Yazın-Rahatlayın

erciyes

Aktif Üye
Tepki
132
AMA BEN DENEMEK İSTİYORUM YARIM ÇAY BARDAGI SUYA 1 TATLI KAŞIGI TURŞU TUZU YANİ KAYA TUZU KOY BU SUYU KARIN BÖLGENE SÜR DAİRESEN HARAKETLERLE ÜSTÜNE SIKI BİRŞEKİLDE GÖBEGİNİ İÇİNE ÇEKEREK SERA SAR BUNA İLAVE OLARAK LAHANA SUYU İÇ TERLETEN SAHUNA EŞORTMANLARIDA GİY ÇÜNKİ VUCUT TERLEYEREK KİLO ATAR CANIM YARDIMCI OLABİLDİMMİ BİLEMİYORUM SEVGİLER CANIM KIZIM
ben şilanın kızıyım psikolojiksorunlarım var her gün ilac içmekten usandım 14 senedir ilaç içiyorum aldığım ilaçlar kilo aldırıyor ne yapacam bilemiyorum kilo alınca daha da moralim bozuluyor bazen intiharı bile düşünüyorum her genç kız gibi bende şık şeyler giyinmek istiyorum ama nerde ne giysem yakışmıyor ne yapacam bilemiyorum adımı yazmayı unuttum adım çiğdem yaşım 23 nasıl zayıflayabilirim bana yardım edin lütfennnnnnnLnnnnn:dusun::dusun::dusun::dusun::dusun::dusun::dusun:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
sahuna esof terletır bır senedır kullanıyorum ama kg verdırmede etkısı yok

onunlada onsuzda spor yaptım sonuc aynıydı bence sauna esof kısın sogukta spor yaparken usumemek ıcn ıdeal yoksa kg verdırır falan safsata kı gereklı suyu tuketmezsek onu gıydıgımzde vucudu susuz bırakırız ben 2 ltden az su ıcmedım onu gıydıgım her gun

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
:sarki::sarki: mesajın için teşekkür ederim en kısa zamanda denicem inşaallah faydasını görürüm:sarki::sarki::sarki::sarki::sarki::sarki:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
:aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:benim derdime kim derman olacak benim en büyük derdim kızım 14 yaşındayken bir korkuyla hastalığı başladı önceleri pek birşeyi yoktu diyebilirim sade 2 yaş geriliği vardı bunu doktordan öğrendiğimde çok üzülüp ağlamıştım dikkati çok dağınıktı her yere çarparak koşardı ilk okula gittiğinde özel sınıfa gidiyordu yani bir alt sınıf 5inci sınıfa kadar okudu orta 1e giderken orada çok sevdiği kız arkadaşını bir erkek arkadaşı tecavüz ededrken görmüş eve geldi bana anlattı kızım sen bu olayı öğretmenine anlattınmı dedim evet öğretmen çocuğu dövdü dedi o oly kızımın pskolojisini bozmuştu aradan 2 gün geçti ablası oarada nışanlandı bir aşam dışarı çıkmak zorunda kaldık biz evde yokken baba annesigilden inmiş evde kıyafet değişecekmiş işte ne olduysa o anda oldu dolabı açmış ve bir çığlık atmış orada korkun ç birinin kendisine baktığını görmüş ve o olaydan sonra kızım çıldırdı evden kamaya başladı onu bir an yalnız bırakamıyordum sürekli peşindeydim kaç kez intihar etti hatanelik oldu kaç kez kendini 2inci kattan atmaya çalıştı son anda kurtardık sürekli doktorlara götürüyordum beyine elektro şok verdiler aradan bir süre geçti iyileşir giibi oldu bu arada babası hiç beklenmedik bir şekilde öldü kız bu sefer daha beter oldu babasını kaybedince aklını kaybetti akıl hastanesine gönderdi doktor kız o demir parmaklıkların arkasında nasıl ağlıyordu anne beni bırakma diye onu orada bırakırken ölmek istedim nerden bileyim ohastanede özel oda varmış bunu daha sonra öğrendim şu anda yazarken bile sanki oanı yayyaşıyorum o gece nasıl nasıl geçirdim bilemedim onun ayakkabılarına bakıp bakıp ağladım sabah nasıl olacak bilemedim ertsi gün sabah olduğunda abisini alıp hastaneye koştuk ne olursa olsun asla orda bırakmicam dedim hastaneye vardık aman allahım ne göreyim kızı bizi görünce bir çığlık attı anneeeeeeeeeeeem gelmiş diye sevinçle koştu ama kızın saçları şemsiye gibi yolunmuş yü zü limon sarısı olmuş vucudunun her yeri morluklar içinde kızı v. c .nın orya atmışlar abisi onu o halde görünce çıldırdı yapanları dövmek istedi ben bırakmadım keşkede bıraksaydım niye şikayet etmedim diye şidiye kadar kendime kızarım şimdi hala tedavi görüyor aldığı ilaçlar kio yapıyor şu anda 94 kilo sinir hastalığının üstüne depresyon geçiriyor kilo problemi yüzünden 2 aydır beni kaybetme korkusu sarmış heran ölecekmişim gii allaha yalvarıyor anne sen ölürsen ben tek şıma yaşayamam 2 yaşındaki çocuk gibi beni bir an bile yalnız bırakmıyor hiç arkadaşıda yok bir sürü kuzenleri var ama kendisinden uzaklari

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Allah kolaylık versın Şila.Yasadıkların gercekden zor.Ama bak kızın senın uyelıgınle yazmıs.Ona da al bı uyelık kafasını dagıtsın bıraz.Kılo sorunu ıcın bısey soyleyemeyecegım ama ılac alıyosa arkadasların tavsıye ettıgı lahana suyu gercekden tehlıke olabılır.Sonucda lahana suyu ılacın vucutta kalma suresını kısaltıyor(Komsu teyze bu yuzden buyuk sorun yasadı oradan bılıyorum)

Sanırım senın bu dunyadakı ımtıhanın bıraz daha zor.Ama emınım mukafatını alacaksın.Allahım sabrını da versın sana yasadıklarının.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Şila çok zor şeyler yaşamışsın,Rabbim yardımcınız olsun,dilerim bundan sonra yüzünüz gülsün

kızına arkadaş ortamını sen yaratmaya çalışsan ne bileyim dışarı çıkın bol bol hava alsın,

peki dr.lar ne diyor kilo problemine

yaşadığı şeyler gerçekten çk zor,kaldırılabilinecek gibi değil,

Rabbim yardımcınız olsun,çok üzüldüm:(

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok teşekkür ederim fındığım doktorlar sinir ilaçlarından olduğunu söylüyo zayıflama ilaçlarınıda kullanamaz diyor ilac aldığı için tehlikeli diyor spor yap diyorum sinir ilacı uyuşukluk yaptığı için halim yok diyor napacamı şaşırdım evde sıkıntısından ağzı boş durmaz yapacak birşey yok bütün gün yer sonra yatar 2 yaşındaki çocuk gibi bana yapışık odaya gitsem peşimden gelir salona gitsem peşimde balkona çıkıyorum aynı bazan birden bire başlar ağlamaya anne sen ölürsen ben nasııl yalnızkalacam evde yanız kaldığı zaman çok korkar bende bunaldım artık ne yapacam bilemiyorum:aglayan::aglayan::aglayan:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
şila gerçekten çok zor şeyler yaşamıssın kızın da öyle inşallah bunların mükafatını göreceksin kızında üye olsun kedijiğin dediği gibi burda kafası dağılır sohbet eder yorum yapar

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok teşekkür ederim ilk nurcum allah kimsenin başına vermesin çok zor yinede rabbime şükrediyorum eskiye nazaran daha iyi çok sağol bitanem

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
sağol kedicik çok teşekkür ederim doğru söylüyon ama bilmiyorum üyelik için hotmeil adresimi lazım

AYPARÇASI

Daimi Üye
Tepki
254
Şilacım okudum ve çok üzüldüm canım arkadaşım Allahım kızınında seninde yardımcın olsun inşallah seni kızının başından eksik etmesin.Anne olanlar seni daha iyi anlar.Bende anneyim.Oğlum 1 yaşında ve hafta sonu merdivenlerden düştü aklım gitti.Allahım sana bo9l sabır versin inşallah.Ben 10 yıl kadar eczane çalıştırdım ve senin kızın gibi hastalarımız vardı.hatta arkadaş olmuştuk.Yapması gereken şey kendine uğraş bulacak ve bu sayede kendisiyl ve kilolarıyla barışacak.En azından kilosunu sabit tutacak.Birde üyelik için hotmail.adresi gerekiyor canım.Onada bir msn adresi edin.Hatta adresini bizede verirsen vakit geçirmiş olur.Böylece gereksiz yemek alışkanlığınıda bırakabilir .Tekrar Allah yardımcınız olsun.

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok teşekkür ederim canım allah razı olsun sağolasın:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok teşekkür ederim rüzgar gülü sağ ol canım:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou:

erciyes

Aktif Üye
Tepki
132
Mrb şila kızın daha öncede yazmıştı zayıflamak istiyordu bende ona bazı şeyler yazdım dost ve arkadaş olduk senin kızın olarak yazışmıştık allah yardımcın olsun canım kardeşim kızın şuanda tam olarak kaç yaşında istanbuldamı oturuyorsunuz

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
mesajın için çok teşekkür ederim canım sağolasın kızım tam 23 .yaşında adanada oturuyoruz allah razı olsun hepinizden:iloveyou::iloveyou::iloveyou:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
çok teşekkür ederim canım sağ olun var olun desteğiniz için çok teşekkürler:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::rose::rose::rose::rose::rose::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh::hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar