Yardımcı olmak isteyen var mı?

Nehiir

Yeni Üye
Tepki
7
Erkeklerden iyi bi arkadaş olur mu, bilmiyorm tam ama gerçekten de, erkek arkadaşlarım kız arkadaşlarımdan daha fazla.. bazı konularda gerçekten bi kızdan daha güvenilir ve daha yardımsever geliyorlar bana. Peki bi kızın en yakın arkadaşı bi erkek olabilir mi? benim öyle işte.. gerçekten çok seviyorum ve çok güveniyorum ona, bana o kadar çok yardımcı oluyor ki.. o da beni çok seviyo ve çok değer veriyor.. ne olduğumuzu bilmiyorum aslında.
*normal arkadaşlar değiliz, mesela: gerçekten yakınız, her şeyi konuşabiliyoruz, sarılabiliyoruz, birbirimizi çok özlüyoruz, canım bile diyoruz, sinemaya gidebiliyoruz..
*sevgili türü bi şey de değiliz, mesela: ikimizin de kriterleri farklı çok farklı, ilerde olur da o birini bulursa veya ben birini bulursam ne olur falan diye bile konuşuyoruz bazen..
Ve böyle olunca da bazen düşünüyorum, neyiz biz..hiç de normal gelmiyor bazen, bazen de her şey çok yolundaymış gibi görünüyor..anlamıyorum.. Yardımcı olmak isteyen var mı?:)

steril_mikrop

Aktif Üye
Tepki
138
ilerde o birini bulursa ne yaparım ya da ben bulursam o ne yapar muhabbetine girdiyseniz zaten siz arkadaş değilsinizdir. arkadaştanda öte birşey. bunu şimdi anlamıyor olabilirsiniz. ama ilerde o birini bulduğunda, sevgilisi olduğunda, içiniz yanarsa ona sadece arkadaş gözüyle bakmadığınızı anlayacaksınızdır. biz neyiz diye kendinize sorgulamaktansa. onlada konuşun bu konuyu biz neyiz diye ?? belki onunda sorguladığı şeydir bu. tek başınıza cevap bulamazsınız.

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
benimde erkek arkadaşlarım çok oldu sevgili gibi samimi değildik ama birbirimize sevgili konusunda takılır sık sık görüşürdük konuşurduk sonra her arkadaşım dediğim bir zaman sonra sevdiğini söyledi seninki buna dönüşebilir de tabi gerçek arkadaş kalma ihimaliniz de var

OP
N

Nehiir

Yeni Üye
Tepki
7
ilerde o birini bulursa ne yaparım ya da ben bulursam o ne yapar muhabbetine girdiyseniz zaten siz arkadaş değilsinizdir. arkadaştanda öte birşey. bunu şimdi anlamıyor olabilirsiniz. ama ilerde o birini bulduğunda, sevgilisi olduğunda, içiniz yanarsa ona sadece arkadaş gözüyle bakmadığınızı anlayacaksınızdır. biz neyiz diye kendinize sorgulamaktansa. onlada konuşun bu konuyu biz neyiz diye ?? belki onunda sorguladığı şeydir bu. tek başınıza cevap bulamazsınız.

bi kaç defa konu açıldı ama kapandı galiba..Arkadaştan öte bi şey olduğunu kabul ediiyorum ve biliyorum bunu, ama kötü gözle bakmıyorum; yakınız çok, her üzüldüğümde canım sıkıldığında yardımıma koşan da o, ben de aynen öyle.. ilerde olur da sevgilisi olursa diye korkuyorum bazen, ama dostluğumuz bozulur mu, çok sıradan iki arkadaş mı oluruz diye korkuyorum.. çok yakın bi arkadaş ve çok güvenilecek biri kolay bulunmuyo sonuçta..

OP
N

Nehiir

Yeni Üye
Tepki
7
Ne olduğunuza siz bile karar veremediğinize göre biz hiç bilemeyiz :tskler: , önce siz ne olduğunuzu bir sorgulayın bakalım ne çıkıcak sonuç?

Haklısın galiba:) direk olark sorgulamadk ama bi kaç defa konu açıldı sanki ama hemen de kapandı galiba.. aslında böyle bi konuyu sürekli sorgulayp dostluğuma zarar vermek istemedm de hiç..:)

Lateralus

Aktif Üye
Tepki
152
İleri'yi birlikte düşünebiliyorsaız arkadaşsınız demektir, ileriyi birileri olursa naparız gibi düşünüyorsanız arkadaş değilsiniz demektir, ama bi yandan ileride birilerinin olabileceğinide kabulleniyorsanız bir garip demektir.Çıkamadım işin içinden :catalbicak:

OP
N

Nehiir

Yeni Üye
Tepki
7
benimde erkek arkadaşlarım çok oldu sevgili gibi samimi değildik ama birbirimize sevgili konusunda takılır sık sık görüşürdük konuşurduk sonra her arkadaşım dediğim bir zaman sonra sevdiğini söyledi seninki buna dönüşebilir de tabi gerçek arkadaş kalma ihimaliniz de var

daha önce benm de sonradan niyeti bozan arkadaşlarım oldu ama hep normal arkadaşlarım, bu farklı diyodum hep..:)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Erkeklerden iyi bi arkadaş olur mu, bilmiyorm tam ama gerçekten de, erkek arkadaşlarım kız arkadaşlarımdan daha fazla.. bazı konularda gerçekten bi kızdan daha güvenilir ve daha yardımsever geliyorlar bana. Peki bi kızın en yakın arkadaşı bi erkek olabilir mi? benim öyle işte.. gerçekten çok seviyorum ve çok güveniyorum ona, bana o kadar çok yardımcı oluyor ki.. o da beni çok seviyo ve çok değer veriyor.. ne olduğumuzu bilmiyorum aslında.
*normal arkadaşlar değiliz, mesela: gerçekten yakınız, her şeyi konuşabiliyoruz, sarılabiliyoruz, birbirimizi çok özlüyoruz, canım bile diyoruz, sinemaya gidebiliyoruz..
*sevgili türü bi şey de değiliz, mesela: ikimizin de kriterleri farklı çok farklı, ilerde olur da o birini bulursa veya ben birini bulursam ne olur falan diye bile konuşuyoruz bazen..
Ve böyle olunca da bazen düşünüyorum, neyiz biz..hiç de normal gelmiyor bazen, bazen de her şey çok yolundaymış gibi görünüyor..anlamıyorum.. Yardımcı olmak isteyen var mı?:)

Bir zamanlar aynı bu kriterlere uyan biri vardı hayatımda.Ya onu kaybedersem diye düşünüyordum.Hayatımı dolduran tek gerçekti benim için..Sonra ne mi oldu?
Candostum diyordum şimdi kocam diyorum.
Bilmem anlatabildim mi?:dance:

OP
N

Nehiir

Yeni Üye
Tepki
7
Evet düşünüyorum bazen ya kaybedersem diye :s korkuyorum da galiba.. Onunla bitmeyek bi şey istiyorum, hep böyle çok iyi dost olsak da olur:) ama hep olan bitmeyek bi şey..:)
Çok şanslıymışsın:) Ömür boyu mutluluklar:)

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Evet düşünüyorum bazen ya kaybedersem diye :s korkuyorum da galiba.. Onunla bitmeyek bi şey istiyorum, hep böyle çok iyi dost olsak da olur:) ama hep olan bitmeyek bi şey..:)
Çok şanslıymışsın:) Ömür boyu mutluluklar:)

O halde artık adını koymak gerekir aranızdaki ilişkinin.
Ya arkadaşsınız ve hep öyle kalacaksınız.
Ya da bir birliktelik için adım atacaksınız,belkide bu birliktelik için birbirinizden bir adım bekliyorsunuz..
Bizimkisi öyle oldu çünkü;ben kocişten bekledim ilk teklifi ama o çok ürkek çıktı,ben daha hızlı çıktım ve içimdekileri döktüm..
Sonuç ortada 2 çocuklu bir anneyim artık

OP
N

Nehiir

Yeni Üye
Tepki
7
O halde artık adını koymak gerekir aranızdaki ilişkinin.
Ya arkadaşsınız ve hep öyle kalacaksınız.
Ya da bir birliktelik için adım atacaksınız,belkide bu birliktelik için birbirinizden bir adım bekliyorsunuz..
Bizimkisi öyle oldu çünkü;ben kocişten bekledim ilk teklifi ama o çok ürkek çıktı,ben daha hızlı çıktım ve içimdekileri döktüm..
Sonuç ortada 2 çocuklu bir anneyim artık

Bu yazıyı yazarak bi karara vardım mı, yok belki ama, içimi döktüm rahatladım çok, iyi geldi baya:) bi adım atmayı düşünmüyorum çünkü karar veremedim daha, karar verilecek gibi de görünmüyo.. zamana bırakıcam, sevgili olduğumuzu hiç sanmıyorum, zaman göstersin ne olduğumuzu ne olacağımızı.. bu önümüzdeki sene zor olacak ikimiz için de, yeni ortamlar, üniversiteler.. üstesinden nasıl gelebileceğimiz, biraz uzaklaşınca ne yapacağımız ne olduğumuzu göstersin..:) galiba böylesi daha iyi..:) çok teşekkür ederm yardımcı olmaya çalıştığınız için:)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Benimde erkek arkadaşlarım var ama hepsi eski sevğili olduklarım :kahkaha:

Diğer türlü arkadaş edinemiyorum ne hikmetse :sevindirikasli:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar