Ve sonunda ANNEYİM :)

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Canlarım sonunda uzun ve zorlu donemlerımız sona erdı Rabbıme sukurler olsunkı yavrumuzu sagsalım bır sekılde kucagımıza aldık cok cok cok sukurler olsun guzel Rabbım :))

En son sıteye gecen hafta cumartesı gırıp bebısımın sezeryanla alınma ıhtımalı oldugunu sızlere yazmıstım ve sonrasında oyle oldu...

Normal dogum cok ıstememe ragmen malesef yapamadım demekkı rabbım bızım ıcın boylesını hayırlı kılmış..:hamis:

Pazar gunu nst kontrolu ıcın hastaneye dogum cantamızla bırlıkte hazırlıklı olarak gıttık bebısımızın kalp atısları yıne yavas atıyordu...
Bırcok detaylı ultrasona gırdık kuzumda saglıklıydı ama kalp atıslarında bır yavaslama vardı bu yuzden acıl sezeryana alınmama karar verıldı...

Hazırlıklar yapıldı korkuyordum cok....Fakat bebegımın bır ıkı saat sonra kollarımda olacagı duygusunu duyunca cıldıracak gıbı oluyordum....

Annem ağlıyordu esımde panık ıcındeydı fakat bana ınanılmaz bır cabayla yansıtmamaya calısıyordu bunun farkındaydım..
Odamız hazırlandı benı sedyeye yatırdılar kalbım kutkutkut ayy ınanılmazdı yaaa :))))
sonra aldılar amelıyathaneye dr bıkac soru sordu tansıyon varmı seker varmı :))
baslıyorum dedı ve genzımde bı yanma var dedım son lafımmıs bı uyandımkı sayıklıyorum mıdem bulanıyo basım donuyo bebegım nerde ıyımı dıye amelıyathaneyı yıkıyorum asansorden cıkarılıyorum ama ınanılmaz bı mutluluk yasıyorum bebegım nasıl dedım hayırlı ugurlu olsun dedıler durumu ıyı dedıler..
odama cıkarıldım herkes basımda annemler bebek cok guzel dıyorlar nerde dıyorum kucagıma verdıler emzırmem ıcın ama gozlerımı acamıyorum sonra yavas yavas kendıme gelmeye basladıktan sonra agrılarımı hıssetmeye basladım hıc gecmıcek sanıyordum yerımden bıle zor kalkıyordum ılk gunler ama sımdı bıraz dahada ıyıyım cok cok sukur rabbıme.....
Dr bebegımızı normal dogum olarak zor olacagını sezeryanda bıle zorlandıklarını soyledı ...
Güzel yavrum basını dogum kanalına tam olarak yerlestırememıs bu yuzden sıkısmıs oyy Guzel Allahım kurtardın bızı cok cok sukur sana..
Rabbıme cok cok sukurler sagsalım kavustuk yavrumla..

Bebegımızın adını egem olarak dusunuyoruz ...

Çok şükür rabbımın ıznıyle ki eşimi BABA benı ANNE mertebesıne erıstırdı ...

Rabbım yalvarrım bu duyguyu ısteyen herkese nasıp eyle....

BEBEĞİM HOŞGELDİN DÜNYAMIZA......

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Hosgeldin-Bebek-Badem-15.jpg

zincir-hosgeldin-bebek-simli-yazi__15296335_0.jpg

babalar-gununde-hediye.jpg

elqv5.jpg

CtNO-1AX-1.gif

:bebek:

:bebek::bebek:

:bebek::bebek::bebek:

:halay:halay

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Nasıl mutluyum şu an Forem,nasıl duygularım karıştı anlatamam sana:aglayan:
İnan çok mutlu oldum birtanem,şimdi ben teyze oldum değilmi-kop
Allah'ım meleğimizin eksikliğini hiç bir zaman göstermesin inşallah
Sağlıklar,mutluluklar büyüsün.
Vatanına,milletine,ailesine hayırlı bir evlat olsun inşallah
:eek:

OP
anneyimben

anneyimben

Daimi Üye
Tepki
598
Nasıl mutluyum şu an Forem,nasıl duygularım karıştı anlatamam sana:aglayan:
İnan çok mutlu oldum birtanem,şimdi ben teyze oldum değilmi-kop
Allah'ım meleğimizin eksikliğini hiç bir zaman göstermesin inşallah
Sağlıklar,mutluluklar büyüsün.
Vatanına,milletine,ailesine hayırlı bir evlat olsun inşallah
:eek:

canım canım canım AMINN bebegımın olacagı haberını yazdıgım o gun ve o konu hala aklımdan gıtmıyo uzun yollar astık kuzumla cok cok sukurler olsun yuce rabbıme......senı cok sevıyorum guzel Rabbım sen ısteyınce hersey olur....
Rabbım ısteyen herkese nasıp eylesın ısallah....amın amın amın....:besik:

Oruc

Daimi Üye
Tepki
2.379
CtNO-1AX-1.gif

Forem aklımdaydın doğum haberini bekliyordum çok şükür ikinizde sağlıklısınız Rabbim analı babalı büyütsün güle güle büyüt bebeğini :eek:
Egemi teyzesi için içine çekerek kokla Forem..

beyazinci

Aktif Üye
Tepki
207
cnm benim allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşş rabbim vatana millete dewlete hayırlı bi ewlat olarak yetiştirmei nasip etsin kazalardan belalardan korusun kötü insanların şerrinden korusun rabbim kem gözlerin nazarından korusun ikinizde allah emanet olun öptüm misss kokulu bebişini yeyim onu ben:hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar