Yazın-Rahatlayın

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
bugün tuhaf bir ebru var tuhaf duygular içindeyim sıkılıyorum hemde çok kendime olan güvensizliğimi bir türlü yenemiyorum birgün burda bir konu açıcam fotograflarımı koycam beni yorumlamanızı isticem sizlerin dürüst olacağınızdan eminm belki güvenm yerine gelir belkine daha çok dibe batar :dertli::dertli:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim biz fotolarini yorumlariz o sorun degilde ozguven baskalarinin yorumuyla sekillenmez senin kendini yorumlaman gerekir gecip aynaya Rabbimin yarattigi o guzel yuze sukredip bu guvensizlikten silkelenmen gerekir burda herkes guzellligini soyler birgun sonra yuzundeki bir sivilce yine seni guvensizlige dusurur ancak kendini kendin duzeltebilirsin diye dusunmekteyim ben sen yine koy fotonu biz bi guzellkik gormus oluruz hem ben saclarinin yeni halini goremedim daha onu gormus olurum sayende ama ozguven icin burdaki yoruma degil aynanin karsindaki kisinin yorumlarina ihtiyacin var hersey senin beyninde canim

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
canim biz fotolarini yorumlariz o sorun degilde ozguven baskalarinin yorumuyla sekillenmez senin kendini yorumlaman gerekir gecip aynaya Rabbimin yarattigi o guzel yuze sukredip bu guvensizlikten silkelenmen gerekir burda herkes guzellligini soyler birgun sonra yuzundeki bir sivilce yine seni guvensizlige dusurur ancak kendini kendin duzeltebilirsin diye dusunmekteyim ben sen yine koy fotonu biz bi guzellkik gormus oluruz hem ben saclarinin yeni halini goremedim daha onu gormus olurum sayende ama ozguven icin burdaki yoruma degil aynanin karsindaki kisinin yorumlarina ihtiyacin var hersey senin beyninde canim

Aslım seni seviyorum-hmm-hmm

H

Hera

Misafir
Bencede Aslıya katılıyorum ve inanıyorum ki yüreğin gibi yüzünde çok güzel tatlım benim sen ekle resimlerini bizimde böylece gözümüz gönlümüz açılsın bence :sirin:

R

Rosie

Misafir
ebruu abartıyor kesinlikle.. gayet hoş bi kız :huhuu:

ben çooooooooooooooooooook kötüyüm ya yorganın içinden yazıyorum resmen çok fenayım :uzgun:

R

Rosie

Misafir
canım benm neyin var :acep:

kabız oldum :D :uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun: bir de mide bulantısı yaptı bende.çok kötüyüm hala çıkamadım tuvalete ya ağladım çok fena.benimkini de hizmetçim yaptım sanki kansermişim gibi davranıyorum biliyorum ama kötüyüm yani yorgan filan getirrttirdim girdim içine zaman geçiriyorum belime kadar ağrı geliyor ya :uzgun::uzgun:

M

madesam

Misafir
kabız oldum :D :uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun::uzgun: bir de mide bulantısı yaptı bende.çok kötüyüm hala çıkamadım tuvalete ya ağladım çok fena.benimkini de hizmetçim yaptım sanki kansermişim gibi davranıyorum biliyorum ama kötüyüm yani yorgan filan getirrttirdim girdim içine zaman geçiriyorum belime kadar ağrı geliyor ya :uzgun::uzgun:

sevgilinle mi yaşıyorsun ama iyi bakıyor anladığım kadarıyla :sila:

H

Hera

Misafir
Robyncim çok geçmiş olsun incir ye şimdi tamda zamanı bak manvlarda filan vardır üzerinede su iç iyi gelir umarım bir dene

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar