Umre'den görüntüler

OP
kumsalll

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454
allah kabul etsin cnm rabim inanan herkese o güzel yerleri görmeyi nasip etsin ama ben etrafında biten binalara çok üzüldüm oranıın bütün ihtişamını kaybettirmeye çalışıyolar rabbim izin vermez inşallah

amin canım cok sagol.o binalar zenginler için yeni inşa ediliyor gecen aylarda nette maketını göstermişlerdi.bencede orada olmaması lazımdı.ayrıca en büyük kusur ne biliyormusun orada hiç bir güvenlik önlemi yok.herkes elini kolunu sallaya sallaya kabeye giriyor.eşimle hayretler içinde kaldık.sanki carsıda geziyor gibi cok rahatsın orada.böyle kutsal bir yerin korunması lazım bence.

superisi59

Daimi Üye
Tepki
464
ALLAH kabul etsin canım inşallah bizlerede oralara gitmek kısmet olur çok sağol bizlerle paylaştığın için canım benim çok duygulandım :aglayan::aglayan:

ünzile

Aktif Üye
Tepki
161
canım Allahım mübarek etsin inşş. bizlerede hayırlısıyla gitmeyi nasip etsin

OP
kumsalll

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
allah kabul etsin canım
inşallah o mübarek yerlere gitmek bizede nasip olur

*Neşe*

Daimi Üye
Tepki
582
Allah kabul etsin umrenizi Kumsall tekrarını nasip etsin inş. rabbim.
bizde ailecek geçen yaz oralardaydık resimlere bakarkende tekrar o anları yaşadım:aglayan:evet Medine de Mescidi Nebeviye her namaz öğünü gittiğimizde çantalarımız üstlerimiz sıkı sıkı aranırken Kabede hiç arama yapmıyolar heralde Oranın sahibi yüce Rabbim orayı koruyordur,orası Allahın evi ve Allah davet ediyorki okadar insana oraya gitmek nasip oluyor,herkesin gayesi belli:aglayan:

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
ahhh ahhh diyorum başka da bişi diyemiyorum.:aglayan::aglayan::aglayan:
umrenizi ALLAH kabul etsin.bizede nasip etsin inş

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
Allah ibadetinizi kabul etsin Allah cümle müslümanlara oraya gitmeyi nasip etsin ben rüyamda görmüştüm inşaallah gerçeğinide rabbim gösterir paylaşımınız için çok teşekkürler:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose:

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
allah kabul etsin canım tekrar gitmeyi nasip etsin inşallah..rabbim .bizlerede gitmeyi nasip etsin

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
canım yaaa Allah kabul etsin ve inş.bizede nasib etsin...bende eşimde çok istiyoruz gitmeyi....resimleri görünce içim gitti...saol....:rose:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
canım ALLAH ibadetinizi kabul eylesin ve teşekkür ederim bu güzellikleri bizlerle paylaştıgın için ALLAH dilerim banada nasip eylesin herkeze nasip eylesin dilerim

G

guzelcem

Misafir
canısı ALLAH KABUL ETSİN ne güzel genç yaşda sağlığın yerinde iken kutsal toprakları görmek ne güzel bundan daha hayırlısı ne olabilir ki seni yürekden tebrik ediyorum içten gele gele gidip dua etmenizi CENABI ALLAH kabul ederİNŞAALLAH tekrar gidersiniz RABBİM bizlerede genç yaşımızda gitmeyi nasip etsin

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar