Tuvalet Eğitimine Başlayan Arkadaşlar Gelin Deneyimlerimizi Paylaşalım!!

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Sabrın için teşekkür ederim canım , bir haftalık özeti bu kadarsa daha uzun deneyimleri düşünemiyorum bile :hihi:

En önemli etken tabiki onların hazır hissetmesi canım , kolay bi badire atmatmadınız , zamana ihtiyacı var zaten üzüldü yoruldu şu anda çabalıyor eski hali için artık bir dahaki yaza dediğin gibi canım.

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Anaaaaaaa lilisim tebrik ederim ablacim maşallahhh ne kadar sakin ve tedbirli öretmişsin uleyn ben simdi anlatirsam beni merdaneyle kovarsınız siteden aaahhahay ben neler ettim bi bilseniz ayyy yazıyımda kopun bi :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Ablam yurt dışında yaşadığı için biliyorsunuzki 2,5 yaşında çocuklari okula alıyorlar ablamin en büyük oğluşu semi 2 yaşındaydı türkiyeye gelmişlerdi ve türkiyeden döndüklerinde okula başlaması gerekiyordu pampers olan cocuklarıda okula almıyormuş ve cezası varmış herneyse bu tuvalet alıştırma işide haliyle bana düşmüştü teyzoşu olarak ama altını ciziyim yeğenlerimin hic biri beni teyze olarak görmüyor daha cok akranlari olarak ne hikmetse hahah ayy kendim koptum :D
Neyse işte 1. gün yarım saatte bir tuvaletine götürdüm bekliyorum yok sen çık diyor çıkıyorum bittimi diyorum yok diyor bittimi diyorum yok diyor cocuk işte içeri bi giriyorum oda ne klozete elini sokmus cıp cıp yapıyor kucaklıyorum haliyle kızamıyorum tabi elleri yıkayıp oturup sölüyorum tabi türkçesi zayıf olduğu için fransızca pipi oldugunda söyle diyebiliyorum ancak başını sallıyo tabi ama hep pijamaya kaçırdı 1. gün öle bitti. 2. gün ablamin kapı onundeki bahçeye indirdim :kahkaha: Ev batacağına bahçeye tuttururuz dedim pipi pipi diye diye bi hal oldum ama ondada oyuna dalıp gene pijamasına yaptı :uzgun:
3. gün delleniyorum tabi artik klozete bende oturmaya başladim tabi :D ben kücük büyük ne varsa yapıyorum cocukta tık yok tuvaletten cıkıyoz pat gene işiyor donuna :sinirli:.

Balkondayıım siğara içiyorum sinirden çat etti çakmağım oda ne gözleri korkulu bi sekilde kıstı! heeeeeeeeee dedim buldum :D

Bunu köseye aldim pipi söylemezsen pipini yakıcam dedim ! tamam dedi o gün 2 sefer kaçırdı kaçırdıkca çakmak çatlattim babasına sikayet ediyordu mede pipimi yakacak diyordu ama sonra başarıyla öğretti tabi :gul:

2. yeğenimide yarın anlatirim

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Efeeeeeeeeeeeeeeeemmm ben demiştimmm beni kovarsiniz diye sen bide 2. yeğeni duysan
haha benim ablamda 1 2 deyil tam 3 oğlan var bu yazda ona öretcem düğünden önce :cokkomik::kahkaha:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Senden de böylesine bir performans beklenirdi Bitter hanım:sevindirikasli:
Yazık çocuğa pipi yanacağına ,söyleyeyim bari demiştir:cilgindans:
Yalnız sende eğitimde baya baya boşaltmışsın kendini,küçük büüyk demeden heee:kahkaha:

2.eğitimi sabırsızlıkla bekliyorum:dance:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
Görsünde yaptın diye yaptim ne ediyim beni izliyo gelip bide sifonumu cekiyodu ama kendi yapmıyordu :kahkaha::kahkaha::kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
:kahkaha::kahkaha::kahkaha:
Heeee valla sahim sinir oluyodum yaaaaa :kahkaha:
Bide bakıyorlar ne yaptığına :kahkaha:

LiLi

Daimi Üye
Tepki
12.556
Benim erkek yeğen daha 3-4 yaşındayken bununla sürekli pipiyi kestirdin mi , sünet oldun mu diye şakalaşıyorlardı , garibim nasıl korkmuş içine atmışsa artık bir gün her yerde arıyoruz bulamıyoruz , sonunda bi odada dolabın içinde bulduk elinde makas pipiyle uğraşırken !!! Korkmuş başkası kesiceğine ben kesiyim de kurtulıyım demiş aklınca , o gün bugündür herkes inanılmaz bir hassaslıkla yaklaşıyor çocuklara :D
Bitter iyi sizinki alıp ben yakıyım da bitsin bu çile demiyor :kahkaha:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

Ayyyyyy yazık bee nasıl korkmuş
Yok lilişim benimkisi hemencik örendi 3 günde ama ortanca yeğen öldürdü beniii :kahkaha:
Ay dur yemeğe geçmeden onuda anlatiyim

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.685
2. Yeğenime geçelim rauf bey!!
Canıma okudu valla cocuk cocuk deyilki benim düşmanım sanki.

1. gün yine aynı sekil yapıyorum cakmakla korkutmadim bunu hic ama insancıl davrandim gercekten bak :kahkaha: gittik tuvalete bekle bekle bekle yok cocuk sağ sola bakıyor yapmıyor bahçeye indiriyorum bi anda gözden kayboluyor bir bakıyor duvar dibinde :kahkaha::kahkaha: Bayılırdı o cocuk duvar dibine hikmetse neyse ilk gün öyle kaçıra kuçura geçti ikinci gün banyodayız bekliyorum cık dedi çıktım o bebede bütün duş jellerini yere sıkmış anam ben nerden bilem bittimi diye giriyordum bitttt dedim yallaaaaaaaaaaaahhhh totomun üstüne kafam döndü 5 10 dakka dünyada deyildim!! :kahkaha::kahkaha:
Tabi ısırdım heryerini carıl curul bi hara güre koptu evde o ayrı :kahkaha:
3. gün sen otur oraya dedi ben klozet dedi eee benim tampon girermi oraya cocuk işte neyse zor bela oturdum ne ediyim beni izliyor bende kücüğü yaptım :D hadi sıra sende dedim oturdu çık dedi çıktım 15 dakka sora bi carıltı koptu noluyo noluyo dedim bacaklarima yapışıyor böcek diye diye la havle bide baktim misketler fırlamış koyunmusun len bebe dedim :kahkaha: insan kendi şeyinden korkarmı yazık o korkuyla tabi 2 gün hic söylemedi bayağı zor oldu canimi cıkaardı bende bahçede örettim allhım utanmasida yok. Marketteydik alıştı sanıyordum ee bahcede duvar dibine yapıyordu tabi markettede reyona cikarda pipişini saldı cayıra mevlam kayıra personellere ne diyeceğimi sapıttım :kahkaha::kahkaha:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
kızlar ikinizinde çiş maceranızı okudum
lili senin çiş alışkalığı konusunda kesin bir ödül alman lazık,gerçekten sabırla ve çok doğru bir şekilde geçirmişsin süreci
ben bitter gibi olmasamda senin kadar da doğru yapamamışım anlaşılan
bitter senin tekniklerden sonra yeğenlerin durumunu merak ettim ,isviçremiydi yaşadıkları yer
kesin orada ki öğretmenleri bu çocuklara bir bitter eli değmiş diye teşhis koymuşlardır sonra ki süreçte:cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar