Marul 1 dl ekmek
Akşam 17
Burda koptum kendimden geçtim
Spor sonrası büyük hata
1 dl sütlü tatlı
1 dl ekmek üstüne nutella
:(
Akşam 18
1 kase yürek salata
Spor 1 saat cardio plates
Su 2 litre
Ooo Yasemin hanım hedefini gördün mü ona göre yani
Hadi tatlıyı yedin nutella ne ya
Neyse olan oldu önümüze bakalım ama spor sonrası aşırı karbon hemen depo ediliyor :kavga:
Ben menü yazıp kötü örnek olmayım:haha:bu aralar dengeleyip sabit kalmaya çalışıyorum. Biraz kendimi toparlayıp tekrar kilo vermeye başlıcam.:zipla:
Bizim menülerde pek iyi değildi ama hanimis
Ben kaçırmışım neler oldu kızlar takımlar mi kuruldu? Ben hangi takımdayım? Aldınız mı beni

Ben bugün 5 km yürüdüm dağ gezisi yaptık tam 3.5 saat sürdü. Çok zorlandım. Bana bunun puanını mutlaka yazın
Zaten zorlu yürüyüş yüksek tempo sayılıyor abla sen benimsin çıtır çıtır yiyeceğim seni kader kurada bana düştün :krizz:
Öyle ortalardan kaybolmak yok bak :öp:menüleri görelim :hopp:
Kizim ne uyudu bugun ya disari cikacam ya uyuyasi geldi. Az once optum gozlerini acti bakti bakti geri uyudu. Bu gidisle benim yuruyus isi yalan olacak
Haha gözüne bakarsan uyanmaz
Kahve yap kneidne kesin uyanır keyfi yapıyor kalkiyim der :krizz:
Hayir boyle devam etmeyecm sorumluluklarim cogaldi artik listedeyim :koptum:haklisin canimm hamile oldugun andandan itibaren hayatinin merkezinde bebegin olmus oluyo siz tabiki firsat bulup yapamayabilirsiniz bahar oyle yazdigi icin yazmistim bide suan kimde kac yaslarinda kac tane cocuk var kim emziriyo bilemiyorum;) kacamaklarim var ama hergun mu var ve asiriya kacan sekilde mi siz hic yapmiyor musunuz canim ben biraz alingan bi insanim yazdiklariniza bazen gulup geciyorum bazende hirslaniyorum iyi geliyo boyle konusmaniza cok tepki verdim galiba kimseyide uzmek istemem :( suan bide annemin gerginligide var uzerimde gercekten algilama sorunu yasiyo dilimde tuy bitti basimda agri var bir insanla ilgilenmek bir seyi ogretmek gercekten cok zormuss bu arada kalp kirici bi lafim olduysa affolaa kizlarrr hepinizi ayri ayri seviyorumm :kalp::kalp::kalp::kedim::kedim::kedim::tatlim::tatlim:
bizde seni seviyoruz +18 irem :krizz:

NaRTaneSi

~İlk'122.5|Bş'109.6|Gn'107.3|Hd'85~
Tepki
2.112
Kas oranı yüksektir yoksa 110 kgda 85 90 gibi duruyor spora borçlu ama işte dur diyemiyor

Kız İrem senin kas Oranın yüksek onda hem fikiriz bende de öyle diyetisyen sporcumuzun diye soruyor ama işte durum boğazı tutmakta daha sıki görünüyorsun evet ama yinede siskoyuz daha çocuk vs yok ohoo yol uzun bu bebekler varya 2 yaşına kadar spor bile yaptırmoyor gece yarısı yaptığımi bilirim sessiz sessiz uykusuzluk ayrı dert ahh ahhh altın çağların oyalanma bitir bu işi
Aynen oyle valla aslinda daha cocuk olmadan stresi sariyo beni esim onumuzdeki ay diye diye beynimi yedi ne kadar hevesliymis insallah dunyaya gelincede bu hevesi devam eder incitmeden nasil anlatabilirim daha ev yok bark yok ben zor dayaniyorum ev ev ustune hic olmuyo gercekten iyi tamam rahatim ama sevdigim yanimda yok kendime ait bir ev degil ister istemez aksam rahat edemiyosun gunduz hadi neyse ama yuzune evin mi var araban mi ne bu acele bi duzen kuramadin hala diyemiyorum cunku erkektir zoruna gider bekliyorum beklerkende ne kadar kilo veririsem o kadar iyi dogru soyluyosun boyum kisa olsa napardim sukurler olsun boydan kurtariyorum bende 40 kilo kadar yag gorunuyodu bunlarin hemen hemen hepsi bacaciklarimdaaaa 16 onda 16 da otekinde desek :eek:ohooo ben nerelere gideemm bacilaaar eyvah eyvahhh:krktm::krktm::agla:

Ponibon

☆Başlgç:80.3☆Güncel:79.3☆Aslaa Vazgeçme☆
Tepki
938
Selamm kızlarr eve yeni geldim bi geçmişe bakayım. Bugün gece yarısı uyandım gastritim var midemn ağrısı sırtıma belime vurdu uyuyamadım kıvrandım resmen sıcak su torbası rahatlattı biraz sonra acile gittim serum rahatlatıyo her defasında. Sonra eve geldim eşim çıktı uyuyakalmışım kızım uyanınca kahvaltı ettik kızımla banyo filan yaptırdım derken arkadaşa davetliydik oraya gittik öğlen sonra ordan çıkınca çocuk mağazasına uğradım kızıma kıyafet aldım çok çabuk büyüyolar ya 1 metre olmuş tam :ninni: bu arada midem geçmedi zaten bi kaç gün sürer bu yüzden pek bişey yiyemedim :haha:
Sabah tartıldım serumdn sonra 80 geldim serm 200 mllikti onu çıkarırsam 79.8hanimis

Ponibon

Tepki
938
@KöyünDelisi dişim hala ara ara ağrıyorda eskisi gibi zonklama yok beni asıl zorlayan oglus sütten kesiyorum malum çok zorlanıyoruz

Ya ne biliyim ne yazacağımı bilmiyorum yani bı aliklik var bende bazen iki lafı bir araya getiremiyorim yanlış bişi yazmayayım diye menülere yorum yapmıyorum ama bakalım yazmayı denicem
Sütten mi kesiyosn oğlanı. Dün veli toplantısında öğrendim öğrencimn biri hala annesini emiyormuş bm şok çocuk 6 yaşında

Ponibon

Tepki
938
150 kilo yazıyor canım. Ama ben sürerken değil 70 kiloluk kızım sürerken ses çıkarmaya başladı;).
Alırken kullanıcı yorumlarına da çok bakmıştım, herkes çok memnundu. Hayırlısı bakalım bi yolu bulunur elbet.

Şakın vermeye kalkma bu saatten sonra, ben yapmıştım o hatayı. Kızım iki gün ateşler içinde yanmıştı. Dr iki günden fazla memede süt kalınca kesilir onu verdiğin için ateşleniyor diyince dank etti.
Yağladın mı canım

OP
Hiç

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Selamm kızlarr eve yeni geldim bi geçmişe bakayım. Bugün gece yarısı uyandım gastritim var midemn ağrısı sırtıma belime vurdu uyuyamadım kıvrandım resmen sıcak su torbası rahatlattı biraz sonra acile gittim serum rahatlatıyo her defasında. Sonra eve geldim eşim çıktı uyuyakalmışım kızım uyanınca kahvaltı ettik kızımla banyo filan yaptırdım derken arkadaşa davetliydik oraya gittik öğlen sonra ordan çıkınca çocuk mağazasına uğradım kızıma kıyafet aldım çok çabuk büyüyolar ya 1 metre olmuş tam :ninni: bu arada midem geçmedi zaten bi kaç gün sürer bu yüzden pek bişey yiyemedim :haha:
Sabah tartıldım serumdn sonra 80 geldim serm 200 mllikti onu çıkarırsam 79.8hanimis
bence daha eksisindir serim sisiriyor Poni kız zaten hasta ne diye banyo yapıp kicardin Sivas soğuk :sopa:

Sütten mi kesiyosn oğlanı. Dün veli toplantısında öğrendim öğrencimn biri hala annesini emiyormuş bm şok çocuk 6 yaşında
ohaaa yuhhh hostttt diyesim geldi yahu dinende saçma o nasıl durumdur öyle hey yarabbim

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Benim erkek kuzenimde oyleymis okula basliyana kadar emmis ama 3 yasindan fazla emdiginde yarari olmuyomus oyle duymustum en ideali 2 ye geldiginde kesmek ben 2 bucugu gecerken birakmisim :haha: kucukkende karnim doymazmisss demekki haha

Bgmce

Baş 94,4 kg Gncl:75.8 kg Hdf:65 kg
Tepki
1.412
Hayir boyle devam etmeyecm sorumluluklarim cogaldi artik listedeyim :koptum:haklisin canimm hamile oldugun andandan itibaren hayatinin merkezinde bebegin olmus oluyo siz tabiki firsat bulup yapamayabilirsiniz bahar oyle yazdigi icin yazmistim bide suan kimde kac yaslarinda kac tane cocuk var kim emziriyo bilemiyorum;) kacamaklarim var ama hergun mu var ve asiriya kacan sekilde mi siz hic yapmiyor musunuz canim ben biraz alingan bi insanim yazdiklariniza bazen gulup geciyorum bazende hirslaniyorum iyi geliyo boyle konusmaniza cok tepki verdim galiba kimseyide uzmek istemem :( suan bide annemin gerginligide var uzerimde gercekten algilama sorunu yasiyo dilimde tuy bitti basimda agri var bir insanla ilgilenmek bir seyi ogretmek gercekten cok zormuss bu arada kalp kirici bi lafim olduysa affolaa kizlarrr hepinizi ayri ayri seviyorumm :kalp::kalp::kalp::kedim::kedim::kedim::tatlim::tatlim:
kuzum hepimiz az cok kacamak yapiyoruz bu hafta nasil arti gordum sanki ama bunu min tutmak gerekiyor. Burda hepimiz ayni seyleri yasiyoruz cogumuzda ayni yeme aliskanligina sahip oldugu icin burada bu durumda. Bende kirici olmak icin yazmadim hepinizin bendeki yeri ayri :lili: annen icinde bir soz vardir bana bir harf ogretenin kirk yil kolesi olurum diye sabret guzelim sen gercekten cok guzel bir seye baslamissin senin yaptigin kadar belkide kendi kizlari yapmamistir kv ne o yuzden helal olsun sana :cicek:

Ponibon

Tepki
938
Tabikide kar ediyorum zararin neresinden donersen kardir bi kere 3 gun kendimi tuttum o luppoyu yememek icin bu bile benim icin bir kardir 1 lokma 1 lokmadir.ayrica patatesi ekmek arasi hicbir zaman yemedim:haha:canimciklarimmmm madem oyle ben diyet yapmadan bu kadar spor yapiyorsam siz diyet yaptiginiz halde neden spor yapamiyosunuz :öp:
Valla benimde diyetim budur 18 kiloyu hem spor yaparak hemde kacamaklarla verdim kendimi taniyorum birseyden mahrum kalinca o bana daha cezbedici geliyor strese giriyorum buda bana kilo olarak donuyo ki cogunlukla herkeste bu durum boyle neyse hadi siz beni gecinde gorelim 1800 küsürdüm bu hafta 2.yle aramda 800 puan vardi hadi hodri meydan fistigim yiyorsamda sporumuda ihmal etmiyorum 1.5 kilo verdim bu hafta ideal degil midir sizce??haha:kaalp:
Haha kapak olmuş :):harika:
Canım artıda olmada nasıl verirsn ver bi ara bnde luppoya dadanmıştm yumuşak yumşak ama eve almamak en iyisi bence

Ponibon

Tepki
938
Ben bugün 5 km yürüdüm dağ gezisi yaptık tam 3.5 saat sürdü. Çok zorlandım. Bana bunun puanını mutlaka yazın
Süper ya oraların dağları çok güzrl burası çok soğuk ya kar var dağlarda hala. Çocukluğm aydındA geçti. Ne kadar sosyalsin maşaallah her hafta bi aktiviten var bu arada bizim takımdasın

NaRTaneSi

Tepki
2.112
kuzum hepimiz az cok kacamak yapiyoruz bu hafta nasil arti gordum sanki ama bunu min tutmak gerekiyor. Burda hepimiz ayni seyleri yasiyoruz cogumuzda ayni yeme aliskanligina sahip oldugu icin burada bu durumda. Bende kirici olmak icin yazmadim hepinizin bendeki yeri ayri :lili: annen icinde bir soz vardir bana bir harf ogretenin kirk yil kolesi olurum diye sabret guzelim sen gercekten cok guzel bir seye baslamissin senin yaptigin kadar belkide kendi kizlari yapmamistir kv ne o yuzden helal olsun sana :cicek:
Sagolasin canim kendi kizi annesini kaynanasinin gel gitcisi yapti ne ogretmeye calismasi dusuncesiz insan iste annsini cocuklarina bakmak zorunda saniyo neyse sinirlerim bozuluyo kizindan bahsedince:sopa: insallah sonuda gelecek cunku bende istiyorum ogrenmesini hocasiylq birlikte hareket ediyoruz oda evde benim neler yapabilecegimi anlatti tombala yap konusurken cumleleri bastirarak konus vb ben ogretmeye calisirken dil dokerken kbabam ve kaynim dalga gecip gülüyolar cok zoruma gidiyo icerden kahkaha atiyolar dusuncesizler bu zamana kadar hic akillarina gelmemis ogretmek kafasi almaz diyerekten onemsememisler bari kostek olmasalar cok iyi olacak lal kelimesini diyemiyo dili donmuyor ama ogrendin dilin acilacak diye guvendiriyorum kartlar yaptim ben bi ise basladiysam sonu kesinlikle gelmeli bide bana karisilmamali bunlar ggidp gidip laf atiyolar kadinin guvenini kiriyolar ya. lan biseyi okuyamiyon mu lila o lila diyip guluyolar ya halbuki kadin ne guzel tam birlestirecekti boyle yaptiklarinda sinirleniyorum emeklerim bosa gidiyo ama anneme diyorum bak sana guluyolar sunlarin agzini payini verelim bu harfleri zaten konusurken kullaniyosun bak sadece cumlelerin arasinda bulmak kaliyo sana dedim oda evet kizim dogru diyosun bende cok istiyorum ogrenecem diyo allahtan kendine guveni var da biri bisey dediginde pes etmiyo bide takma disleri oldugu icin tam sesi cikartamiyo o coo zorluyo ama ogrenecek allahin izniyle :hopp:

Ponibon

Tepki
938
bence daha eksisindir serim sisiriyor Poni kız zaten hasta ne diye banyo yapıp kicardin Sivas soğuk :sopa:

ohaaa yuhhh hostttt diyesim geldi yahu dinende saçma o nasıl durumdur öyle hey yarabbim
Terliyo ya kokmuştu artk kızım :)
Bnde ilk ke z bi öğrencmde böyle bişy duydm ya şok oldu kadın bnm şaşırmama gülüyo sanki çok normalde :teyzos:

NaRTaneSi

Tepki
2.112
Haha kapak olmuş :):harika:
Canım artıda olmada nasıl verirsn ver bi ara bnde luppoya dadanmıştm yumuşak yumşak ama eve almamak en iyisi bence
Ben zaten markete girdigimde bakip kendimi yemis sayip geciyorum ev benim olmadigi icin poset poset abur cuburlar geliyo kaynim zikim yiyesice sapirdata sapirdata yiyo canimin cekmesini gec oyle bi yiyisi varki beni sinir ediyo cahil insan.8 de geliyo yedigi ya sucuklu yumurta ya tost yada tavuk doner falan kokuyo ister istemez canim cekiyo evde bununla sinaniyorum ya gercekten zor oluyo allahtan cubuk krakeri terkettim hahahah cok mutluyum digerleride terkedilecek :hopp:

Ponibon

Tepki
938
Sagolasin canim kendi kizi annesini kaynanasinin gel gitcisi yapti ne ogretmeye calismasi dusuncesiz insan iste annsini cocuklarina bakmak zorunda saniyo neyse sinirlerim bozuluyo kizindan bahsedince:sopa: insallah sonuda gelecek cunku bende istiyorum ogrenmesini hocasiylq birlikte hareket ediyoruz oda evde benim neler yapabilecegimi anlatti tombala yap konusurken cumleleri bastirarak konus vb ben ogretmeye calisirken dil dokerken kbabam ve kaynim dalga gecip gülüyolar cok zoruma gidiyo icerden kahkaha atiyolar dusuncesizler bu zamana kadar hic akillarina gelmemis ogretmek kafasi almaz diyerekten onemsememisler bari kostek olmasalar cok iyi olacak lal kelimesini diyemiyo dili donmuyor ama ogrendin dilin acilacak diye guvendiriyorum kartlar yaptim ben bi ise basladiysam sonu kesinlikle gelmeli bide bana karisilmamali bunlar ggidp gidip laf atiyolar kadinin guvenini kiriyolar ya. lan biseyi okuyamiyon mu lila o lila diyip guluyolar ya halbuki kadin ne guzel tam birlestirecekti boyle yaptiklarinda sinirleniyorum emeklerim bosa gidiyo ama anneme diyorum bak sana guluyolar sunlarin agzini payini verelim bu harfleri zaten konusurken kullaniyosun bak sadece cumlelerin arasinda bulmak kaliyo sana dedim oda evet kizim dogru diyosun bende cok istiyorum ogrenecem diyo allahtan kendine guveni var da biri bisey dediginde pes etmiyo bide takma disleri oldugu icin tam sesi cikartamiyo o coo zorluyo ama ogrenecek allahin izniyle :hopp:
Sizin evdeki erkeklere ayı dicem ama hayvancağıza hakaret olacak :ckskc:
Kaynanan iyi biri anladığm kadaryla yanında durman çok güzel :hopp:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar