Yeni Dünyam Kuaför Salonum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hayırlı Uğurlu olsun işallah.Bolkazançlar getirsin:sirin:
Ayser ablam çok teşekkür ederim.
Beğenmeniz beni nasıl mutlu etti anlatamam.:eek:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Küllema dehale aleyha zekeriyyal mihrabe vecede indeha rizgan kale ya meryemü enna

leki haza galet hüve min indillah innallahe yer zügu meyye saü bigayri hisab ve ezzine finnasi bilhacci

yetüke ricalen ve ala külli zamirin yetine min külli feccin amig Allahümme kema ye`tilhacce ila

beytillahi harami ve yezdehimu fihil gavme kema tezdehimunnasü alel hacci libeytikelharami eclibü

ricalü vennisae indi libeyi vessirei biiznike min külli feccin amig. inneke ala külli seyin kadir

Allahu la ilahe illahü leyermeanneke ila yevmil kiyameti la raybe fihi ve nu fiha fissuri zalike yevmülveid vecaet külli nefsin meaha saigun ve sehid ve busira lisüleymane cünüdühü minelcinni

velinsi fehumyu zeune. Allahümme ene abdüke vebnü abdike eselüke ve etezarau ileyke en

tecmea ibadeke aleyye ve teclibhüm min biladike ve tahsirhüm ileyna hatta testerü bizaati ve yebiu

bilme kasibi inneke ala külli seyin kadir.Sübhanellezi esra bi abdihi leylem minel mescidil harami

ilel mescidil aksal lezi barekna havlehü linüriyehü min ayatina innehü hüvessemiul basir.Rabbana inni

eskentün min zürriyeti bi vadin gayrizi zerin inde beytikel muharrami rabbena liyükimussalate fecal

efideten minennasi tehvi ileyhim verzukhüm minessemerati leullehüm yeskürun.Allahümme esra biabdike ragbeten ila mekani ve ragbeten muameleti vesessirhüm ileyye ve barik fi ticareti eynema

tekünü ye`ti bikümüllahü cemian innallahe ala külli seyin kadir.levenzelna hazel kurane ala cebilillera

eytehü hasian mütesaddiammin hasyetillah vetilkel emsalü nazribuha linnasi leallehüm yetefekkerun

Hüvallahüllezi lailahe illahu hu alimül gaybi vesse hadeti hüverrahmanürrahim. Hüvallahüllezi lailahe

illahü elmelikül kuddüsüs selamül mü`minül müheyminül azizül cebbarül mütekebbir.Sübhanallahi

amma yüsrikün Hüvallahülhalikül bariül musavvirul lehül esmaül hüsna yüsebbihü lehü mafissemavati

velarzi vehüvel azizül hakim.Innema emruhü iza erade seyen eyyugule lehukün feyeküm Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli seyivve ileyhi türceun

Canım benim Kuaför salonuna BEREKET DUASIYLA girmek istedim bitanem Rabbim utandırmasınhayırlı ve bol kazançlar nasib eylesin canım

Bu duayı her ayın ilk perşembesi veya 2. perşembesi gündüz 41 kere okuyucakmışsın canım.Okumadan önce temiz bir kağıda yazıp öyle oku.Okuduktan sonra kuaför salonuna kapı girişine as canım
birde duanın içine 7 karınca yuvasından
toprak topla duanın içine koy Rabbim dularını kabul etsin bereketli bol kazanç nasib eylesin bitanem
Sılam binlerce kez razı olsun senden bebğim:eek:
Çok teşekkür ederim bu duayı muhakkak yapacağım,emin olabilirsin birtanem.
Temenni ve duaların içinde ayrıca Allah razı olsun canım arkadaşım benim

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hayırlı müşteriler ve bol kazançlar inşallah ,çok iç açıcı bir yer hayırlı uğurlu olsun .hediyemi umarım beğenirsin canım
resim
Hediyeni beğenmezmiyim birtanem.
Hemen kapımın girişine asıyorum bakkk..
Düşünceli arkidişim benim
hayırlı uğurlu olsun şahmerancım allah hayırlı bol kazançlar nasip etsin canım-kop-kop-kop
Şila ablam Allah razı olsun,çok teşekkür ederim.
Yolunuz bu tarafa düşerse muhakkak bekliyorum lütfen:eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hayirli ugurlu olsun canim, Rabbim bol kazanclar versin insallah.
Yorulmussunuz ama emeginize degmis, misler gibi olmus valla. -alkis
Sadişim çok teşekkür ederim.
Beğenmenize çok sevindim.
Türkiye'ye geldiğinde muhakakka beklerim birtanem.
salon çok hoş canım.hayırlı ve bereketli kazançlar nasib etsin rabbim.böyle hoş ve sıcak bir ortamda çalışmak eminim çok güzel olur.allah nazarlardan saklasın ve hep yardımcın olsun inşallah...
Güzel olmazmı canımın içi,inan ne umutlar bağlayarak başladım bu işe anlatamam.
Rabbim utandırmaz inşallah
ALLAH utandirmasin insallah
bol kazancli islerin olsun canim,,,,,,
Elis'im çok tşk edrim canım arkadaşım benim:teselli:
Allah bu güzel dualarınızı karşılıksız çıkartmasın inşallah

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hayırlı olsun canım :)
bol kazançlar:sirin:
Amin birtanem,çok teşekkür ederim:eek:
cnm hayırlı mübarek osun hayırlı helal kazançlar dilek ve dualarımla.
ayrıca insanları etkileyen orda oturmalarını sağlıyacak rahatlatıcı renklere boyarsın ilerde salonunu bak o zaman nasılda çoğalacak müşterilerinnnnnn
Kırmızı ve beyaz şu anlık ileride renk konusunda sizin düşüncelerinizi alırım neden olmasın.
Çok tşk ederim:eek:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hayırlı uğurlu olsun canım.
güzelmiş salonun.
bol kazançlar dilerim.
çikoya katılıyorum adersi ver yakınsak toplanıp sana gelelim artık:):kokos::zuzu:
Bilgin canım arkadaşım ne demek birtanem,her zaman beklerim.
Pendik Kurtköy deyim ben özeldende açık adresi verebilirim,hem ziyaret hem ticaretneden olmasın :lilav:
Hayırlı olsun canım çok güzelmiş salon
yakın olsaydın gelirdim walla :D
Her zaman beklerim Bıcırım,yolun düşerse bu taraflara muhakkak bekliyorum:elis:
şahım hayırlı uğurlu olsun :panter: ...Allah bol kazançlar versin ...herşey çok şık ve güzel görünüyo...oralarda olsaydım uğrar çiçeğimi bırakırdım :evet:...bunla idare et artıkın....
1fzpu9.jpg
İdare etmek ne demek bunlara bayıldım birtanem,bu güzel çiekleri hemen baş köşeme koyuyor en kısa zamanda senide bekliyorum:zuzu:
canim cok begendim yaaa süpermis:huhuu:
özellikle hani kücük müsteriler icin hazirlanan bölüme bayildim:sila:
keske yakin olcak ilk müsterilerinden olurdum mutlaka cekerdin artik nazimi:zuzu:
Rabbim bol kazanclar nasip etsin utandirmasin allahim
Nazını çekerdim elbet ne demek bebğim.
Sen gel ben seni o koltuğa oturtup saçlarını boyar fönlerim canım benim:gul:
Amin birtanem çok teşekkür ederim:huhuu:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bayıldım çok güzel bi salon yana yakışırrrrr:panter: Allah hayırlı müşteriler versin inşallah dolup dolup taşşın
Amin benim canım arkidişim amin.
İlk müşterilerim sizler olsanız inanın uğurlu daha da uğurlu gelirdiniz bana yaaa:1:
Şöylm em siftah atın bakem tam salonun ortasına doğru:D

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Canım benim Dualarla bol kazançlarla inşallah işletirsin kuaför salonunu:panter:

ah ben İstanbulda olucakdın adresi hemen öğrenip bugün gelirdim yanına daha öncede yazdım ya sorunlu benim saçlar diye senin ellerin değerse mutlaka güzel olurdu eminim canım benim:huhuu::huhuu:

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
gelirim şahım gelirim :panter:...ayda bir İzmir'den İstanbul'a kuaföre gelirim :hihi:...artık kıl,tüy,saç,sakal,boya,badana Allah ne verdiyse yaptırırım...:1::sila:eh kocada der ''gelmene gerek yok orda kal...'' -kizgin beni çırak olarak da alırsın...dimi....:deli:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar