Yardıma ihtiyacım var:(

eylülkilic

Yeni Üye
Tepki
18
merhaba kızlar
biz eşimle üniversitede evlendik ve bayaa süre öncesinden de tanışıyorduk. ben şuan 7 haftalık hamileyim. birlikte yalnız yaşamaya o kadar alıştık ki bir bebek çok beklenmeyen birşey oldu bizim için ve ben bu bebeğe kendimi hazır hissetmiyorum. kürtaj yaptırmayı düşünüyorum. birinin akıl vermesine çok ihtiyacım var:acep:

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
merhaba kızlar
biz eşimle üniversitede evlendik ve bayaa süre öncesinden de tanışıyorduk. ben şuan 7 haftalık hamileyim. birlikte yalnız yaşamaya o kadar alıştık ki bir bebek çok beklenmeyen birşey oldu bizim için ve ben bu bebeğe kendimi hazır hissetmiyorum. kürtaj yaptırmayı düşünüyorum. birinin akıl vermesine çok ihtiyacım var:acep:
sana tavsiyem bu bebeği asla aldırmaman

H

Hera

Misafir
E evlenmişsiniz neden Kürtaj olmayı düşünüyorsun ne güzel Yuvanı Kurmuşsun hazır olman olmaman evet Mühim ama Ramazanda özellikle günaha girme bak bebek sahibi olmak isteyipte olamayan bir sürü kadın var keşke daha Sıkı KORUNSAYDIN bende İstemiyorum bebek ama Korunuyorum bende hazır değilim ama Bu Kadar Korunurken Hamile kalırsam ALDIRMAM Banada annem korunurken gebe kalmış ve doğurmuş sen bilirsin ama ilk bebek birde aldırma derim

OP
eylülkilic

eylülkilic

Yeni Üye
Tepki
18
evet Rahamazan ayında böyle bir günahı kaldıramam herhalde. acaba gebelik süresi içinde bebeğe alışabilir miyim?

OP
eylülkilic

eylülkilic

Yeni Üye
Tepki
18
bebeğime bir özür borçluyum onu aldırmayı düşündüğüm için o zaman. E hanımefendi.com bir hamiş daha kazandı o zmaan :) (Ne kadar hızlı karar verdim. istiyormuydum bu bebeği yoksa)

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
eylül bebeğe tabi ki alışacaksın ,hatta bağlanacaksın iyi ki aldırmamışım diyeceksin

inş. böyle bir hata yapmazsın
bu dünyaya gelmek için yola çıkmış bir cana engel olmaya kimsenin hakkı yok
bebişin hazırlanmış zamanı gelmiş demek ki bu dünyaya gelmek için yola çıkmış bile

lütfen annesi sakın böyle bir şey yapma

H

Hera

Misafir
*Hülya* şuan neden bilmiyorum ama ağlıyorum gerçekten çok duygulandım annesi dediğin yerde evet ben onun annesiyim.

Evet aldırma ne olur hem evet bende gerçekten aldırmayı istemediğini düşündüm öyle olsa burada bu konuyu açmazdın bizlere Sana İnşallah hayırlı evlat olsun bu bebek vede Şansıyla bahtıyla gelsin Dilerim

N

NilayG

Misafir
bence de aldırma canım.Evlisin nasıl olsa.Bence hamilelik süresince ona o kadar alışacaksın kiiii.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim benim verdigin son karara cok mutlu oldum hem miniginin canina kiymadin hem de gunaha girmemis oldun Rabbim anali babali buyutsun hayirli evlat olur insallah

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
O küçücük canlıya kıyılırmı hiç.Sen onun annesisin.Annelik fedakalık ister.Hatta kendi canını bile onun için verebilmen gerekir :huhuu:

Bende evliliğimizi dolu dolu 1 yıl yaşadıktan sonra hamile kalmıştım.Hazır değildik belki gençtik daha gezecek tozacaktık ama hiç aklımdan aldırmak geçmedi.Şuan 16 aylık ve o bizim herşeyimiz.

Son kararına sevindim.Umarım sağlıkla kucağına almak nasip olur :elis:

OP
eylülkilic

eylülkilic

Yeni Üye
Tepki
18
Kızlar çok teşekkür ederim hepinize bizde çok mutluyuz bu duruma karnımdaki miniğinde çok selamı var sizler:gulbis:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
öncelikle aramıza hoşgeldin..
bir bebege sahip olmak için neleri feda edecek kişeler var biliyomusun?
maddi ve manevi yıpranıyorlar yinede olmuyo:uzgun:
ne mutlu sana ki rabbim sana nasip etmiş onun degerini bil...

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
kararını değiştirmene çok sevindim cnm annelik dünyada yaşayabileceğin en güzel duygu cnm allah kucağına almayıda nasip etsin inş.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar