yine facebook!!!

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
ben yıllar önceki lise arkadaşlarımı buldum sayesinde iptal etmiyorum ,ama önlemimi alıyorum .bir ara oyunlarını oynuyordum famville gibi aaa bir baktım ikide bir email adresimi istiyor vermedim tabi sonra da oyunları engelledim ,etkinlik davetlerinede erişim izni vermiyorum:D

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
iyi hoşta sadece tanıdığın kişileri eklersen sorun olmaz benim sadece arkadaşlarım ekli bi problem yok arada msj ya ad arkadaşlık isteği geliyo tamam ama sık değil siliyorum gidiyo insanın kendi elinde olan bişey bence

sana katılıyorum çok sık girmesemde benimde var hesabım ve sadece ailem arkadaşlarım var yabancı kimse yok listemde ve ayarlarım gizli kimsede rahatsız etmiyor

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
cnm bı baska konuda sana faceden bırı evlı olmana ragmen asılmamısmıydı?
bende evlı ınsanalrın face kullanmasına cok karsııym
netten ıs yapanalr ayrı ama normal sade vatandasın facede olması
benım ıcn chattan farkı yok
tabıkı genelleme yapmıyorum sadece arkadasları ıcn kullanan var faceyı
ama cogunluk derdı baska:kizdim: faceye uye degılım anlamıyorum maıl adresıme bır suru davet:kizdim:

tamam sildim şikayet et butonuna tıkladım bi daha bişey yapamadı benim demek istediğim böyle densizler yüzünden siteyi kötülemeye gerek yok sonuçta yine benim elimde ekleseydim onu konuşşaydım eşimi aldatmış olurdum ama eklemediğim için bişey olmadı anlatabildim mi

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benim facedeki tek amacım uzak olan arkadaşlarımın resimlerine filan bakmak bi de oyunlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar