Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Yardıma ihtiyacım var:(

Konu, 'Düşük- Kürtaj - Mol Gebelik - Dış Gebelik' kısmında eylülkilic tarafından paylaşıldı.

1. melek_yüzlüm

melek_yüzlüm Daimi Üye

canım aramıza hoşgeldin...bebeğini aldırmak istediğini okuyunca çok üzüldüm sonrada vazgeçtiğini okudum çok sevindim.hem günah hemde sonradan sana vicdan azabı olur pişman olursun.pişman olacağın hiçbişi yapma.inşallah hayırlı bi evlat olur

eylülkilic bunu beğendi.
  2. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    eylülkilic

eylülkilic Yeni Üye

Teşekkürler.Hoşbulduk.
    Evet haklısınız gerçekten çok yıpranan insanlar var ve ben şuan kendimi çok şuçlu hissediyorum bebeğime karşı.
    evet dört gözle bekliyoruz onu :)

3. melek_yüzlüm

melek_yüzlüm Daimi Üye

tabiiki öyle canım.sonuçta ilk çocuk aldırmak niye dimi ama.neyse fikrin değişmişya o yeter.

eylülkilic bunu beğendi.
  4. Konu Sahibi
    Konu Sahibi
    eylülkilic

eylülkilic Yeni Üye

evet tatlım babamız çok karışmıyordu ama doğacağını öğrenince uçte sevinçten hayırdır falan diyincede zamanı gelmişti dedi. ilk bebek evet doğucak zaten canım :)

melek_yüzlüm bunu beğendi.
  5. foto_burcu

foto_burcu Aktif Üye

ilk başta bende istemiştim aldırmayı içten içe hiç istemiyordum ama biryandanda çok istiyordum anne olmayı.Ama benim istememe sebebim çok haklı ve farklı bir konudan dolayı.Bunu eşin için veya bir başksı için yapmıyorsun burcu dedim kendi kendime ve herşeyi ben üstlendim ,zaten anne olmakta böyle birşey.O kadar anne olmak isteyen var ki bir sürü tedaviye başvuruyorlar.sakın aldırma derim sana eylül arkadaşım

p@g bunu beğendi.
  6. p@g

p@g Daimi Üye

Hayırlı olsun eylül doğru kararı verdiğinden emin olabilirsin, onun sana ANNE dediği günlerde onu aldırmak istemeyi düşündüğün için acıyacak.