Tuvalet Eğitimine Başlayan Arkadaşlar Gelin Deneyimlerimizi Paylaşalım!!

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Ayy bir foto vardı ablamin isteği üzerine sildiydim silmeseydim paylaşırdım tühh :D yeğenler 2 tanesi duvar dibini sularken çektiydim :kahkaha: ne gülerdiniz şimdi görseydiniz :nazo:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
kızlar ikinizinde çiş maceranızı okudum
lili senin çiş alışkalığı konusunda kesin bir ödül alman lazık,gerçekten sabırla ve çok doğru bir şekilde geçirmişsin süreci
ben bitter gibi olmasamda senin kadar da doğru yapamamışım anlaşılan
bitter senin tekniklerden sonra yeğenlerin durumunu merak ettim ,isviçremiydi yaşadıkları yer
kesin orada ki öğretmenleri bu çocuklara bir bitter eli değmiş diye teşhis koymuşlardır sonra ki süreçte:cokkomik:

Ay ödüle layık gördüğün için teşekkür ederim canem sağolasın , zaten ananın çilesinden anca analar anlar :hihi:
Sen benim kadar doğru yapmamışsın diye çıkarım yapmana üzüldüm ama , her çocuk farklıdır , en iyi de anası anlar çocuğun dilinden bence sen çocuğun için en iyisini yapmışsındır zaten :eek:pucuk:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
ben biraz daha yaşları küçükken başladım bu işlere ,fazla uğraşmadım ama yinede sabırlı değildim sen kadar
küçük bir anı
kızım çişini ilk zamanlar oturağa yapıyordu ,bir sabah kalktık falan derken bir para aramaya koyulduk babası paralarını bulamadı....
en nihayet oturağın içinde çişte yüzerken bulduk:kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
ben biraz daha yaşları küçükken başladım bu işlere ,fazla uğraşmadım ama yinede sabırlı değildim sen kadar
küçük bir anı
kızım çişini ilk zamanlar oturağa yapıyordu ,bir sabah kalktık falan derken bir para aramaya koyulduk babası paralarını bulamadı....

:sok:sok:sok neeeyyyy senin kızçende az yaramaz deyilmiş

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
küçük bir anı

Çok enteresandır halamın kızı da buna benzer bişey yapmıştı ,annesinin makyaj pamuklarını atmıştı tuvalete , neden böyle bişey yaptın diye sormuştuk ''Eğlenceli bişeyler olur sandım'' diyip bizi dumur etmişti :gul:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Eğlenceli birşeymi sanmış
Ayy makyaj pamuğu deyince aklıma geldi benim yeğenlerde benim göz kalemlerimle duvarlara resim yapmışlardı allahım çıldırecektim görüncee kalp krizi geçirmedim iyi rujlarlada yaptıklari resimleri boyuyorlardı pastel boya sanki -kizgin-kizgin

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kızlar konu kapalıydı ama başlığa istinaden yeniden açmak istedim..:findikim:

Belki tuvalet eğittimi verecek anneler faydalanır diye

Bizde tuvalet eğitimimize başladık..Oğlum 25 buçuk aylık..Sizleri okuyunca erken mi diye düşündüm ama tüm belirtileri de gösteriyordu..

İki gündür zorlanıyorum tabi baya..Özellikle bugün iki kere kaka yaptık altımıza..

Lazımlığa döküp bay bay yapıp sifonu çektik özensin yapmaya diye..Kakamızı yaptıktan sonra söylüyoruz bu da bişey dimi:ko

Küçük beye kilot dayanmıyor tabi eşofman altı da...Bakalım bizim maceramız kaç gün sürecek..Deneyimlerimi ayrıntılı ayrı bir konuda bitince aktarıcam..Yine gelicem beni bekleyin anacımmm:ko

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
2. Yeğenime geçelim rauf bey!!
Canıma okudu valla cocuk cocuk deyilki benim düşmanım sanki.

1. gün yine aynı sekil yapıyorum cakmakla korkutmadim bunu hic ama insancıl davrandim gercekten bak :kahkaha: gittik tuvalete bekle bekle bekle yok cocuk sağ sola bakıyor yapmıyor bahçeye indiriyorum bi anda gözden kayboluyor bir bakıyor duvar dibinde :kahkaha::kahkaha: Bayılırdı o cocuk duvar dibine hikmetse neyse ilk gün öyle kaçıra kuçura geçti ikinci gün banyodayız bekliyorum cık dedi çıktım o bebede bütün duş jellerini yere sıkmış anam ben nerden bilem bittimi diye giriyordum bitttt dedim yallaaaaaaaaaaaahhhh totomun üstüne kafam döndü 5 10 dakka dünyada deyildim!! :kahkaha::kahkaha:
Tabi ısırdım heryerini carıl curul bi hara güre koptu evde o ayrı :kahkaha:
3. gün sen otur oraya dedi ben klozet dedi eee benim tampon girermi oraya cocuk işte neyse zor bela oturdum ne ediyim beni izliyor bende kücüğü yaptım :D hadi sıra sende dedim oturdu çık dedi çıktım 15 dakka sora bi carıltı koptu noluyo noluyo dedim bacaklarima yapışıyor böcek diye diye la havle bide baktim misketler fırlamış koyunmusun len bebe dedim :kahkaha: insan kendi şeyinden korkarmı yazık o korkuyla tabi 2 gün hic söylemedi bayağı zor oldu canimi cıkaardı bende bahçede örettim allhım utanmasida yok. Marketteydik alıştı sanıyordum ee bahcede duvar dibine yapıyordu tabi markettede reyona cikarda pipişini saldı cayıra mevlam kayıra personellere ne diyeceğimi sapıttım :kahkaha::kahkaha:

Bitoş sen beni güldürdün Allahta seni güldürsün e mi:ko:ko

Gecenin bir yarısı kahkahalarla gülmemek için zor tuttum kendimi...Markettekiler şoka girmiştir kesin ne tepki verdiler:ko:ko:ko

Darısı benim gibi tüm annelerin başına inş canım..seninde gözün aydın:panter:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Fındığım Allah yardımcın olsun.Düşündükçe ürperirim o günleri :gidiyom:

Çok şükür canım zor dönemi atlattık sayılır..Artık söylemeye başladı oğlum ..Ablası gibi bir hafta sürdü alışması..Arada kaçırıyoruz ama o da normal sanırım..Ama çok sık gidiyoruz lazımlığa..Hepsini bir kerede yapmıyo taksit taksit:ko

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Çok şükür canım zor dönemi atlattık sayılır..Artık söylemeye başladı oğlum ..Ablası gibi bir hafta sürdü alışması..Arada kaçırıyoruz ama o da normal sanırım..Ama çok sık gidiyoruz lazımlığa..Hepsini bir kerede yapmıyo taksit taksit:ko

Ooo çok sevindim.Söylemeye başladıysa gerisi çorap söküğü gibi gelir zaten :eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar