Yeni Dünyam Kuaför Salonum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
bereketduasi.jpg

Bereket Duası'nı da duvara asalım , hayırlı uğurlu olsun , yeni başlangıcın diğer başlangıçlarından çok güzel olsun.

Bak bu çok iyi oldu canım,Rabbim dualarımızı kabul etsin,bereketli olsun inşallah.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
canım iş yerin hayırlı uğurlu bol kazanç getirsin inşallah
süper bir yer ben çok beğendim
umarım kısa sürede çok iş yaparsın allah utandırmasın.:panter:

Çok teşekkür ederim canım benim.
Dilek ve temennilerin için Allah razı olsun.
Amin birtanem,beğenmeniz beni inanın çok mutlu ediyr.

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM

Küllema dehale aleyha zekeriyyal mihrabe vecede indeha rizgan kale ya meryemü enna

leki haza galet hüve min indillah innallahe yer zügu meyye saü bigayri hisab ve ezzine finnasi bilhacci

yetüke ricalen ve ala külli zamirin yetine min külli feccin amig Allahümme kema ye`tilhacce ila

beytillahi harami ve yezdehimu fihil gavme kema tezdehimunnasü alel hacci libeytikelharami eclibü

ricalü vennisae indi libeyi vessirei biiznike min külli feccin amig. inneke ala külli seyin kadir

Allahu la ilahe illahü leyermeanneke ila yevmil kiyameti la raybe fihi ve nu fiha fissuri zalike yevmülveid vecaet külli nefsin meaha saigun ve sehid ve busira lisüleymane cünüdühü minelcinni

velinsi fehumyu zeune. Allahümme ene abdüke vebnü abdike eselüke ve etezarau ileyke en

tecmea ibadeke aleyye ve teclibhüm min biladike ve tahsirhüm ileyna hatta testerü bizaati ve yebiu

bilme kasibi inneke ala külli seyin kadir.Sübhanellezi esra bi abdihi leylem minel mescidil harami

ilel mescidil aksal lezi barekna havlehü linüriyehü min ayatina innehü hüvessemiul basir.Rabbana inni

eskentün min zürriyeti bi vadin gayrizi zerin inde beytikel muharrami rabbena liyükimussalate fecal

efideten minennasi tehvi ileyhim verzukhüm minessemerati leullehüm yeskürun.Allahümme esra biabdike ragbeten ila mekani ve ragbeten muameleti vesessirhüm ileyye ve barik fi ticareti eynema

tekünü ye`ti bikümüllahü cemian innallahe ala külli seyin kadir.levenzelna hazel kurane ala cebilillera

eytehü hasian mütesaddiammin hasyetillah vetilkel emsalü nazribuha linnasi leallehüm yetefekkerun

Hüvallahüllezi lailahe illahu hu alimül gaybi vesse hadeti hüverrahmanürrahim. Hüvallahüllezi lailahe

illahü elmelikül kuddüsüs selamül mü`minül müheyminül azizül cebbarül mütekebbir.Sübhanallahi

amma yüsrikün Hüvallahülhalikül bariül musavvirul lehül esmaül hüsna yüsebbihü lehü mafissemavati

velarzi vehüvel azizül hakim.Innema emruhü iza erade seyen eyyugule lehukün feyeküm Fesubhanellezi biyedihi melekütü külli seyivve ileyhi türceun

Canım benim Kuaför salonuna BEREKET DUASIYLA girmek istedim bitanem Rabbim utandırmasınhayırlı ve bol kazançlar nasib eylesin canım

Bu duayı her ayın ilk perşembesi veya 2. perşembesi gündüz 41 kere okuyucakmışsın canım.Okumadan önce temiz bir kağıda yazıp öyle oku.Okuduktan sonra kuaför salonuna kapı girişine as canım
birde duanın içine 7 karınca yuvasından
toprak topla duanın içine koy Rabbim dularını kabul etsin bereketli bol kazanç nasib eylesin bitanem

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Hayirli ugurlu olsun canim, Rabbim bol kazanclar versin insallah.
Yorulmussunuz ama emeginize degmis, misler gibi olmus valla. -alkis

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
salon çok hoş canım.hayırlı ve bereketli kazançlar nasib etsin rabbim.böyle hoş ve sıcak bir ortamda çalışmak eminim çok güzel olur.allah nazarlardan saklasın ve hep yardımcın olsun inşallah...

gül gazeli

Daimi Üye
Tepki
1.321
cnm hayırlı mübarek osun hayırlı helal kazançlar dilek ve dualarımla.
ayrıca insanları etkileyen orda oturmalarını sağlıyacak rahatlatıcı renklere boyarsın ilerde salonunu bak o zaman nasılda çoğalacak müşterilerinnnnnn

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
şahım hayırlı uğurlu olsun :panter: ...Allah bol kazançlar versin ...herşey çok şık ve güzel görünüyo...oralarda olsaydım uğrar çiçeğimi bırakırdım :evet:...bunla idare et artıkın....
1fzpu9.jpg

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
canim cok begendim yaaa süpermis:huhuu:
özellikle hani kücük müsteriler icin hazirlanan bölüme bayildim:sila:
keske yakin olcak ilk müsterilerinden olurdum mutlaka cekerdin artik nazimi:zuzu:
Rabbim bol kazanclar nasip etsin utandirmasin allahim

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hayırlı uğurlu olsun çok beğendim çok hoş bir yer :sirin:

Allah hayırlı kazançlar versin inşallah...
nk canım benim çok teşekkür ederim.
Güzel temenni duaların için ayrıca tşk ederim.
Allah razı olsun canım:eek:
hayırlı olsun canım çok güzel kuaför salanon hangi semttesin yakınsak gelmek isterim valla
Çikom Pendik Kurtköy'deyim ben..
Yakınsak inan özelden mesaj atayım artık bana gel kuaföre:zuzu:
Başka yere gdersen küserim valla:1:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar