Yardımcı olmak isteyen var mı?

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu yazıyı yazarak bi karara vardım mı, yok belki ama, içimi döktüm rahatladım çok, iyi geldi baya:) bi adım atmayı düşünmüyorum çünkü karar veremedim daha, karar verilecek gibi de görünmüyo.. zamana bırakıcam, sevgili olduğumuzu hiç sanmıyorum, zaman göstersin ne olduğumuzu ne olacağımızı.. bu önümüzdeki sene zor olacak ikimiz için de, yeni ortamlar, üniversiteler.. üstesinden nasıl gelebileceğimiz, biraz uzaklaşınca ne yapacağımız ne olduğumuzu göstersin..:) galiba böylesi daha iyi..:) çok teşekkür ederm yardımcı olmaya çalıştığınız için:)
En doğru karar...Çok mantıklı olmuş-alkis:
İnanın o zaman daha iyi anlayacak ve gerçekten doğru kararlar ve adımlar atmış olacaksınız.
Hakkınızda hayırlısı olsun canım benim.

OP
N

Nehiir

Yeni Üye
Tepki
7
En doğru karar...Çok mantıklı olmuş-alkis:
İnanın o zaman daha iyi anlayacak ve gerçekten doğru kararlar ve adımlar atmış olacaksınız.
Hakkınızda hayırlısı olsun canım benim.

:) çok teşekkür ederim canım:) doğru kararı almamda baya bi yardımınız dokundu:) hepimizin hakkında hayırlısı..

crocus

Yeni Üye
Tepki
11
Biz kızlar her zaman arkadaş olabiliriz erkeklerle ama erkekler asla kızlara sadece arkadaş gözüyle bakamazlar.
Benim de gerçekten çok candan arkadaşlarım oldu hepsi teker teker açılmaya başlayana kadar tabi.. :sinirli:
Ama tabi sende de bir şeyler varmış gibi
Tamamen arkadaş gibi yaklaşıp sonradan niyetini belli eden sinir bozucu tiplerden de değil anlattığın kadarıyla
Seni sevdiği gerçeğiyle kendi yüzleşsin bir hele:huhuu: her şey daha da net çıkar canım :)

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Bence arkadaşlıktan öte bir şey bu ama siz farkında değilsiniz sanırım

Tepki
51
nehircim tatlım senin hikayen benim hikayeme çok benziyor:) benim deliler gibi aşık olduğum kişide benim arkadaşım kankamdı.çok iyi anlaşırdık hatta ona kanka sana şu kızı ayarlayımı diye şakalar bile yapardım.ben ona karşı hiçbirşey hissetmiyordum ama beni kendine okadar bağladıki.kankaydık ama aynı senin dediğin gibi heryere beraber gidip canım diyorduk.bir süre sonra onu farklı görmeye başladım ve onu görmeden rahat edemiyordum aynı şekilde oda öyleydi.zaman ilerledikten sonra bana açıldı.başlarda çok isyan ettim gururuma yediremedim arkadaşım kankam dedğimle nasıl sevgili olurum diye ama ona okadar alışıyorsunki boşluğnu hissediyorsun ister istemez.ben mantığımlada kalbimlede karar verip sevgili oldum ve çokta mutlu oldum.birkaç saçmalık yapıp ayrıldık ama emin ol çok mutlu oluyorsun.çünkü siz zaten ldostmuşunuz ve sevgili olarakda çok iyi anlaşırsınız. niye biliyormusun?çoğu erkek sevgilisinden birşeyler saklar sırlarını anlatamaz ama sen ona hem dostu olarak hitap edeceksin hemde sevgilisi olarak.o açıdan bence çok mutlu olursunuz.sevgi çok zor bulunuyor bana kalırsa kaybetme derim.SİZ ÇOKTAN YAKINLAŞMIŞINIZ VE BİRBİRİNİZDEN HOŞLANIYORSUNUZ Kİ AMA BUNU İTİRAF EDEMİYORSUNUZ.SEN SAKIN İTİRAF ETME BIRAK O İTİRAF ETSİN.aslında kızlara garip yaratık derler ama garip yaratık olan erkeklerdir.sen ona açıldıktan sonra dost ayağına yatabilir dikkatli ol derim....

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar