Ve sonunda ANNEYİM :)

meleğim

Daimi Üye
Tepki
457
Allah analı babalı büyütsün çok sevindim yazıklarını okudum çok duygulandım inan bu satırları yazıyorum ama ağlıyorum Allah bana da verir inşallah o annelik duygusunu inşallah bende tadarım inan eşim baba bende anne olurum inşallah dua edicem hep Allah olmayanlara da versin evlat hasreti çekene kadar dışarıya çıkıyorum çocuklar anne baba derke yüreğim sızlıyo ağlıyorum için için canım acıyo dayanımıyorum kimi zaman sabır diyorum ama isyan edesim geliyo dayanamadığım zaman :aglayan::aglayan::aglayan:dışarı çıktığım da vitrinlerin camına bakıyorum duruyorum öle aklımdan kalbimden neler geçiyo kucağımda olsa ona neler alırım çocuk özlemi çekiyorum çok anlatılmicak duygular içindeyim yazıyorum ama göz yaşlarım bir pınar oldu akıyo bana da dua edin herkese öle diyorum hastahaneye gittiğimde bile çocuğu olmayan bayanlarla konuşuyorum da onada diyorum bende size dua ederim belki kabul olur :aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Allah analı babalı büyütsün çok sevindim yazıklarını okudum çok duygulandım inan bu satırları yazıyorum ama ağlıyorum Allah bana da verir inşallah o annelik duygusunu inşallah bende tadarım inan eşim baba bende anne olurum inşallah dua edicem hep Allah olmayanlara da versin evlat hasreti çekene kadar dışarıya çıkıyorum çocuklar anne baba derke yüreğim sızlıyo ağlıyorum için için canım acıyo dayanımıyorum kimi zaman sabır diyorum ama isyan edesim geliyo dayanamadığım zaman :aglayan::aglayan::aglayan:dışarı çıktığım da vitrinlerin camına bakıyorum duruyorum öle aklımdan kalbimden neler geçiyo kucağımda olsa ona neler alırım çocuk özlemi çekiyorum çok anlatılmicak duygular içindeyim yazıyorum ama göz yaşlarım bir pınar oldu akıyo bana da dua edin herkese öle diyorum hastahaneye gittiğimde bile çocuğu olmayan bayanlarla konuşuyorum da onada diyorum bende size dua ederim belki kabul olur :aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

Canım benim inşaallah Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda sana da bir melek verir,sakın sakın isyan etme canım,Rabbimin muhakkak bi bildiği vardır,belki daha zamanı var,belki çok az kaldı meleğini kollarına almana...

yasemen81

Daimi Üye
Tepki
939
CtNO-1AX-1.gif

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721
gözünüz aydın ALLAH analı babalı büyütsün yavrunuzu. vatana millete sizlere hayırlı bir evlat olarak yetişsin inş uzun sağlıklı ömürler diliyorum

suzan_78

Daimi Üye
Tepki
721

canım benim ALLAH canı gönülden yapılan duaları inş kabul eder asi olma bunun sana bir faydası olmaz kendini yıpratmaktan başka demekki bir zamanı vakti var inş sanada eşinede anne ve baba olmayı bütün evlat hasretiyle yanan kardeşlerimizede sağlıklı hayırlı evlatlar diliyorum siz içinizdeki ümit ışığını hep canlı tutun eminimki ALLAH sabrınızın mükafaatını verecektir gün gelip bu dediklerimizidearkanıza bakıp tatlı bir tebessümle hatırlayacaksınız

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Anne olmaya birkez daha özendim yazınız okuyunca...
inşallah banada ve isteyen herkese nasip olur...

Allah analı babalı büyütmek nasip etsin...
Uzun ömürler versin sağlıklı mutlu bir ömür sizin olsun inşallah...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar