Yazın-Rahatlayın

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Bitterrrrr burdan sana sesleniyorum yengeni evde yalnız bırakma bakem beraber gezin sonuçta o da genç evde canı sıkılırrrr

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Pardon abla:gitme: Ne kızıyon ki hem:gitme:

Benim derdim var.:gitme: Çarşamba yemekli misafirim gelecek ev dandini, yemek yok. Napcam:gitme:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Pardon abla:gitme: Ne kızıyon ki hem:gitme:

Benim derdim var.:gitme: Çarşamba yemekli misafirim gelecek ev dandini, yemek yok. Napcam:gitme:

bu akşam gidip güzellll bi temizlik yapacaksın yarın akşamda yemek yapacağın malzemeleri hazırlayacaksın son hazırlıkları yapacaksın çarşamba da biraz eren çıkıp eve gidip onları pişireceksin tatlım

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bu akşam gidip güzellll bi temizlik yapacaksın yarın akşamda yemek yapacağın malzemeleri hazırlayacaksın son hazırlıkları yapacaksın çarşamba da biraz eren çıkıp eve gidip onları pişireceksin tatlım

Demesi kolay:aglayan:

yarın sabahtan kalkıp evi temizlicem. Sonra anneme gidicem:uc: Akşam ikramlarımı hazırlıcam. Çarşamba da son hazırlıkları yapıcam ve bayılıjam:bayil:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hımm yarın çalışmıcaksın yani tamam işte tatlım gözünde büyütünce zor geliyo insana ben cumartesi akşamı temizledim valla tüm evi pazara iş kalmasın diye isteyince oluyo merak etme önemli olan başlamak senin kız kardeşin yokmuydu yardıma gelmiyo bi işin ucundan da o tutar

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Yok canım benim kızkardeşim. Napalım iş başa düştü:eek:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hımm o zaman iş başa düştü yapacak bişey yokkkkk

erciyes

Aktif Üye
Tepki
132
Ben yazarak rahatlıyamam eskiden gezdiğim zaman rahatlıyordum şimdi oda olmuyor çünki sürekli iş evde beraber işde beraber 7/24 olmuyorki hep iş hiç özelimiz kalmadı canım yaaaa bilemeyommmmm gariiiiiiiiiiiiii netceemmmmmmmmmmmmm HİNCİKKKKK

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
erciyes devamlı eşinle beraber misin ne garip kimi eşim yanımda olmuyo die sinir olur kimi devamlı yanımda die.....hayat ne garip dimi

erciyes

Aktif Üye
Tepki
132
Canım iş ortamındaki sıkıntı stres beni rahatsız ediyor eşimle beraber olmak degil dışardan kaynaklanan şeylerden bana patlıyor ORATAM GERİLİYOR MUTLU BİR EŞKEN MUTSUZ BİR PATRON VE SEKRETER OLUYORUM OLAY BU ÖZEL HAYATIM ÇOK İYİYKEN İLİŞKİMİZ ZARAR GÖRDÜ BUNU ANLTMAYA ÇALIŞTIM

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
hımm anlıyorum seni gelip sana patlıyorsa zor gerçekten ben yanlış anladım devamlı birbirimizi gördüğümüzden sıkıldım diye anladım yani

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ben şilanın kızıyım psikolojiksorunlarım var her gün ilac içmekten usandım 14 senedir ilaç içiyorum aldığım ilaçlar kilo aldırıyor ne yapacam bilemiyorum kilo alınca daha da moralim bozuluyor bazen intiharı bile düşünüyorum her genç kız gibi bende şık şeyler giyinmek istiyorum ama nerde ne giysem yakışmıyor ne yapacam bilemiyorum adımı yazmayı unuttum adım çiğdem yaşım 23 nasıl zayıflayabilirim bana yardım edin lütfennnnnnnnnnnn:dusun::dusun::dusun::dusun::dusun::dusun::dusun:

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence annenizin üyeliğiyle girmeyin kendiniz üye olun niçin ilaç kullanıyorsunuz

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar